Obecny czas: Wto, 23.06.2026, 2:34




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Toyota RAV4 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post Toyota RAV4
3d

Image Image Image Image Image Image

5d

Image Image Image Image Image Image

wnętrze

Image

(C) Toyota

_________________
Rover 75 V6 & other...


Śro, 18.08.2004, 19:54
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
Uprzedziłeś mnie :P Autko fajne stylistycznie no i chyba terenowo też wyrabia ;)

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Śro, 18.08.2004, 19:58
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Dzisiaj 5D widziałem z 3, a 3D to chyba zadnej na zywo nie widziałem.
Jedna była po tuningu, tzn. chrom gdzieniegdzie i cudne fele, autko czarne. Miodzio.
Autko bardzo fajne, ale w srodku wykonczenie pozostawie wiele do zyczenia za tÄ… cene. :?

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Śro, 18.08.2004, 20:10
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Postów: 4175
Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
Post 
IMHO jeden z najlepszych (choć nie najlepszy) samochodów z klasy SUV. Świetny układ napędowy z elektroniką, dobre silniki i spokojny, gustowny dizajn karoserii...

PS. Szkoda tylko, ze wersja 3d jest tylko jako 2wd :(((

t.m.

_________________
Rover 75 V6 & other...


Śro, 18.08.2004, 20:11
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2421
Miejscowość: Wieluń(Łódzkie)/Dublin
Post 
bardzo fajne, widzialem nowa 5d, i bardzo pozytywna :P

_________________
|| http://www.roverki.pl ||
|| http://www.mg-rover.org ||
|| http://www.alfa156.net ||
"Tylko auta z duszą..."


Śro, 18.08.2004, 20:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7080
Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
Post 
Dla mnie nowa RAV4 jest wyrypista 8)

_________________
"Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura,
na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)

http://www.astraklub.pl


Czw, 19.08.2004, 10:09
Profil
Post 
dla mnie nie sÄ… lepsze terenĂłwki


Czw, 19.08.2004, 11:37
Awatar użytkownika

Postów: 1666
Miejscowość: Zamość
Post 
Ładny, dobry SUV... Ale i tak bym go nie kupił, chyba że za megaatrakcyjną cenę.


Czw, 19.08.2004, 13:08
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2421
Miejscowość: Wieluń(Łódzkie)/Dublin
Post 
tylko te twarde i blyszczace plastiki :| kompletna tandeta :roll:

_________________
|| http://www.roverki.pl ||
|| http://www.mg-rover.org ||
|| http://www.alfa156.net ||
"Tylko auta z duszą..."


Czw, 19.08.2004, 16:47
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post 
Ładny SUV. Nic więcej nie można powiedzieć.

_________________
http://www.exoticcars.pl


Czw, 19.08.2004, 19:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9888
Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
Post 
Ładna, ale wole X-Trail'a 8)

_________________
ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!


Czw, 19.08.2004, 20:09
Profil

Postów: 2008
Post 
Trzydrzwiówka jest fenomenalna! Najlepsza terenówka! Potraktujcie to stwierdzenie oczywiście z przymróżeniem oka...A najlepej dwóch oczu :wink:

_________________
Tu es foutu darling


Czw, 19.08.2004, 20:11
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2421
Miejscowość: Wieluń(Łódzkie)/Dublin
Post 
najlepiej wogole nie czytac :twisted:

_________________
|| http://www.roverki.pl ||
|| http://www.mg-rover.org ||
|| http://www.alfa156.net ||
"Tylko auta z duszą..."


Czw, 19.08.2004, 23:08
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post 
el_payaco napisał(a):
Ładna, ale wole X-Trail'a 8)


No właśnie, to jeszcze miałem dopisać. :wink:

_________________
http://www.exoticcars.pl


Pią, 20.08.2004, 10:43
Profil

Postów: 2541
Samochód: YS3D i G21 M340i
Post 
a mnie sie nie podoba :twisted: wole żeby terenówka wygladałą jak klaszyczna prawdziwa terenówka , a nie jakiś taki "zabawny" samochód rodzinny , z możliwościami terenowymi :wink: pozatym , nie wiem , już wolał bym LC , choć i on mi się nie do końca podoba :twisted: ... fajne by było jako zwykłe Kombi czy coś takiego - ale traktować to jako terenówke :?: dziękuje , postoje :twisted: :wink:


Pią, 20.08.2004, 11:34
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
Ja tam bym chciał mieć X traila z wnętrzem od Rav- 4 ;)

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Pią, 20.08.2004, 12:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2421
Miejscowość: Wieluń(Łódzkie)/Dublin
Post 
za cene ktora kosztuja te Suvy mozna miec wranglera (cena od 96 tys. zł) wiec jesli ktos chce jezdzic w teren to na pewno nie powinien wybierac tych "panienek" natomiast mija sie z celem kupowanie jeepa jezli ma sie caly rok jezdzic po asfalcie, :P a nie przeszkadza mi to ze rav wyglda jak zabawka a nie terenowe auto, bo nim po prostu nie jest :| to by bylo na tyle.... :roll:

_________________
|| http://www.roverki.pl ||
|| http://www.mg-rover.org ||
|| http://www.alfa156.net ||
"Tylko auta z duszą..."


Pią, 20.08.2004, 16:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3539
Miejscowość: Rzeszów
Post 
tak dla przypomnienia
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
(C)off-road.pl

_________________
^^


Czw, 25.08.2005, 14:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post 
3D widzialem pare razy tylko, brzydki jest :P
5d to juz calkiem w porzadku autko, choc i tak nie przepadam za SUV-ami :)

aaaa RAV4 poprzedni był protoplasta tego typu aut?? czy bylo cos wczesniej?

_________________
locha lover


Czw, 25.08.2005, 16:04
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 98
Post 
Podoba mi się ale wolałbym coś bardziej agresywnego :twisted:


Czw, 25.08.2005, 18:05
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018