 |
|
Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 11:20
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
|
Strona 1 z 1
|
[ 18 posty(ów) ] |
|
| Autor |
Wiadomość |
|
Wilu
Postów: 22089
|
 1962 Bentley S2 Saloon
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Czw, 21.10.2004, 20:54 |
|
 |
|
Chicken
Postów: 2394 Miejscowość: Tczew
|
Prawdziwa limuzynka, to ja lubie, kocham te maleństwa 
_________________ http://www.wagaciezka.com
Pozdrawiam
|
| Czw, 21.10.2004, 20:59 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
Świetny wygląda zenwętrzny , wspaniale wnętrze , zakochałem się w kilka sekund :mrgreen:
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Czw, 21.10.2004, 21:23 |
|
 |
|
Waluigi
Postów: 422
|
Jest piękny.
I to jest prawdziwy Bentley
|
| Czw, 21.10.2004, 21:34 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
Waluigi napisał(a): Jest piÄ™kny. I to jest prawdziwy Bentley
Dokładnie, ten Benek prezentuje sie nadzwyczaj okazale, i mając na tyle kasy żeby go nabyć nie wachał bym się ani trochę czy kupić właśnie jego czy któryś z nowszych modeli Bentleya. To jest prawiwe auto a charakterem 
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Czw, 21.10.2004, 22:05 |
|
 |
|
Reanimator
|
Wilu napisał(a): Waluigi napisał(a): Jest piÄ™kny. I to jest prawdziwy Bentley DokĹ‚adnie, ten Benek prezentuje sie nadzwyczaj okazale, i majÄ…c na tyle kasy ĹĽeby go nabyć nie wachaĹ‚ bym siÄ™ ani trochÄ™ czy kupić wĹ‚aĹ›nie jego czy ktĂłryĹ› z nowszych modeli Bentleya. To jest prawiwe auto a charakterem 
taaa wierze bo musze!!! żebyś nie kupił nowego Arnage T.
|
| Czw, 21.10.2004, 23:51 |
|
 |
|
markus
Postów: 9496 Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
|
Piękny, klasyczny, brytyjski...
_________________ http://www.exoticcars.pl
|
| Pią, 22.10.2004, 9:11 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
Reanimator napisał(a): taaa wierze bo musze!!! ĹĽebyĹ› nie kupiĹ‚ nowego Arnage T.
No jasne żebym nie kupił 
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Pią, 22.10.2004, 11:52 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
Piekny, brytyjski, klasyczny... zygam nim... kojarzy mi sie tylko z pozerstwem arytstokracji i darmozjadami z pałacu....
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Pią, 22.10.2004, 14:40 |
|
 |
|
Seth
Postów: 9968 Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
|
pragnÄ™ go, jest niesamowity, i choc lekko ostentacyjny, to jednak elegancki,, nie kapie luksusem, nie ma miliardĂłw ozdĂłb. dla prawdziwego arystokraty, a nie nowobogackiego
_________________ Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście
|
| Pią, 22.10.2004, 15:35 |
|
 |
|
mike
Postów: 133 Miejscowość: Białystok
|
ladna maszynka  , kiedys będę sie woził czymś takim, możecie się zapisywać w kolejkę na przejażdżki  :P
_________________ mike Jak ktoś ma gdzieś w szafie GAZ-13 Czajka to ja bym prosił
|
| Nie, 24.10.2004, 23:52 |
|
 |
|
Seth
Postów: 9968 Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
|
_________________ Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście
|
| Sob, 25.03.2006, 11:30 |
|
 |
|
POŃCZAK
Postów: 6345 Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
|
to cabrio...
piekny dystyngowany brytyjski klasyk <3
piekny samochod...
_________________ http://www.tanidrift.pl
|
| Sob, 25.03.2006, 11:56 |
|
 |
|
Neken
Postów: 1417 Miejscowość: z południa
|
Jest piękny - przyznaję, szczególnie cabrio. Prawdziwy arystokrata, niestety na mnie nie wywiera zbyt dużego wrażenia. Nie przepadam za takimi oldtimerami.
_________________ Ab alio exspectes, alteri quod feceris !
|
| Sob, 25.03.2006, 12:03 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
O fuck...jakie to szybkie 
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Sob, 25.03.2006, 12:19 |
|
 |
|
stan1906
Postów: 3246 Miejscowość: Kraków
Samochód: F02 750Li/Panamera T
|
Ice napisał(a): O fuck...jakie to szybkie 
Też sie zdziwiłem ze ta maszyna tak się moze rozpędzic.Silnik ma wielki,ale tez swoje lata i lekki nie jest zapewne.Bardzo ładny,świetne wnętrze,bardzo duzy luksus jak na te lata.
_________________ Polakom gratulujemy Wisły Kraków
Aston Martin Lagonda Limited & Top Gear
|
| Nie, 26.03.2006, 12:35 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: 1962 Bentley S2 Saloon
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Wto, 07.08.2012, 12:32 |
|
 |
|
kulikowski
Postów: 7543 Miejscowość: Warszawa
|
 Re: 1962 Bentley S2 Saloon
     FILM: Długość: 5378 mm Szerokość: 1854 mm Wysokość: 1550 mm Rozstaw osi: 3124 mm 3225 mm Masa własna: 1918 kg Pojemność zbiornika paliwa: 82 l (C) Rrec.org.uk Automobile-catalog.com Artvalue.com Classicandperformancecar.com Smcars.net The-blueprints.com Youtube.com
_________________ no i jest! Solidarni z Ukrainą
|
| Czw, 10.01.2013, 0:28 |
|
|
|
Strona 1 z 1
|
[ 18 posty(ów) ] |
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |