 |
|
Obecny czas: Wto, 23.06.2026, 2:32
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
| Autor |
Wiadomość |
|
Tomasz
Administrator
Postów: 4175 Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
|
 Toyota RAV4
_________________ Rover 75 V6 & other...
|
| Śro, 18.08.2004, 19:54 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
Uprzedziłeś mnie  Autko fajne stylistycznie no i chyba terenowo też wyrabia 
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Śro, 18.08.2004, 19:58 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
Dzisiaj 5D widziałem z 3, a 3D to chyba zadnej na zywo nie widziałem.
Jedna była po tuningu, tzn. chrom gdzieniegdzie i cudne fele, autko czarne. Miodzio.
Autko bardzo fajne, ale w srodku wykonczenie pozostawie wiele do zyczenia za tÄ… cene. 
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Śro, 18.08.2004, 20:10 |
|
 |
|
Tomasz
Administrator
Postów: 4175 Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
|
IMHO jeden z najlepszych (choć nie najlepszy) samochodów z klasy SUV. Świetny układ napędowy z elektroniką, dobre silniki i spokojny, gustowny dizajn karoserii...
PS. Szkoda tylko, ze wersja 3d jest tylko jako 2wd :(((
t.m.
_________________ Rover 75 V6 & other...
|
| Śro, 18.08.2004, 20:11 |
|
 |
|
K0RN
Postów: 2421 Miejscowość: Wieluń(Łódzkie)/Dublin
|
bardzo fajne, widzialem nowa 5d, i bardzo pozytywna 
_________________ || http://www.roverki.pl ||
|| http://www.mg-rover.org ||
|| http://www.alfa156.net ||
"Tylko auta z duszą..."
|
| Śro, 18.08.2004, 20:59 |
|
 |
|
Spark^
Postów: 7080 Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
|
Dla mnie nowa RAV4 jest wyrypista 
_________________ "Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura, na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)
http://www.astraklub.pl
|
| Czw, 19.08.2004, 10:09 |
|
 |
|
Reanimator
|
dla mnie nie sÄ… lepsze terenĂłwki
|
| Czw, 19.08.2004, 11:37 |
|
 |
|
Dee
Postów: 1666 Miejscowość: Zamość
|
Ĺadny, dobry SUV... Ale i tak bym go nie kupiĹ‚, chyba ĹĽe za megaatrakcyjnÄ… cenÄ™.
|
| Czw, 19.08.2004, 13:08 |
|
 |
|
K0RN
Postów: 2421 Miejscowość: Wieluń(Łódzkie)/Dublin
|
tylko te twarde i blyszczace plastiki  kompletna tandeta 
_________________ || http://www.roverki.pl ||
|| http://www.mg-rover.org ||
|| http://www.alfa156.net ||
"Tylko auta z duszą..."
|
| Czw, 19.08.2004, 16:47 |
|
 |
|
markus
Postów: 9496 Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
|
Ĺadny SUV. Nic wiÄ™cej nie moĹĽna powiedzieć.
_________________ http://www.exoticcars.pl
|
| Czw, 19.08.2004, 19:15 |
|
 |
|
el_
Postów: 9888 Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
|
Ĺadna, ale wole X-Trail'a 
_________________ ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!
|
| Czw, 19.08.2004, 20:09 |
|
 |
|
eF
Postów: 2008
|
Trzydrzwiówka jest fenomenalna! Najlepsza terenówka! Potraktujcie to stwierdzenie oczywiście z przymróżeniem oka...A najlepej dwóch oczu 
_________________ Tu es foutu darling
|
| Czw, 19.08.2004, 20:11 |
|
 |
|
K0RN
Postów: 2421 Miejscowość: Wieluń(Łódzkie)/Dublin
|
najlepiej wogole nie czytac 
_________________ || http://www.roverki.pl ||
|| http://www.mg-rover.org ||
|| http://www.alfa156.net ||
"Tylko auta z duszą..."
|
| Czw, 19.08.2004, 23:08 |
|
 |
|
markus
Postów: 9496 Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
|
el_payaco napisał(a): Ĺadna, ale wole X-Trail'a 
No właśnie, to jeszcze miałem dopisać. 
_________________ http://www.exoticcars.pl
|
| Pią, 20.08.2004, 10:43 |
|
 |
|
DeusZ
Postów: 2541
Samochód: YS3D i G21 M340i
|
a mnie sie nie podoba  wole żeby terenówka wygladałą jak klaszyczna prawdziwa terenówka , a nie jakiś taki "zabawny" samochód rodzinny , z możliwościami terenowymi  pozatym , nie wiem , już wolał bym LC , choć i on mi się nie do końca podoba  ... fajne by było jako zwykłe Kombi czy coś takiego - ale traktować to jako terenówke  dziękuje , postoje 
|
| Pią, 20.08.2004, 11:34 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
Ja tam bym chciał mieć X traila z wnętrzem od Rav- 4 
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Pią, 20.08.2004, 12:40 |
|
 |
|
K0RN
Postów: 2421 Miejscowość: Wieluń(Łódzkie)/Dublin
|
za cene ktora kosztuja te Suvy mozna miec wranglera (cena od 96 tys. zł) wiec jesli ktos chce jezdzic w teren to na pewno nie powinien wybierac tych "panienek" natomiast mija sie z celem kupowanie jeepa jezli ma sie caly rok jezdzic po asfalcie,  a nie przeszkadza mi to ze rav wyglda jak zabawka a nie terenowe auto, bo nim po prostu nie jest  to by bylo na tyle.... 
_________________ || http://www.roverki.pl ||
|| http://www.mg-rover.org ||
|| http://www.alfa156.net ||
"Tylko auta z duszą..."
|
| Pią, 20.08.2004, 16:34 |
|
 |
|
-=Sadek=-
Postów: 3539 Miejscowość: Rzeszów
|
_________________ ^^
|
| Czw, 25.08.2005, 14:13 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
3D widzialem pare razy tylko, brzydki jest
5d to juz calkiem w porzadku autko, choc i tak nie przepadam za SUV-ami
aaaa RAV4 poprzedni był protoplasta tego typu aut?? czy bylo cos wczesniej?
_________________ locha lover
|
| Czw, 25.08.2005, 16:04 |
|
 |
|
laTex
Postów: 98
|
Podoba mi się ale wolałbym coś bardziej agresywnego 
|
| Czw, 25.08.2005, 18:05 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |