 |
|
Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 20:19
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
| Autor |
Wiadomość |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
 Re: Acura NSX / Honda NSX
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Czw, 22.05.2008, 17:58 |
|
 |
|
Ital_X
Postów: 825 Miejscowość: Warszawa
|
 Re: Acura NSX / Honda NSX
Prosta, zwinna konstrukcja okraszona szerokim tyłem. Do tego Japońska konstrukcja i mamy znakomity efekt. Zawsze mnie zadziwiała swoją prostotą.
_________________ Tak rodzi się Miłość
Polski Fiat 127p 74'
ForzaItalia
|
| Czw, 22.05.2008, 18:52 |
|
 |
|
Joey
Postów: 2831
|
 Re: Acura NSX / Honda NSX
"To 30 minut jazdy stąd. Będę za 10 minut."  Wspaniały wóz, prawdziwa japońska wiertarka, czysty sport.
_________________ ← Szał trójek :) Był. Bo nie spodobał się jakiemuś prostakowi z uprawnieniami.
|
| Czw, 22.05.2008, 18:56 |
|
 |
|
Radson
Postów: 209 Miejscowość: Kalifornia
|
 Re: Acura NSX / Honda NSX
Jedno z lepszych japońskich sportowych aut. Słusznie nazywane japońskim ferrari.
|
| Sob, 31.05.2008, 10:28 |
|
 |
|
FTO
Postów: 364 Miejscowość: Corby
Samochód: Civic Coupe D16Y7
|
 Re: Acura NSX / Honda NSX
Jak dla mnie to auto ma jedna wade - nie ma go w moim garazu 
|
| Sob, 14.06.2008, 14:44 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
 Re: Acura NSX / Honda NSX
Dzięki Kobi, rewelacyjne fotki NSX'a aż żal, że nie jest bardziej popularny i nie ma obecnie swej kontynuacji. Tak samo tęskno mi do 300ZX.
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Sob, 14.06.2008, 16:56 |
|
 |
|
Paweł14
Postów: 969
|
 Re: Acura NSX / Honda NSX
Wg. mnie NSX to jedno z najlepszych aut świata. Oddał bym wszystko żeby mieć go w swoim garażu. 
_________________ "Większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę ". Frank Zappa
|
| Nie, 15.06.2008, 13:46 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
 Re: Acura NSX / Honda NSX
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Wto, 08.07.2008, 14:45 |
|
 |
|
Bomba 007
Postów: 76
|
 Re: Acura NSX / Honda NSX
|
| Wto, 19.08.2008, 8:52 |
|
 |
|
gibki8
Postów: 6186 Miejscowość: Jarosław
|
 Re: Acura NSX / Honda NSX
Piekne auto i nic nie jest w stanie tego zmienić. Szkoda że nie ma następcy bo mogłaby sie nieźle sprzedawać.
_________________ http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010# https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy
Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!
|
| Wto, 19.08.2008, 20:10 |
|
 |
|
gibki8
Postów: 6186 Miejscowość: Jarosław
|
 Re: Acura NSX / Honda NSX
_________________ http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010# https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy
Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!
|
| Czw, 21.08.2008, 10:06 |
|
 |
|
konchma
Postów: 231 Miejscowość: Europa
|
 Re: Acura NSX / Honda NSX
Cudo.
|
| Czw, 21.08.2008, 17:18 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
 Re: Acura NSX / Honda NSX
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Sob, 29.05.2010, 19:45 |
|
 |
|
stan1906
Postów: 3246 Miejscowość: Kraków
Samochód: F02 750Li/Panamera T
|
 Re: Acura NSX / Honda NSX
odgrzebano NSX  samochód co by nie powiedzieć - niecodzienny. zainteresowałem się nim po oglądnieciu odcinka TG gdzie gazowali go po torze laguna seca. najbardziej lubię w niej to, że jest trochę niepozorna. a drzemie tam przecież fajna V6
_________________ Polakom gratulujemy Wisły Kraków
Aston Martin Lagonda Limited & Top Gear
Ostatnio edytowany przez stan1906, Śro, 02.06.2010, 18:41, edytowano w sumie 1 raz
|
| Wto, 01.06.2010, 0:32 |
|
 |
|
lordzofmafia
Postów: 6258 Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
|
 Re: Acura NSX / Honda NSX
stan1906 napisał(a): jest trochÄ™ nie pozorna Niepozorna? Moim zdaniem wyglÄ…d przerasta osiÄ…gi kilkukrotnie. WyglÄ…da jak rywal dla Diablo i spółki, a osiÄ…gi ma ledwo na poziomie Carrery. Honda powinna byĹ‚a uturbić ten silnik, wycisnąć z niego 400-450KM i wtedy dorosĹ‚oby to do wyglÄ…du.
_________________ Old Opels never die!!! Opel - Wir lieben autos Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel 08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(
|
| Wto, 01.06.2010, 17:29 |
|
 |
|
stan1906
Postów: 3246 Miejscowość: Kraków
Samochód: F02 750Li/Panamera T
|
 Re: Acura NSX / Honda NSX
Przepraszam za błąd ortograficzny No wg mnie jest niepozorna. Jak patrze na nią to pierwszą myślą nie jest V12 ale spokojne auto 
_________________ Polakom gratulujemy Wisły Kraków
Aston Martin Lagonda Limited & Top Gear
|
| Śro, 02.06.2010, 18:42 |
|
 |
|
el_
Postów: 9888 Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
|
 Re: Acura NSX / Honda NSX
lordzofmafia napisał(a): Honda powinna byĹ‚a uturbić ten silnik, wycisnąć z niego 400-450KM i wtedy dorosĹ‚oby to do wyglÄ…du. Ograniczenie mocy dla rodzimego rynku siÄ™ kĹ‚ania  A tak poza tym to polecam bardzo dobry test tego auta  - http://www.exoticcars.pl/testy/index.php?id=103
_________________ ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!
|
| Śro, 02.06.2010, 21:25 |
|
 |
|
lordzofmafia
Postów: 6258 Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
|
 Re: Acura NSX / Honda NSX
el_ nie bądź naiwny, każdy przepis da się obejść  Ograniczenie mocy dotyczyło tylko samochodów seryjnych. Wystarczyło więc sprzedawać je np. pod marką Mugen udając, że każdy klient po wyjeździe z salonu jedzie do tego tunera.  Na pozostałych rynkach świata nie było tak bzdurnego przepisu. 
_________________ Old Opels never die!!! Opel - Wir lieben autos Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel 08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(
|
| Czw, 03.06.2010, 18:33 |
|
 |
|
POŃCZAK
Postów: 6345 Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
|
 Re: Acura NSX / Honda NSX
 WYSOKO! Mega wóz A jak ktoś jest przeluj za kierownicą i potrzebuje minimum 600 koni to mozna jej wrzucic 2x turbo Poprawiona wielkość foty. Mod.
_________________ http://www.tanidrift.pl
|
| Pią, 04.06.2010, 10:04 |
|
 |
|
hiob
Postów: 694 Miejscowość: Charlotte, NC
Samochód: 328i F30;M3 E90;126p
|
 Re: Acura NSX / Honda NSX
Mój sąsiad miał Acurę NSX i to lekko zmodyfikowaną. On oceniał jej wzrost mocy na około 20%. Główne przeróbki dotyczyły systemu audio, który zajmował cały bagażnik (tzn, wzmacniacze i subwoofery) i miał podobno jakąś abstrakcyjną moc i niezwykłą jakość odtwarzania dźwięków. startowal nawet, z sukcesami, w zawodach na najlepszy system audio. Samochód był bardzo przyjemny w prowadzeniu. Niesamowite trzymanie się drogi, doskonale hamulce, cudownie działający lewarek zmiany biegów, a sam samochód, jak każda Honda, był doskonały ergonomicznie. Pod warunkiem, że ktoś nie miał kłopotów z kręgosłupem, bo wsiadanie/wysiadanie wymagało zdrowych pleców. Natomiast moc i przyspieszenia nie powalały na kolana, mój stary Mustang z kompresorem miał podobne osiągi, a moje M3 ma zdecydowanie lepsze przyspieszenia, mimo tego, że dziś nowe M3 kosztuje mniej, niż Acura kosztowała 15 lat temu. Na tych fotkach mój siostrzeniec, który był u nas na wakacjach. Zdjęcie przed domem sąsiada, nasz dom na pierwszej fotce w tle.  A tu film z garażem sąsiada i ze mną za kierownicą jego auta: http://www.youtube.com/watch?v=Rtdy0MLpRKEI jeszcze parę fotek z trasy, zdjęcia z ostatnich miesięcy z Indianapolis: 
_________________ FORUM
YOU TUBE
|
| Nie, 25.12.2011, 4:00 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |