 |
|
Obecny czas: Czw, 25.06.2026, 18:28
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
| Autor |
Wiadomość |
|
emuribas
Postów: 199 Miejscowość: Łódź
|
 Citroen Axel/Oltcit
|
| Pią, 19.11.2004, 20:01 |
|
 |
|
Spark^
Postów: 7080 Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
|
A to chyba było gdzies na forum, ale nie dam se nic uciąć...
_________________ "Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura, na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)
http://www.astraklub.pl
|
| Pią, 19.11.2004, 20:06 |
|
 |
|
Emjot
Postów: 479 Miejscowość: Warszawa
|
Spojżałem na ten "samochód" i stwierdziłem, że najwyższy czas iść się pochlastać... Nara.
|
| Pią, 19.11.2004, 20:47 |
|
 |
|
POŃCZAK
Postów: 6345 Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
|
 to jest tez citroen vista chyba  taki sobie popychacz - do przemieszczania sie tylko 
_________________ http://www.tanidrift.pl
|
| Pią, 19.11.2004, 21:00 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
Ciekawe jak by to "coś" leciało w przepaść 
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Pią, 19.11.2004, 21:03 |
|
 |
|
emuribas
Postów: 199 Miejscowość: Łódź
|
POĹCZAK napisał(a): :lol: to jest tez citroen vista chyba  taki sobie popychacz - do przemieszczania sie tylko 
To jest Citroen Visa
Axel to nic innego jak rumuński Oltcit sprzedawany na zachodnich rynkach pod marką Citroen, różni się tylko tym, że wykonany jest w 100% z francuskich części.
|
| Pią, 19.11.2004, 21:09 |
|
 |
|
Emjot
Postów: 479 Miejscowość: Warszawa
|
Nawet z francuskimi częściami... wypada się pochlastać. Chociaż wtedy to bylo całkiem nowoczesne.
|
| Pią, 19.11.2004, 21:12 |
|
 |
|
emuribas
Postów: 199 Miejscowość: Łódź
|
Części francuskie ale wykonanie rumuńskie, właśnie gdyby nie fatalna jakość wykonania byłby to całkiem niezły samochód, miał chłodzony powietrzem cztero lub dwu cylindrowy bokser i przednie tarcze przy skrzyni biegów jak NSU RO 80.
|
| Pią, 19.11.2004, 21:37 |
|
 |
|
CoX
Postów: 925
|
szczerze to cytryny dla mnie w ogóle nie musiałyby istnieć, jakoś nie podobają mi się te auta, jest mi ta marka zupełnie nieznana i obojętna....
|
| Sob, 20.11.2004, 10:48 |
|
 |
|
Cyryl
Postów: 229 Miejscowość: Wrocław
|
w 100% części mocno, mocno wątpię. kiedy to na początku lat '90-tych zgłodniały polski rynek motoryzacyjny wchłaniał wszystko, firma Solpol (pana Solarza tego od Polsatu) sprowadziła do Polski kilkaset takich pojazdów. przy odbiorze okazało się, że zamiast kolcków hamulcowych przy przednich kołach były gustownie przycięte kawałki sklejki. auta te były synonimem partactwa i tandety.
jedynie w czym mnie przyjemnie zaskoczyły to, że teść mojego kolegi kupił takie auto i niezarejestrowane, ani ubezpieczone wstawił co blaszanego garażu, gdzie po kilku gdzinach samoczynnie spłonęło razem z garażem, z którego zostały tylko powyginane blach. firma Solpol, ku jego zaskoczeniu oddała mu drugie auto.
potem pojazdy te stały ponad pół roku na ul.Brucknera i nie było chętnych do kupna, aż pewnego pięknego wszystkie zniknęły, jak się okazało zostały sprzedane do Chin.
motoryzacja rumuńska jest zawiązana z francyską od wielu lat, począwszy od Dacji 900 (Renault  , poprzez Dację 1100 (Renault 10) i wspomnianego Olcita (Citroen Visa) skończywszy na Dacji 1300 (Renault 12) produkowanej do dzisiaj.
jedynie samochody ciężarowe ROMAN były produkowane na bazie MAN-a.
_________________ http://www.ciezarowki.autocentrum.pl
|
| Sob, 20.11.2004, 11:25 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
Ta, typowy stary francuski złom...
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Sob, 20.11.2004, 12:08 |
|
 |
|
Guerrillero
Postów: 2290 Miejscowość: Wrocław
|
Wersja dostawcza jest produkowana do dzisiaj. Fajne autko.
_________________ HLVS!
|
| Sob, 20.11.2004, 13:11 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Sob, 20.11.2004, 13:45 |
|
 |
|
HARNAŚ
Postów: 1683 Miejscowość: Kalisz
Samochód: Espace & Megane
|
Ten ze tak powiem samochód jest jedenym z tych które m i sie nie podobają  bo co tu sie moze podobać.
|
| Sob, 20.11.2004, 13:54 |
|
 |
|
Spark^
Postów: 7080 Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
|
Guerrillero napisał(a): Wersja dostawcza jest produkowana do dzisiaj.
Chodzi o C15 
_________________ "Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura, na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)
http://www.astraklub.pl
|
| Sob, 20.11.2004, 15:51 |
|
 |
|
el_
Postów: 9888 Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
|
Spark^ napisał(a): Guerrillero napisał(a): Wersja dostawcza jest produkowana do dzisiaj. Chodzi o C15 
Nie, Jumper'a
A tak na serio to mi siÄ™ nie podoba 
_________________ ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!
|
| Sob, 20.11.2004, 16:57 |
|
 |
|
Waluigi
Postów: 422
|
Błeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...
Słabo mi jak widze taki szajs...
I znowu forum zacznie przeĹĽywac kryzys...
|
| Sob, 20.11.2004, 17:09 |
|
 |
|
Cyryl
Postów: 229 Miejscowość: Wrocław
|
Driver napisał(a): szczerze to cytryny dla mnie w ogĂłle nie musiaĹ‚yby istnieć, jakoĹ› nie podobajÄ… mi siÄ™ te auta, jest mi ta marka zupeĹ‚nie nieznana i obojÄ™tna....
ciekawy jestem skąd takie ekskluzywne fury, jak MB "S", czy BMW 7 więłyby zawieszenie hydrauliczno-pneumatyczne, kto wprowadziłby przedni napęd w szeroką skalę i to w samochodach dużych, kto wymyśliby skręcane razem z przednimi kołami reflektory.
Citroen wprowadzał wiele nowatorskich rozwiązań, czasem bardziej udanych, czasem mniej, ale bez takich rzeczy, jak choćby dach z tworzywa sztucznego wprowadzony w modelu DS19 w 1952 roku, motoryzacja rozwijałaby się dużo wolniej.
_________________ http://www.ciezarowki.autocentrum.pl
|
| Nie, 21.11.2004, 10:13 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
Cyryl napisał(a): Driver napisał(a): szczerze to cytryny dla mnie w ogĂłle nie musiaĹ‚yby istnieć, jakoĹ› nie podobajÄ… mi siÄ™ te auta, jest mi ta marka zupeĹ‚nie nieznana i obojÄ™tna.... ciekawy jestem skÄ…d takie ekskluzywne fury, jak MB "S", czy BMW 7 więłyby zawieszenie hydrauliczno-pneumatyczne, kto wprowadziĹ‚by przedni napÄ™d w szerokÄ… skalÄ™ i to w samochodach duĹĽych, kto wymyĹ›liby skrÄ™cane razem z przednimi koĹ‚ami reflektory. Citroen wprowadzaĹ‚ wiele nowatorskich rozwiÄ…zaĹ„, czasem bardziej udanych, czasem mniej, ale bez takich rzeczy, jak choćby dach z tworzywa sztucznego wprowadzony w modelu DS19 w 1952 roku, motoryzacja rozwijaĹ‚aby siÄ™ duĹĽo wolniej.
No tak, to jest fakt 
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Nie, 21.11.2004, 14:22 |
|
 |
|
Seth
Postów: 9968 Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
|
_________________ Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście
|
| Nie, 21.11.2004, 15:59 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |