Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 11:19




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 
1962 Bentley S2 Saloon 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 1962 Bentley S2 Saloon
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

(C) motorcities

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Czw, 21.10.2004, 20:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2394
Miejscowość: Tczew
Post 
Prawdziwa limuzynka, to ja lubie, kocham te maleństwa :twisted: :twisted:

_________________
http://www.wagaciezka.com

Pozdrawiam :P


Czw, 21.10.2004, 20:59
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
Świetny wygląda zenwętrzny , wspaniale wnętrze , zakochałem się w kilka sekund :mrgreen:

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Czw, 21.10.2004, 21:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 422
Post 
Jest piękny.
I to jest prawdziwy Bentley


Czw, 21.10.2004, 21:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Waluigi napisał(a):
Jest piękny.
I to jest prawdziwy Bentley


Dokładnie, ten Benek prezentuje sie nadzwyczaj okazale, i mając na tyle kasy żeby go nabyć nie wachał bym się ani trochę czy kupić właśnie jego czy któryś z nowszych modeli Bentleya. To jest prawiwe auto a charakterem 8) 8)

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Czw, 21.10.2004, 22:05
Profil
Post 
Wilu napisał(a):
Waluigi napisał(a):
Jest piękny.
I to jest prawdziwy Bentley


Dokładnie, ten Benek prezentuje sie nadzwyczaj okazale, i mając na tyle kasy żeby go nabyć nie wachał bym się ani trochę czy kupić właśnie jego czy któryś z nowszych modeli Bentleya. To jest prawiwe auto a charakterem 8) 8)


taaa wierze bo musze!!! żebyś nie kupił nowego Arnage T.


Czw, 21.10.2004, 23:51
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post 
Piękny, klasyczny, brytyjski...

_________________
http://www.exoticcars.pl


Pią, 22.10.2004, 9:11
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Reanimator napisał(a):
taaa wierze bo musze!!! żebyś nie kupił nowego Arnage T.


No jasne żebym nie kupił :twisted: :twisted:

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Pią, 22.10.2004, 11:52
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Piekny, brytyjski, klasyczny... zygam nim... kojarzy mi sie tylko z pozerstwem arytstokracji i darmozjadami z pałacu....

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pią, 22.10.2004, 14:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
pragnÄ™ go, jest niesamowity, i choc lekko ostentacyjny, to jednak elegancki,, nie kapie luksusem, nie ma miliardĂłw ozdĂłb. dla prawdziwego arystokraty, a nie nowobogackiego

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Pią, 22.10.2004, 15:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 133
Miejscowość: Białystok
Post 
ladna maszynka :D, kiedys będę sie woził czymś takim, możecie się zapisywać w kolejkę na przejażdżki :D:P

_________________
mike
Jak ktoś ma gdzieś w szafie GAZ-13 Czajka to ja bym prosił


Nie, 24.10.2004, 23:52
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9968
Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
Post 
pardon napisał(a):
Dane:
Piec: 6250 ccm V8 OHV
Skrzynia: 4 stopniowy automat
Spid: 115 mph (185 km/h)
Ogień 0-100 km/h : 11.5 sekundy

Image

Image

Image

i wersja cabrio

Image

Image

Image




źrodła: http://www.hemmings.com , http://www.rrab.com .....

_________________
Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage
I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście


Sob, 25.03.2006, 11:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6345
Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
Post 
to cabrio...
piekny dystyngowany brytyjski klasyk <3
piekny samochod...

_________________
http://www.tanidrift.pl


Sob, 25.03.2006, 11:56
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1417
Miejscowość: z południa
Post 
Jest piękny - przyznaję, szczególnie cabrio. Prawdziwy arystokrata, niestety na mnie nie wywiera zbyt dużego wrażenia. Nie przepadam za takimi oldtimerami.

_________________
Ab alio exspectes, alteri quod feceris !


Sob, 25.03.2006, 12:03
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
O fuck...jakie to szybkie :shock:

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Sob, 25.03.2006, 12:19
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3246
Miejscowość: Kraków
Samochód: F02 750Li/Panamera T
Post 
Ice napisał(a):
O fuck...jakie to szybkie :shock:

Też sie zdziwiłem ze ta maszyna tak się moze rozpędzic.Silnik ma wielki,ale tez swoje lata i lekki nie jest zapewne.Bardzo ładny,świetne wnętrze,bardzo duzy luksus jak na te lata.

_________________
Polakom gratulujemy Wisły Kraków

Aston Martin Lagonda Limited & Top Gear


Nie, 26.03.2006, 12:35
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 1962 Bentley S2 Saloon
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
classicdriver

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Wto, 07.08.2012, 12:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7543
Miejscowość: Warszawa
Post Re: 1962 Bentley S2 Saloon
Image
Image
Image
Image
Image
Image

FILM:
Image

Długość: 5378 mm
Szerokość: 1854 mm
Wysokość: 1550 mm
Rozstaw osi: 3124 mm
3225 mm
Masa własna: 1918 kg
Pojemność zbiornika paliwa: 82 l


(C) Rrec.org.uk
Automobile-catalog.com
Artvalue.com
Classicandperformancecar.com
Smcars.net
The-blueprints.com
Youtube.com

_________________
no i jest!
Solidarni z Ukrainą


Czw, 10.01.2013, 0:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018