 |
|
Obecny czas: Sob, 27.06.2026, 19:22
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
Tuning optyczny cięzarówek
| Autor |
Wiadomość |
|
Tyomaj
Postów: 2840
|
rumun19 napisał(a): Takim wyjechać na droge w Poslce to peĹ‚no gapiĂłw by odrazu na Ciebie patrzaĹ‚o
Ja napewno bym się gapił, są cudowne 
|
| Nie, 22.10.2006, 14:11 |
|
 |
|
johnus
Postów: 423 Miejscowość: Tomaszów Maz.>okolice
|
Jak jest się na co patrzeć to trzeba 
|
| Pon, 23.10.2006, 22:38 |
|
 |
|
gumi2
Postów: 51 Miejscowość: Góra
Samochód: Hyundai Trajet
|
nie no o takich maszynach to sie marzy, to mozna okreslic jednym słowem cudowne 
|
| Pią, 17.11.2006, 20:32 |
|
 |
|
witek11
Postów: 1378 Miejscowość: Jarocin, Poznań
|
gumi2 napisał(a): nie no o takich maszynach to sie marzy, to mozna okreslic jednym sĹ‚owem cudowne 
 prosimy wiecej takich
_________________ http://www.prisonplanet.com/
|
| Sob, 18.11.2006, 11:37 |
|
 |
|
pardon
Moderator
Postów: 8972 Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
|
POĹCZAK napisał(a): niektore to dziela sztuki... aerograf i jazda  Ice napisał(a): POĹCZAK napisał(a): niektore to dziela sztuki... W gatunku kicz  kenji napisał(a): Fotki sÄ… za duĹĽe i taki temat juĹĽ jest. I podawaj zawsze ĹşrĂłdĹ‚o fotek matys. badys napisał(a): star wymiata 
_________________ instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j
|
| Wto, 26.12.2006, 0:52 |
|
 |
|
WOjtEK888
Postów: 6
|
całkiem całkiem 
|
| Wto, 26.12.2006, 18:23 |
|
 |
|
Szakall69
Postów: 5892 Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
|
|
| Czw, 28.12.2006, 18:17 |
|
 |
|
johnus
Postów: 423 Miejscowość: Tomaszów Maz.>okolice
|
Jest i polaki akcent KPolak no a STAR bez komentarza 
|
| Nie, 31.12.2006, 10:28 |
|
 |
|
witek11
Postów: 1378 Miejscowość: Jarocin, Poznań
|
no... polska potrafi...
ja sie powoli bede zmywal z forum...
tak nawiasem to to forum chyba zwariowalo..napisalem ten post z zegarkiem w reku.. o 23.57... a na forum godzina mojego postu to 0.57.... hm....
_________________ http://www.prisonplanet.com/
|
| Nie, 31.12.2006, 23:57 |
|
 |
|
szakal
Postów: 1464 Miejscowość: Północ
|
witek11 napisał(a): ja sie powoli bede zmywal z forum...
tak nawiasem to to forum chyba zwariowalo..napisalem ten post z zegarkiem w reku.. o 23.57... a na forum godzina mojego postu to 0.57.... hm....
Zmień w profilu strefe czasową na Berlin, Bruksela, Konpenhaga ..... itd.
Powinno pomĂłc.
Sorry za OT
_________________ www.exoticcars.pl
www.autogaleria.pl
|
| Pon, 01.01.2007, 3:54 |
|
 |
|
Nestor
Postów: 333
|
Ten wyzej pokazany magnum jest zaje&&&sty  ... jakby takie cos jezdzilo po polsce ...
_________________ I love Audi...
|
| Pon, 01.01.2007, 11:34 |
|
 |
|
kolo5555
Postów: 46 Miejscowość: podkarpacie
|
super ,naprawde świetne i niesamowite
_________________ dzięki za poradę z góry
|
| Wto, 06.02.2007, 19:51 |
|
 |
|
MaddDogg
Postów: 4102 Miejscowość: Jelenia Góra
Samochód: Nadal ich za mało..
|
T.I.R - Transport in road. A nie potoczna nazwa ciężarówki 
_________________ S T A N C E | W O R K S
|
| Pią, 09.02.2007, 13:55 |
|
 |
|
pardon
Moderator
Postów: 8972 Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
|
_________________ instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j
|
| Pon, 19.03.2007, 23:34 |
|
 |
|
Laszek
Postów: 172
|
Normalnie cudeńka. Aż brak mi słów na nie...
|
| Wto, 20.03.2007, 8:39 |
|
 |
|
lukasz_pol
Postów: 54 Miejscowość: Miechów
|
dobra dobra fotki sa całkiem całkiem a jak chcesz temat o tuningu ciezarowej to wejdz na http://www.agaciezka.com to jest stronka tylko o ciezarowach tak ze tam daj te foty.
_________________ OnLy FajNe AuTkA !!
|
| Wto, 20.03.2007, 15:11 |
|
 |
|
BartezTK
Postów: 199 Miejscowość: Z KRAINY LATAJĄCYCH SIEKIER
|
_________________ BartezTK
NIE uciekajcie z miejsc wypadków DAJCIE OFIAROM,WIEKSZE SZANSE NA PRZEŻYCIE
|
| Wto, 20.03.2007, 17:46 |
|
 |
|
Szakall69
Postów: 5892 Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
|
łoooo nie źle to wykombinowali - Pepsi miażdzy 
|
| Wto, 20.03.2007, 19:05 |
|
 |
|
Joey
Postów: 2831
|
Niesamowicie to wyglÄ…da 
_________________ ← Szał trójek :) Był. Bo nie spodobał się jakiemuś prostakowi z uprawnieniami.
|
| Czw, 22.03.2007, 19:01 |
|
 |
|
Szakall69
Postów: 5892 Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
|
|
| Pią, 23.03.2007, 18:23 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |