Obecny czas: Czw, 25.06.2026, 18:27




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 335 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna
NIEWYPAŁY godne zainteresowania 
Autor Wiadomość

Postów: 2541
Samochód: YS3D i G21 M340i
Post 
Vel Satis godny zainteresowania :?: litości... Samochód za ponad 150 tys. który średnio raz w tygodniu bywa w serwisie, wymienioną ma połowe części... i to na nasz koszt :/ Ze skrzynią non-stop problemy, o pierdołach typu stabilizator światła, niechcący się otworzyć bagażnik czy niedziałająca raz po raz klima nie będe mówił, ale wymiana silniki przy 65 tys. (3,0 V6 DCi) to już naprawde lekka przesada... zwłaszcza, że kosztowało to połowe obecnej wartości samochodu. W dodatku środek niewiele różniący się od Laguny - dla mnie to naprawdę nie jest godne zainteresowania (a Safrane było genialne :!: )


Sob, 01.12.2007, 9:57
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3978
Miejscowość: Pomorze
Samochód: Opel Astra G Caravan
Post 
Zdarzają się felerne egzemplarze każdemu producentowi. Dzisiaj niestety tak skomplikowanie samochód jest zrobiony, że byle jaka usterka powoduje następne problemy z autem. Jednak Vel Satis dużo ludzi chwali sobie. W tym jedna znana osoba. :wink:


Sob, 01.12.2007, 10:09
Profil

Postów: 2541
Samochód: YS3D i G21 M340i
Post 
Z informacji które uzyskaliśmy w Renault Polska silniki V6 DCi jest po prostu tak nieudanie wykonany... Nam rekalmacje przyznali bez problemu, a słyszałem o przypadkach zacierania się tych silników przy 25 tys. km :!: A jako ciekawostka nowy taki silniczek kosztuje 110 tys zł :mryellow: my płaciliśmy 10% wartości + montaż , it.d. - w sumie fakturka na niecałe 30 tys...


Sob, 01.12.2007, 11:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5421
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
Post 
Mój sąsiad ostatnio kupił sobie właśnie Vel Satisa, jak na razie jeździ ale zobaczymy.

Co do Avantime'a to tylko raz widziałem takowego na drodze i muszę przyznać że budzi zainteresowanie swoim niecodziennym wyglądem.

Do niewypałów zaliczam Ideę. Nie chodzi mi to o stronę techniczną czy wizualną, gdyż uważam że to bardzo udane auto i chyba to ono właśnie otwarło klasę małych vanów. Wiele gazet motoryzacyjnych bardzo go chwaliło za ładne i bardzo funkcjonalne wnętrze i dobre silniki, jednak nie odniósł sukcesu na rynku. Zapewne główną zaporą była cena chociaż (jeśli dobrze pamiętam) 56 tyś jak na takie auto to całkiem przystępnie.



Image

_________________
Alfa Romeo
Fabricca Italiana Automobili Torino

Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze


Sob, 01.12.2007, 11:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 381
Samochód: Saab 9-3
Post 
nowa Croma tez chyba dlugo nie pociagnie

_________________
Fan ON


Sob, 01.12.2007, 11:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5421
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
Post 
Też mi się tak wydaje. Skoro już robią jej lifta to znaczy że coś jest nie tak i starają się podnieść sprzedaż. Jak narazie na drogach jest ich bardzo niewiele . A szkoda bo to naprawdę dobre auto. Fiat popełnił błąd wprowadzają tylko jedną wersje nadwoziową i to na dodatek takie niby kombi.
Wydaję mi się ze powinien to być jakiś Liftback podobie jak Croma pierwszej generacji.

_________________
Alfa Romeo
Fabricca Italiana Automobili Torino

Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze


Sob, 01.12.2007, 11:45
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post 
DeusZ napisał(a):
A jako ciekawostka nowy taki silniczek kosztuje 110 tys zł

Chyba sie pomyliles o jakies 100 tys zł :> :wink:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Sob, 01.12.2007, 13:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4102
Miejscowość: Jelenia Góra
Samochód: Nadal ich za mało..
Post 
Avantime jest piekny i nawet dobrze, ĹĽe nie jeĹşdzi tego tak duĹĽo :)

A Toyota Prius? DuĹĽo chyba sie tego nie sprzedaje? :roll:

_________________
S T A N C E | W O R K S


Sob, 01.12.2007, 14:49
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2045
Miejscowość: Springfield
Post 
Cholera, pokazujecie te samochody, a ja jakoś nigdy nie uważałem ich za jakieś kaszaloty :P no może Audi A2.

A to moje typy :twisted: :twisted:

mazda 121
Image
ssangyoung rodius
Image
ford scorpio
Image
renault thalia
Image


Sob, 01.12.2007, 15:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4102
Miejscowość: Jelenia Góra
Samochód: Nadal ich za mało..
Post 
Thalia? Ja tam tego widze mnĂłstwo :roll:

_________________
S T A N C E | W O R K S


Sob, 01.12.2007, 15:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2045
Miejscowość: Springfield
Post 
tzn. masz racje, jezdzi tego ale caly czas uwazam to za niewypał, bagaznik dolepiony na sile, ktory wyglada jak nie wiadomo co, a zauwazylem, ze stilo tez jest tutaj to wrzucilem.

Edit :
Image

ten to raczej pasuje w tym temacie ;)


Sob, 01.12.2007, 15:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1683
Miejscowość: Kalisz
Samochód: Espace & Megane
Post 
Ale w tym temacie chyba nie chodzi o auta brzydkie (choć gusta są różne), a o takie które z różnych przyczyn nie przyjęły się na rynku.


Sob, 01.12.2007, 15:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post 
HARNAĹš napisał(a):
Ale w tym temacie chyba nie chodzi o auta brzydkie (choć gusta są różne), a o takie które z różnych przyczyn nie przyjęły się na rynku.

Prawda jest co Ăłw obywatel rzecze :twisted: :wink:
MaddDogg napisał(a):
A Toyota Prius? DuĹĽo chyba sie tego nie sprzedaje? Rolling Eyes

Droga jest, ale przy okazji brzydka :? W USA sie tego sprzedaje sporo chyba :> :wink:
Roomcajs napisał(a):
mazda 121

Roomcajs napisał(a):
renault thalia

To ze Tobie sie nie podobaja, wcale nie znaczy ze sa nieywpalami
:? Proponuje dodac zasade ze KAZDA nominacja musi byc poparta argumentami oficjalnymi, a nie ze ktos sobie tak napisze, tylko np przeczyta w gazecie luba na necie :wink:

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Sob, 01.12.2007, 15:48
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2045
Miejscowość: Springfield
Post 
fakt troche sie zagalopowalem z tym wrzucaniem, bede pamietal nastepnym razem ;)


Sob, 01.12.2007, 15:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2188
Post 
a co powiecie o Evandzie, można go zaliczyć do niewypałów?



Image

Image


Sob, 01.12.2007, 15:58
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2045
Miejscowość: Springfield
Post 
tutaj chyba pojawia sie ten sam blad co w moim przypadku...


Sob, 01.12.2007, 17:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 381
Samochód: Saab 9-3
Post 
nie wiem czy zauwazyliscie ale generalnie to prawie kazde auto nie kojarzone z charkterem marki sie nie przyjeło np mały merc, dyzy francuz...albo skrajne wynalazki typu scenic 4x4 a co mnie zastanawia to fakt ze jak to te niewypaly byly zachwalane w pismach motoryzacyjnych na 8 cud świata gdy wchodzily na arynek!
kolejny typ marea
i jeszcze signum opla

a co do tego scorpio wyzej to fajny ma ten tyl w sedanie mimo iz nie przepadam za stylistycznymi wynalazkami

_________________
Fan ON


Sob, 01.12.2007, 18:16
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2045
Miejscowość: Springfield
Post 
Teraz chyba dobrze trafię, a chodzi konkretnie o mercedesa vaneo, z tego co pamietam to była klapa i mercedes po krotkim czasie przerwał produkcję.

Image


Sob, 01.12.2007, 18:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 149
Miejscowość: Kraków
Post 
Ludzie co wy gadacie za glupoty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Volksvagen korrado to jeden z kultowych aut a fiat stilo to takze dobry samochod i napewno nie jest to niewypal.
Owszem audi a2 i van renault to owszem sa niewypaly ale velsatis napewno nie
naprawdÄ™ zastanĂłwcie sie o czym wy piszecie bo zal
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
8 dnia Bóg stworzył Fiata 125p
FSO FOREVER !!!!!


Sob, 01.12.2007, 19:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5421
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
Post 
ale w tym temacie chodzi o ilość sprzedanych modeli a nie o stronę techniczną.

_________________
Alfa Romeo
Fabricca Italiana Automobili Torino

Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze


Sob, 01.12.2007, 20:14
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 335 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018