 |
|
Obecny czas: Czw, 25.06.2026, 5:06
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
| Autor |
Wiadomość |
|
Robak
Postów: 2641 Miejscowość: Białystok
Samochód: VW Passat CC 1.8 TSI
|
 VW Bolf
|
| Śro, 13.05.2009, 10:17 |
|
 |
|
PiasQ
Postów: 3267 Miejscowość: Rumia
Samochód: Reno TCe 200
|
 Re: VW Bolf
Mi kompletnie nie podchodzi ... z przodu wieś ... z tyłu całe czerwone TDI kojarzy mi się z tym samym, co znaczek M na każdym BMW 
_________________ Pozdrawiam, PiasQ
|
| Śro, 13.05.2009, 11:19 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
 Re: VW Bolf
E tam, setki już takich były, nic specjalnego.
_________________ locha lover
|
| Śro, 13.05.2009, 11:41 |
|
 |
|
ogor
Postów: 123
|
 Re: VW Bolf
jeden z najbardziej dopracowanych i doinwestowanych projektow vw w Polsce  przez zdjecia moze srednio wyglada ale na zywo zdecydowanie zwraca uwage a oryginalny zestaw vortexa z wsia raczej malo wspolnego ma 
|
| Śro, 13.05.2009, 12:14 |
|
 |
|
PiasQ
Postów: 3267 Miejscowość: Rumia
Samochód: Reno TCe 200
|
 Re: VW Bolf
ogor napisał(a): jeden z najbardziej dopracowanych i doinwestowanych projektow vw w Polsce  przez zdjecia moze srednio wyglada ale na zywo zdecydowanie zwraca uwage a oryginalny zestaw vortexa z wsia raczej malo wspolnego ma  Niech sobie bÄ™dzie dopracowany i doinwestowany, ale ja takich juĹĽ kilka widziaĹ‚em i dla mnie to wieĹ›. Co z tego, ĹĽe oryginalny zestaw Vortex'a? Zajrzyj w tematy, gdzie sÄ… oryginalnie tuningowane VW ... producenci teĹĽ potrafiÄ… wieĹ› zrobić 
_________________ Pozdrawiam, PiasQ
|
| Śro, 13.05.2009, 12:25 |
|
 |
|
charles.carmichael
Postów: 182
Samochód: Kia Pro_cee'd 1.4
|
 Re: VW Bolf
Słabizna.
|
| Śro, 13.05.2009, 12:57 |
|
 |
|
morphy
Postów: 3978 Miejscowość: Pomorze
Samochód: Opel Astra G Caravan
|
 Re: VW Bolf
Wierzę, że jest dopracowany i doinwestowany. Jednak po pierwsze, do Golfa IV nie pasuje przód z Bory. Po drugie jak już zrobił to operacje, to mógł zostawić oryginale przednie lampy. Mi się zupełnie nie podoba. Wszystkie trzy literki TDI, z tego co kojarzę, oznaczają 130-konną wersje. Jestem ciekaw czy tyle ma pod maską? No, ale to nie zmieni mojego zdania co do stylistyki.
|
| Śro, 13.05.2009, 13:07 |
|
 |
|
PiasQ
Postów: 3267 Miejscowość: Rumia
Samochód: Reno TCe 200
|
 Re: VW Bolf
TDI - 115KM TDI - 130KM TDI - 150KM
_________________ Pozdrawiam, PiasQ
|
| Śro, 13.05.2009, 13:21 |
|
 |
|
Thomson
Postów: 386 Miejscowość: Hrubieszów k/Zamościa
Samochód: VW Polo 1,9 SDI
|
 Re: VW Bolf
PiasQ, jaka jest pojemność tego TDI w wersji 150-konnej? Bo szczerze mówiąc to 1 raz się spotykam z taką mocą w TDi.  Pozdrawiam
