Obecny czas: Czw, 25.06.2026, 5:06




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
VW Bolf 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 2641
Miejscowość: Białystok
Samochód: VW Passat CC 1.8 TSI
Post VW Bolf
Nie znam szczegołow na temat tego auta ale zwraca na siebie uwage.
Image Image Image Image Image Image Image Image


Śro, 13.05.2009, 10:17
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3267
Miejscowość: Rumia
Samochód: Reno TCe 200
Post Re: VW Bolf
Mi kompletnie nie podchodzi ... z przodu wieś ... z tyłu całe czerwone TDI kojarzy mi się z tym samym, co znaczek M na każdym BMW :P

_________________
Pozdrawiam, PiasQ


Śro, 13.05.2009, 11:19
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: VW Bolf
E tam, setki już takich były, nic specjalnego.

_________________
locha lover


Śro, 13.05.2009, 11:41
Profil

Postów: 123
Post Re: VW Bolf
jeden z najbardziej dopracowanych i doinwestowanych projektow vw w Polsce :wink: przez zdjecia moze srednio wyglada ale na zywo zdecydowanie zwraca uwage a oryginalny zestaw vortexa z wsia raczej malo wspolnego ma :mryellow:


Śro, 13.05.2009, 12:14
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3267
Miejscowość: Rumia
Samochód: Reno TCe 200
Post Re: VW Bolf
ogor napisał(a):
jeden z najbardziej dopracowanych i doinwestowanych projektow vw w Polsce :wink: przez zdjecia moze srednio wyglada ale na zywo zdecydowanie zwraca uwage a oryginalny zestaw vortexa z wsia raczej malo wspolnego ma :mryellow:

Niech sobie będzie dopracowany i doinwestowany, ale ja takich już kilka widziałem i dla mnie to wieś. Co z tego, że oryginalny zestaw Vortex'a? Zajrzyj w tematy, gdzie są oryginalnie tuningowane VW ... producenci też potrafią wieś zrobić ;)

_________________
Pozdrawiam, PiasQ


Śro, 13.05.2009, 12:25
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 182
Samochód: Kia Pro_cee'd 1.4
Post Re: VW Bolf
Słabizna.


Śro, 13.05.2009, 12:57
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3978
Miejscowość: Pomorze
Samochód: Opel Astra G Caravan
Post Re: VW Bolf
Wierzę, że jest dopracowany i doinwestowany. Jednak po pierwsze, do Golfa IV nie pasuje przód z Bory. Po drugie jak już zrobił to operacje, to mógł zostawić oryginale przednie lampy. Mi się zupełnie nie podoba. Wszystkie trzy literki TDI, z tego co kojarzę, oznaczają 130-konną wersje. Jestem ciekaw czy tyle ma pod maską? No, ale to nie zmieni mojego zdania co do stylistyki.


Śro, 13.05.2009, 13:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3267
Miejscowość: Rumia
Samochód: Reno TCe 200
Post Re: VW Bolf
TDI - 115KM
TDI - 130KM
TDI - 150KM

_________________
Pozdrawiam, PiasQ


Śro, 13.05.2009, 13:21
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 386
Miejscowość: Hrubieszów k/Zamościa
Samochód: VW Polo 1,9 SDI
Post Re: VW Bolf
PiasQ, jaka jest pojemność tego TDI w wersji 150-konnej? Bo szczerze mówiąc to 1 raz się spotykam z taką mocą w TDi. :oops: Pozdrawiam

_________________
Ksiądz to jednak bardzo mądry człowiek, sam ślubów udziela ale sam nigdy się nie ożeni.


Śro, 13.05.2009, 15:47
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3267
Miejscowość: Rumia
Samochód: Reno TCe 200
Post Re: VW Bolf
Wymieniłem oczywiście 1.9 TDI. Ogólnie pamiętam, że tak właśnie było, ale na wszelki wypadek sprawdziłem tutaj:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_Golf_IV

_________________
Pozdrawiam, PiasQ


Śro, 13.05.2009, 15:55
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5892
Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
Post Re: VW Bolf
z przodu mi nie lezy , z tylu z tym wydechem od ciezarowki wyglada zenujaco ;/


Śro, 13.05.2009, 16:49
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 17041
Miejscowość: Mrągowo
Samochód: Opel Astra G Sedan
Post Re: VW Bolf
Tak! Takiego chcÄ™ :mryellow:

Nie mam pytań! Chcę go i koniec!

_________________
Motocykle, Quady, ATV, Mule, Skutery Wodne, Ubrania i Akcesoria Kawasaki!


Śro, 13.05.2009, 17:03
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7080
Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
Post Re: VW Bolf
dla mnie jedyne co nie pasuje w Bolf`ie to ten tył... wygląda na projekt, który nie został skończony...

_________________
"Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura,
na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)

http://www.astraklub.pl


Śro, 13.05.2009, 17:10
Profil

Postów: 123
Post Re: VW Bolf
Image]
jakieś takie zdjęcie w internecie znalazłem jeszcze :wink:

a co do mocy pod maską to o te 150 koni byłbym spokojny :mryellow:


Śro, 13.05.2009, 17:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3267
Miejscowość: Rumia
Samochód: Reno TCe 200
Post Re: VW Bolf
ogor, może byś tak napisał coś o tym samochodzie? Wypowiadasz się, jakbyś wiedział o nim wszystko i jednocześnie nic, bo wyrażenia typu "byłbym spokojny" mówią nam tyle samo, co "kolega, kolegi powiedział, że słyszał, że tak jest" ...

_________________
Pozdrawiam, PiasQ


Czw, 14.05.2009, 10:28
Profil

Postów: 123
Post Re: VW Bolf
masz wyres
Image

nie chce mi sie wiecej szukac, jesli tak cie to interesuje wejdz na vwgolf.pl albo vwzone.pl i poczytaj na forum temat o tym golfie.. ja mam inne zajecie i nie chce mi sie pol godziny przekopywac temat o golfie zeby wszystkie informacje wyszukac


Czw, 14.05.2009, 14:57
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post Re: VW Bolf
Parametry silnika kopią. Bolf też, ale w odwrotnym tego słowa znaczeniu :lol: :lol: :lol:

_________________
http://www.exoticcars.pl


Sob, 16.05.2009, 18:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3267
Miejscowość: Rumia
Samochód: Reno TCe 200
Post Re: VW Bolf
no cóż ogor ... mnie to nie interesuje w zasadzie ... ale nie lubię jak ktoś pisze "to jest szybkie bo ja o tym wiem" i tyle na temat ;)
Dzięki za charakterystykę. Wiadomo dzięki temu, że mocy trochę to ma, pewnie w miarę dobrze to jeździ ... Jednak mimo to wolałbym Golfa IV GTi ...

_________________
Pozdrawiam, PiasQ


Pon, 18.05.2009, 21:50
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4102
Miejscowość: Jelenia Góra
Samochód: Nadal ich za mało..
Post Re: VW Bolf
Z tego co słyszałem, został kiedyś skradziony.. czy szczęśliwie wrócił do właściciela?

_________________
S T A N C E | W O R K S


Pon, 18.05.2009, 21:59
Profil

Postów: 1
Post Re: VW Bolf
nie mogÄ™ same dzieci Neo :lol:


Wto, 28.09.2010, 13:05
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018