Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 20:19




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 81 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Acura NSX / Honda NSX 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: Acura NSX / Honda NSX
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Źródło: news.caradisiac.com

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Czw, 22.05.2008, 17:58
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 825
Miejscowość: Warszawa
Post Re: Acura NSX / Honda NSX
Prosta, zwinna konstrukcja okraszona szerokim tyłem. Do tego Japońska konstrukcja i mamy znakomity efekt. Zawsze mnie zadziwiała swoją prostotą.

_________________
Tak rodzi się Miłość

Polski Fiat 127p 74'

ForzaItalia


Czw, 22.05.2008, 18:52
Profil

Postów: 2831
Post Re: Acura NSX / Honda NSX
"To 30 minut jazdy stąd. Będę za 10 minut." :twisted:

Wspaniały wóz, prawdziwa japońska wiertarka, czysty sport.

_________________
← Szał trójek :) Był. Bo nie spodobał się jakiemuś prostakowi z uprawnieniami.


Czw, 22.05.2008, 18:56
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 209
Miejscowość: Kalifornia
Post Re: Acura NSX / Honda NSX
Jedno z lepszych japońskich sportowych aut.
Słusznie nazywane japońskim ferrari.


Sob, 31.05.2008, 10:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 364
Miejscowość: Corby
Samochód: Civic Coupe D16Y7
Post Re: Acura NSX / Honda NSX
Jak dla mnie to auto ma jedna wade - nie ma go w moim garazu :)


Sob, 14.06.2008, 14:44
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Acura NSX / Honda NSX
Dzięki Kobi, rewelacyjne fotki :wink:

NSX'a aĹĽ ĹĽal, ĹĽe nie jest bardziej popularny i nie ma obecnie swej kontynuacji.

Tak samo tęskno mi do 300ZX.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Sob, 14.06.2008, 16:56
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 969
Post Re: Acura NSX / Honda NSX
Wg. mnie NSX to jedno z najlepszych aut świata. Oddał bym wszystko żeby mieć go w swoim garażu. :twisted:

_________________
"Większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę ". Frank Zappa


Nie, 15.06.2008, 13:46
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: Acura NSX / Honda NSX
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Źródło: autogespot.com

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Wto, 08.07.2008, 14:45
Profil

Postów: 76
Post Re: Acura NSX / Honda NSX
Najlepsza Honda jaka była produkowana :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


Wto, 19.08.2008, 8:52
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6186
Miejscowość: Jarosław
Post Re: Acura NSX / Honda NSX
Piekne auto i nic nie jest w stanie tego zmienić. Szkoda że nie ma następcy bo mogłaby sie nieźle sprzedawać.

_________________
http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010#
https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy



Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!


Wto, 19.08.2008, 20:10
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6186
Miejscowość: Jarosław
Post Re: Acura NSX / Honda NSX
NSX-R :twisted:
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
autoblog.com

_________________
http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010#
https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy



Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!


Czw, 21.08.2008, 10:06
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 231
Miejscowość: Europa
Post Re: Acura NSX / Honda NSX
Cudo.


Czw, 21.08.2008, 17:18
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: Acura NSX / Honda NSX
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Źródło: news.caradisiac.com

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Sob, 29.05.2010, 19:45
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3246
Miejscowość: Kraków
Samochód: F02 750Li/Panamera T
Post Re: Acura NSX / Honda NSX
odgrzebano NSX :mryellow: samochód co by nie powiedzieć - niecodzienny. zainteresowałem się nim po oglądnieciu odcinka TG gdzie gazowali go po torze laguna seca. najbardziej lubię w niej to, że jest trochę niepozorna. a drzemie tam przecież fajna V6

_________________
Polakom gratulujemy Wisły Kraków

Aston Martin Lagonda Limited & Top Gear


Ostatnio edytowany przez stan1906, Śro, 02.06.2010, 18:41, edytowano w sumie 1 raz

Wto, 01.06.2010, 0:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6258
Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
Post Re: Acura NSX / Honda NSX
stan1906 napisał(a):
jest trochÄ™ nie pozorna

Niepozorna? Moim zdaniem wygląd przerasta osiągi kilkukrotnie. Wygląda jak rywal dla Diablo i spółki, a osiągi ma ledwo na poziomie Carrery. Honda powinna była uturbić ten silnik, wycisnąć z niego 400-450KM i wtedy dorosłoby to do wyglądu.