_________________ Ksiądz to jednak bardzo mądry człowiek, sam ślubów udziela ale sam nigdy się nie ożeni.
|
| Śro, 13.05.2009, 15:47 |
|
 |
|
PiasQ
Postów: 3267 Miejscowość: Rumia
Samochód: Reno TCe 200
|
 Re: VW Bolf
Wymieniłem oczywiście 1.9 TDI. Ogólnie pamiętam, że tak właśnie było, ale na wszelki wypadek sprawdziłem tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_Golf_IV
_________________ Pozdrawiam, PiasQ
|
| Śro, 13.05.2009, 15:55 |
|
 |
|
Szakall69
Postów: 5892 Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
|
 Re: VW Bolf
z przodu mi nie lezy , z tylu z tym wydechem od ciezarowki wyglada zenujaco ;/
|
| Śro, 13.05.2009, 16:49 |
|
 |
|
VW_Marcin
Postów: 17041 Miejscowość: Mrągowo
Samochód: Opel Astra G Sedan
|
 Re: VW Bolf
Tak! Takiego chcę  Nie mam pytań! Chcę go i koniec!
_________________ Motocykle, Quady, ATV, Mule, Skutery Wodne, Ubrania i Akcesoria Kawasaki!
|
| Śro, 13.05.2009, 17:03 |
|
 |
|
Spark^
Postów: 7080 Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
|
 Re: VW Bolf
dla mnie jedyne co nie pasuje w Bolf`ie to ten tył... wygląda na projekt, który nie został skończony...
_________________ "Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura, na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)
http://www.astraklub.pl
|
| Śro, 13.05.2009, 17:10 |
|
 |
|
ogor
Postów: 123
|
 Re: VW Bolf
 ] jakieś takie zdjęcie w internecie znalazłem jeszcze a co do mocy pod maską to o te 150 koni byłbym spokojny 
|
| Śro, 13.05.2009, 17:15 |
|
 |
|
PiasQ
Postów: 3267 Miejscowość: Rumia
Samochód: Reno TCe 200
|
 Re: VW Bolf
ogor, może byś tak napisał coś o tym samochodzie? Wypowiadasz się, jakbyś wiedział o nim wszystko i jednocześnie nic, bo wyrażenia typu "byłbym spokojny" mówią nam tyle samo, co "kolega, kolegi powiedział, że słyszał, że tak jest" ...
_________________ Pozdrawiam, PiasQ
|
| Czw, 14.05.2009, 10:28 |
|
 |
|
ogor
Postów: 123
|
 Re: VW Bolf
masz wyres  nie chce mi sie wiecej szukac, jesli tak cie to interesuje wejdz na vwgolf.pl albo vwzone.pl i poczytaj na forum temat o tym golfie.. ja mam inne zajecie i nie chce mi sie pol godziny przekopywac temat o golfie zeby wszystkie informacje wyszukac
|
| Czw, 14.05.2009, 14:57 |
|
 |
|
markus
Postów: 9496 Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
|
 Re: VW Bolf
_________________ http://www.exoticcars.pl
|
| Sob, 16.05.2009, 18:42 |
|
 |
|
PiasQ
Postów: 3267 Miejscowość: Rumia
Samochód: Reno TCe 200
|
 Re: VW Bolf
no cóż ogor ... mnie to nie interesuje w zasadzie ... ale nie lubię jak ktoś pisze "to jest szybkie bo ja o tym wiem" i tyle na temat  Dzięki za charakterystykę. Wiadomo dzięki temu, że mocy trochę to ma, pewnie w miarę dobrze to jeździ ... Jednak mimo to wolałbym Golfa IV GTi ...
_________________ Pozdrawiam, PiasQ
|
| Pon, 18.05.2009, 21:50 |
|
 |
|
MaddDogg
Postów: 4102 Miejscowość: Jelenia Góra
Samochód: Nadal ich za mało..
|
 Re: VW Bolf
Z tego co słyszałem, został kiedyś skradziony.. czy szczęśliwie wrócił do właściciela?
_________________ S T A N C E | W O R K S
|
| Pon, 18.05.2009, 21:59 |
|
 |
|
miko
Postów: 1
|
 Re: VW Bolf
nie mogÄ™ same dzieci Neo 
|
| Wto, 28.09.2010, 13:05 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |