Obecny czas: Czw, 25.06.2026, 18:28




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Citroen Axel/Oltcit 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 199
Miejscowość: Łódź
Post Citroen Axel/Oltcit
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
(c) alltheweb.com


Pią, 19.11.2004, 20:01
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7080
Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
Post 
A to chyba było gdzies na forum, ale nie dam se nic uciąć...

_________________
"Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura,
na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)

http://www.astraklub.pl


Pią, 19.11.2004, 20:06
Profil

Postów: 479
Miejscowość: Warszawa
Post 
Spojżałem na ten "samochód" i stwierdziłem, że najwyższy czas iść się pochlastać... Nara.


Pią, 19.11.2004, 20:47
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6345
Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
Post 
:lol: to jest tez citroen vista chyba :wink: taki sobie popychacz - do przemieszczania sie tylko :roll:

_________________
http://www.tanidrift.pl


Pią, 19.11.2004, 21:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Ciekawe jak by to "coś" leciało w przepaść :?: :?

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Pią, 19.11.2004, 21:03
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 199
Miejscowość: Łódź
Post 
POŃCZAK napisał(a):
:lol: to jest tez citroen vista chyba :wink: taki sobie popychacz - do przemieszczania sie tylko :roll:

To jest Citroen Visa
Image

Axel to nic innego jak rumuński Oltcit sprzedawany na zachodnich rynkach pod marką Citroen, różni się tylko tym, że wykonany jest w 100% z francuskich części.


Pią, 19.11.2004, 21:09
Profil

Postów: 479
Miejscowość: Warszawa
Post 
Nawet z francuskimi częściami... wypada się pochlastać. Chociaż wtedy to bylo całkiem nowoczesne.


Pią, 19.11.2004, 21:12
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 199
Miejscowość: Łódź
Post 
Części francuskie ale wykonanie rumuńskie, właśnie gdyby nie fatalna jakość wykonania byłby to całkiem niezły samochód, miał chłodzony powietrzem cztero lub dwu cylindrowy bokser i przednie tarcze przy skrzyni biegów jak NSU RO 80.


Pią, 19.11.2004, 21:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 925
Post 
szczerze to cytryny dla mnie w ogóle nie musiałyby istnieć, jakoś nie podobają mi się te auta, jest mi ta marka zupełnie nieznana i obojętna....


Sob, 20.11.2004, 10:48
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 229
Miejscowość: Wrocław
Post 
w 100% części mocno, mocno wątpię. kiedy to na początku lat '90-tych zgłodniały polski rynek motoryzacyjny wchłaniał wszystko, firma Solpol (pana Solarza tego od Polsatu) sprowadziła do Polski kilkaset takich pojazdów. przy odbiorze okazało się, że zamiast kolcków hamulcowych przy przednich kołach były gustownie przycięte kawałki sklejki. auta te były synonimem partactwa i tandety.
jedynie w czym mnie przyjemnie zaskoczyły to, że teść mojego kolegi kupił takie auto i niezarejestrowane, ani ubezpieczone wstawił co blaszanego garażu, gdzie po kilku gdzinach samoczynnie spłonęło razem z garażem, z którego zostały tylko powyginane blach. firma Solpol, ku jego zaskoczeniu oddała mu drugie auto.
potem pojazdy te stały ponad pół roku na ul.Brucknera i nie było chętnych do kupna, aż pewnego pięknego wszystkie zniknęły, jak się okazało zostały sprzedane do Chin.

motoryzacja rumuńska jest zawiązana z francyską od wielu lat, począwszy od Dacji 900 (Renault 8), poprzez Dację 1100 (Renault 10) i wspomnianego Olcita (Citroen Visa) skończywszy na Dacji 1300 (Renault 12) produkowanej do dzisiaj.
jedynie samochody ciężarowe ROMAN były produkowane na bazie MAN-a.

_________________
http://www.ciezarowki.autocentrum.pl


Sob, 20.11.2004, 11:25
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Ta, typowy stary francuski złom...

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Sob, 20.11.2004, 12:08
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2290
Miejscowość: Wrocław
Post 
Wersja dostawcza jest produkowana do dzisiaj. Fajne autko.

_________________
HLVS!


Sob, 20.11.2004, 13:11
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
To auto to jedna z pomyłek motoryzacji, i to wielkich pomyłek :!: :!: :!: :!: :evil:

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Sob, 20.11.2004, 13:45
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1683
Miejscowość: Kalisz
Samochód: Espace & Megane
Post 
Ten ze tak powiem samochód jest jedenym z tych które m i sie nie podobają :evil: bo co tu sie moze podobać.


Sob, 20.11.2004, 13:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7080
Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
Post 
Guerrillero napisał(a):
Wersja dostawcza jest produkowana do dzisiaj.

Chodzi o C15 :?:

_________________
"Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura,
na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)

http://www.astraklub.pl


Sob, 20.11.2004, 15:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9888
Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
Post 
Spark^ napisał(a):
Guerrillero napisał(a):
Wersja dostawcza jest produkowana do dzisiaj.

Chodzi o C15 :?:

Nie, Jumper'a :wink:


A tak na serio to mi siÄ™ nie podoba :?

_________________
ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!


Sob, 20.11.2004, 16:57
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 422
Post 
Błeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...
Słabo mi jak widze taki szajs...
I znowu forum zacznie przeĹĽywac kryzys...


Sob, 20.11.2004, 17:09
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 229
Miejscowość: Wrocław
Post 
Driver napisał(a):
szczerze to cytryny dla mnie w ogóle nie musiałyby istnieć, jakoś nie podobają mi się te auta, jest mi ta marka zupełnie nieznana i obojętna....


ciekawy jestem skąd takie ekskluzywne fury, jak MB "S", czy BMW 7 więłyby zawieszenie hydrauliczno-pneumatyczne, kto wprowadziłby przedni napęd w szeroką skalę i to w samochodach dużych, kto wymyśliby skręcane razem z przednimi kołami reflektory.
Citroen wprowadzał wiele nowatorskich rozwiązań, czasem bardziej udanych, czasem mniej, ale bez takich rzeczy, jak choćby dach z tworzywa sztucznego wprowadzony w modelu DS19 w 1952 roku, motoryzacja rozwijałaby się dużo wolniej.

_________________
http://www.ciezarowki.autocentrum.pl


Nie, 21.11.2004, 10:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Cyryl napisał(a):
Driver napisał(a):
szczerze to cytryny dla mnie w ogóle nie musiałyby istnieć, jakoś nie podobają mi się te auta, jest mi ta marka zupełnie nieznana i obojętna....


ciekawy jestem skąd takie ekskluzywne fury, jak MB "S", czy BMW 7 więłyby zawieszenie hydrauliczno-pneumatyczne, kto wprowadziłby przedni napęd w szeroką skalę i to w samochodach dużych, kto wymyśliby skręcane razem z przednimi kołami reflektory.
Citroen wprowadzał wiele nowatorskich rozwiązań, czasem bardziej udanych, czasem mniej, ale bez takich rzeczy, jak choćby dach z tworzywa sztucznego wprowadzony w modelu DS19 w 1952 roku, motoryzacja rozwijałaby się dużo wolniej.


No tak, to jest fakt :idea: :idea: :idea:

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Nie, 21.11.2004, 14:22
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
a po co komu przedni napęd, zima jest, i żadnej zabawy nie ma, trzeba rękawa używać, :lol: :lol: :lol: :wink:

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Nie, 21.11.2004, 15:59
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018