Obecny czas: Sob, 27.06.2026, 19:20




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 69 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Tuning optyczny cięzarówek 
Autor Wiadomość

Postów: 2840
Post 
rumun19 napisał(a):
Takim wyjechać na droge w Poslce to pełno gapiów by odrazu na Ciebie patrzało

Ja napewno bym się gapił, są cudowne :shock:


Nie, 22.10.2006, 14:11
Profil

Postów: 423
Miejscowość: Tomaszów Maz.>okolice
Post 
Jak jest się na co patrzeć to trzeba :D


Pon, 23.10.2006, 22:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 51
Miejscowość: Góra
Samochód: Hyundai Trajet
Post 
nie no o takich maszynach to sie marzy, to mozna okreslic jednym słowem cudowne :D


Pią, 17.11.2006, 20:32
Profil

Postów: 1378
Miejscowość: Jarocin, Poznań
Post 
gumi2 napisał(a):
nie no o takich maszynach to sie marzy, to mozna okreslic jednym słowem cudowne :D

:wink: prosimy wiecej takich

_________________
http://www.prisonplanet.com/


Sob, 18.11.2006, 11:37
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8972
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post 
matys napisał(a):
Hej chialem wam pokazac kilka fajnie stuningowanych ciezarowek sami je ocencie pozdro

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

A o to przed panstwem najleprzy tuning hehe
Image


POŃCZAK napisał(a):
niektore to dziela sztuki... aerograf i jazda :mryellow: 8)


szakal napisał(a):
Raczej to jest tylko tuning optyczny. A skoro tak to juĹĽ taki temat istnieje:

http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?t=15936


Ice napisał(a):
POŃCZAK napisał(a):
niektore to dziela sztuki...


W gatunku kicz :mryellow:


kenji napisał(a):
Fotki są za duże i taki temat już jest. I podawaj zawsze źródło fotek matys.


badys napisał(a):
star wymiata :mryellow:

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Wto, 26.12.2006, 0:52
Profil

Postów: 6
Post 
całkiem całkiem :!: :D


Wto, 26.12.2006, 18:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5892
Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
Post 
Strażnik Teksasu miażdzy :mryellow: :mryellow: ale nie jest najładniejszym grafem w tym temacie :wink:
Wielki ukłony w strone autorów tych dzieł 8) 8)


Czw, 28.12.2006, 18:17
Profil

Postów: 423
Miejscowość: Tomaszów Maz.>okolice
Post 
Jest i polaki akcent KPolak no a STAR bez komentarza :D


Nie, 31.12.2006, 10:28
Profil

Postów: 1378
Miejscowość: Jarocin, Poznań
Post 
no... polska potrafi...


ja sie powoli bede zmywal z forum...

tak nawiasem to to forum chyba zwariowalo..napisalem ten post z zegarkiem w reku.. o 23.57... a na forum godzina mojego postu to 0.57.... hm....

_________________
http://www.prisonplanet.com/


Nie, 31.12.2006, 23:57
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1464
Miejscowość: Północ
Post 
witek11 napisał(a):
ja sie powoli bede zmywal z forum...

tak nawiasem to to forum chyba zwariowalo..napisalem ten post z zegarkiem w reku.. o 23.57... a na forum godzina mojego postu to 0.57.... hm....


Zmień w profilu strefe czasową na Berlin, Bruksela, Konpenhaga ..... itd.

Powinno pomĂłc. ;)

Sorry za OT

_________________
www.exoticcars.pl

www.autogaleria.pl


Pon, 01.01.2007, 3:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 333
Post 
Ten wyzej pokazany magnum jest zaje&&&sty :D... jakby takie cos jezdzilo po polsce ...

_________________
I love Audi...


Pon, 01.01.2007, 11:34
Profil

Postów: 46
Miejscowość: podkarpacie
Post 
super ,naprawde świetne i niesamowite

_________________
dzięki za poradę z góry


Wto, 06.02.2007, 19:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4102
Miejscowość: Jelenia Góra
Samochód: Nadal ich za mało..
Post 
T.I.R - Transport in road. A nie potoczna nazwa ciężarówki :|

_________________
S T A N C E | W O R K S


Pią, 09.02.2007, 13:55
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8972
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post 
johny napisał(a):
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

960 cubic inches of huffed Cat under the hood pumping 1600 lbs-ft of torque at 1300 rpm

masa 30 ton 1\4 mili 32.20 s przy 45.72 mph

źródło: Hotrod

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Pon, 19.03.2007, 23:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 172
Post 
Normalnie cudeńka. Aż brak mi słów na nie...


Wto, 20.03.2007, 8:39
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 54
Miejscowość: Miechów
Post 
dobra dobra fotki sa całkiem całkiem a jak chcesz temat o tuningu ciezarowej to wejdz na http://www.agaciezka.com to jest stronka tylko o ciezarowach tak ze tam daj te foty.

_________________
OnLy FajNe AuTkA !!


Wto, 20.03.2007, 15:11
Profil

Postów: 199
Miejscowość: Z KRAINY LATAJĄCYCH SIEKIER
Post 
Motywy filmowe mi się podobają ale kilka fotek to obróbka komputerowa na przykład te
Image

Image

Image

Image

Image

a taki motyw to na drodze by nie przeszedł na 100%. A takiej przyczyny że jakiś niedzielny kierowca przestraszył by się że wpadnie n butelkę z piwem pociągnął by kierownicą i władował na coś naprawdę
Image

Image

to ta sama ciężarówka (identyczne świaatła nalepki na błotnikach podniesione koła )

_________________
BartezTK
NIE uciekajcie z miejsc wypadków DAJCIE OFIAROM,WIEKSZE SZANSE NA PRZEŻYCIE


Wto, 20.03.2007, 17:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5892
Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
Post 
łoooo nie źle to wykombinowali - Pepsi miażdzy :mryellow:


Wto, 20.03.2007, 19:05
Profil

Postów: 2831
Post 
Image

Niesamowicie to wyglÄ…da :shock:

_________________
← Szał trójek :) Był. Bo nie spodobał się jakiemuś prostakowi z uprawnieniami.


Czw, 22.03.2007, 19:01
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5892
Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
Post 
ciekaw jestem czy da sie to zrobic live ?? :> :> jakbym takiego zobaczył na ulicy to chyba bym padł :lol: :lol:


Pią, 23.03.2007, 18:23
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 69 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018