_________________
Old Opels never die!!!
Opel - Wir lieben autos
Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel
08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(


Wto, 01.06.2010, 17:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3246
Miejscowość: Kraków
Samochód: F02 750Li/Panamera T
Post Re: Acura NSX / Honda NSX
Przepraszam za błąd ortograficzny :oops:
No wg mnie jest niepozorna. Jak patrze na nią to pierwszą myślą nie jest V12 ale spokojne auto :twisted:

_________________
Polakom gratulujemy Wisły Kraków

Aston Martin Lagonda Limited & Top Gear


Śro, 02.06.2010, 18:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9888
Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
Post Re: Acura NSX / Honda NSX
lordzofmafia napisał(a):
Honda powinna była uturbić ten silnik, wycisnąć z niego 400-450KM i wtedy dorosłoby to do wyglądu.

Ograniczenie mocy dla rodzimego rynku się kłania ;)

A tak poza tym to polecam bardzo dobry test tego auta 8) - http://www.exoticcars.pl/testy/index.php?id=103

_________________
ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!


Śro, 02.06.2010, 21:25
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6258
Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
Post Re: Acura NSX / Honda NSX
el_ nie bądź naiwny, każdy przepis da się obejść ;) Ograniczenie mocy dotyczyło tylko samochodów seryjnych. Wystarczyło więc sprzedawać je np. pod marką Mugen udając, że każdy klient po wyjeździe z salonu jedzie do tego tunera. 8) Na pozostałych rynkach świata nie było tak bzdurnego przepisu. 8)

_________________
Old Opels never die!!!
Opel - Wir lieben autos
Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel
08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(


Czw, 03.06.2010, 18:33
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6345
Miejscowość: Bielsko-Biała
Samochód: E36 318ti / 626 gf
Post Re: Acura NSX / Honda NSX
Image
WYSOKO! Mega wĂłz
A jak ktoĹ› jest przeluj za kierownicÄ… i potrzebuje minimum 600 koni to mozna jej wrzucic 2x turbo

Poprawiona wielkość foty. Mod.

_________________
http://www.tanidrift.pl


Pią, 04.06.2010, 10:04
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 694
Miejscowość: Charlotte, NC
Samochód: 328i F30;M3 E90;126p
Post Re: Acura NSX / Honda NSX
Mój sąsiad miał Acurę NSX i to lekko zmodyfikowaną. On oceniał jej wzrost mocy na około 20%. Główne przeróbki dotyczyły systemu audio, który zajmował cały bagażnik (tzn, wzmacniacze i subwoofery) i miał podobno jakąś abstrakcyjną moc i niezwykłą jakość odtwarzania dźwięków. startowal nawet, z sukcesami, w zawodach na najlepszy system audio. Samochód był bardzo przyjemny w prowadzeniu. Niesamowite trzymanie się drogi, doskonale hamulce, cudownie działający lewarek zmiany biegów, a sam samochód, jak każda Honda, był doskonały ergonomicznie. Pod warunkiem, że ktoś nie miał kłopotów z kręgosłupem, bo wsiadanie/wysiadanie wymagało zdrowych pleców. Natomiast moc i przyspieszenia nie powalały na kolana, mój stary Mustang z kompresorem miał podobne osiągi, a moje M3 ma zdecydowanie lepsze przyspieszenia, mimo tego, że dziś nowe M3 kosztuje mniej, niż Acura kosztowała 15 lat temu.

Na tych fotkach mój siostrzeniec, który był u nas na wakacjach. Zdjęcie przed domem sąsiada, nasz dom na pierwszej fotce w tle.

Image Image

A tu film z garaĹĽem sÄ…siada i ze mnÄ… za kierownicÄ… jego auta:

http://www.youtube.com/watch?v=Rtdy0MLpRKE

I jeszcze parę fotek z trasy, zdjęcia z ostatnich miesięcy z Indianapolis:

Image Image Image Image

_________________
FORUM

YOU TUBE


Nie, 25.12.2011, 4:00
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 81 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018