 |
|
Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 19:47
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
2007 Dacia Logan MCV / 2012 Lada Largus
| Autor |
Wiadomość |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
 2007 Dacia Logan MCV / 2012 Lada Largus
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Czw, 28.09.2006, 14:16 |
|
 |
|
markus
Postów: 9496 Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
|
Brzydkie toto jak noc bez gwiazd. Ale zobaczycie ile tego będzie jeździć. Zwłaszcza z kratkami 
_________________ http://www.exoticcars.pl
|
| Czw, 28.09.2006, 14:24 |
|
 |
|
elCoyote
Postów: 2567 Miejscowość: Gdzieś na zachodnich rubieżach
Samochód: Volvo S80
|
Tani, stosunkowo przestronny samochód - zakładam, że znajdzie dość wielu nabywców.
_________________ Licencja na miłość Embargo na sen
|
| Czw, 28.09.2006, 14:36 |
|
 |
|
-=Sadek=-
Postów: 3539 Miejscowość: Rzeszów
|
Ja tam do zwykłego Logana nic nie mam, powiem nawet więcej - podoba mi się.
Za to kombi jest niesamowicie paskudne... Wygląda jak by na małego dostawczaka fortepian spadł 
_________________ ^^
|
| Czw, 28.09.2006, 14:39 |
|
 |
|
aston
Postów: 3945
|
Wyglada jak mozan było się spodziewać, czyli tanio, ale jednka moim skromnym zdaniem ten tył jest lepszy nizw sedanie
elCoyote napisał(a): stosunkowo przestronny samochĂłd
no nie wiem, czy tak stosunkowo przestronny, nei ma konkrentych danych co do rozstawu osi czy sie powiększył, ale już Logan sedan był bardzo przestronny jak na swoją kalsę
|
| Czw, 28.09.2006, 14:39 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
Kompletnie mi sie to to nie podoba, wyglÄ…da jak... nie wiem co. 
_________________ locha lover
|
| Czw, 28.09.2006, 14:44 |
|
 |
|
aston
Postów: 3945
|
Jak wyczytałem samochód ma 4,45 metra, 700 litrowy bagażnik i silniki jak wersja sedan
_________________ Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
|
| Czw, 28.09.2006, 14:49 |
|
 |
|
Grzyws
Postów: 5421 Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
|
Wyglada duĹĽo lepiej od sedana, mnie si Ä™ podoba
_________________ Alfa Romeo Fabricca Italiana Automobili Torino
Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze
|
| Czw, 28.09.2006, 14:51 |
|
 |
|
aston
Postów: 3945
|
 Re: 2007 Dacia Logan MCV
Kobi napisał(a):  ĹąrĂłdĹ‚o: autoweek.nl
nie wiem czy wszyscy zauwazyli, ale ta Dacia jak mówiono jest 7osobowa, wyraźnie widac 7 zagłówków
|
| Czw, 28.09.2006, 16:57 |
|
 |
|
johny
Moderator
Postów: 17291 Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
|
może być, naważniejsze aby spełniało to auto swoją funkcję, tanie wielozadaniowe kombi, wygląd nie jest specjalnie ładny ale to nie ma większego znaczenia.
_________________ To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy
Broń Masowego Wyprzedzania
|
| Czw, 28.09.2006, 17:12 |
|
 |
|
spider
Postów: 5434 Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
|
dla średniego przedsiębiorstwa i rodziny o małych wymaganiach jest jak znalazł...
_________________ ExoticCars.pl
|
| Czw, 28.09.2006, 17:13 |
|
 |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
zmienić nazwe marki i zmienić przestarzały przód
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Czw, 28.09.2006, 17:19 |
|
 |
|
Lukaszx
Postów: 24 Miejscowość: Zgierz
|
To nie jest piękny samochód,ale ma spory bagażnik  Wogule jest wszechstronny 
_________________ Polakom Gratulujemy Rydzyka,Rydzykowi Gratulujemy Majbacha!
|
| Czw, 28.09.2006, 17:38 |
|
 |
|
Kaaacper85
Postów: 214 Miejscowość: teraz Sopot
|
jesli wyjac z tego tylne rzedy siedzen to mamy mala furgonetke, ktos napisal ze silniki zostaja takie same jak w sedania - nie beda ciut przymale ??? 
_________________ "Jeśli pędzisz z prędkością 250km/h to co widzisz przed soba juz jest historią" - Bard Eker
|
| Czw, 28.09.2006, 18:14 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
Jak bedzie tani o stosunkowo mało awaryjny to pewnie się szybko przyjmie 
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Czw, 28.09.2006, 18:17 |
|
 |
|
aston
Postów: 3945
|
Kaaacper85 napisał(a): silniki zostaja takie same jak w sedania - nie beda ciut przymale ???  masa samochodu z tego co zobaczyĹ‚em (moge siÄ™ mylić) wzrosłą o 200kg, wiÄ™c silniki 1.4 i diesel 1.5 bedÄ… miaĹ‚y problem, ale nie bedzie teĹĽ tak tragicznie chyba. Silniki 1.6 8V i 1.6 16V na penwo dzadzÄ… sobie radÄ™, mogli by tez wprowadzić mocniejszÄ… wersjÄ™ diesla 1.5 85KM, pozyjemy zoabczymy. Aha i wkrĂłtce Dacia zacznie w Polsce montowac instalacje gazowe na gwarancji. WĹ‚asnie sprawdzaĹ‚em z silnikiem 1.6 16V osiagi sÄ… nastÄ™pujÄ…ce: sedan / MCV 10.2 / 11.8s (0-100km/h) 183km/h / 174km/h 7.1l/100km / 7.5l/100km Oley napisał(a): Jak bedzie tani o stosunkowo maĹ‚o awaryjny to pewnie siÄ™ szybko przyjmie 
Narazie Logan jest na rynku dopiero 2 lata, ale na szczęście bez jakiś awarji, zresztą to prosty samochód, silniki sprawodzne, więc nie zabarfdzo ma sie co psuć też 
|
| Czw, 28.09.2006, 18:21 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Czw, 28.09.2006, 22:38 |
|
 |
|
bartez
Postów: 7825 Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
|
Wyglada nienajlepiej. Dac mu czarny kolor i bedzie idealnie nadawał sie na karawan. Ja nie wróze mu jakiegos duzego sukcesu na naszym rynku. Sedan tez raczej kiepsko sie sprzedaje chociaz cena jest atrakcyjna
_________________ PB RWD jest wysoko
|
| Czw, 28.09.2006, 22:46 |
|
 |
|
markus
Postów: 9496 Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
|
Wilu napisał(a): Tapety wyniuchaĹ‚em
Dzięki Wilu, na pewno "ozdobię" sobie pulpit tym paszczurem

_________________ http://www.exoticcars.pl
|
| Pią, 29.09.2006, 6:56 |
|
 |
|
aston
Postów: 3945
|
W odróżnieniu od sedana MCV ma większy o 27 cm rozstaw osi (2905 mm) i oferuje więcej przestrzeni oraz różne warianty rozplanowania wnętrza, obejmujące również trzeci rząd siedzeń dla dwóch pasażerów. Jak zapewnia Dacia, w trzecim rzędzie nawet osoby ze wzrostem w granicach 190 cm powinny podróżować z należytym komfortem. Po złożeniu trzeciego rzędu Logan oferuje przestrzeń ładunkową o pojemności 700 l, która po złożeniu drugiego rzędu powiększa się do 2350 litrów. Całkowita długość auta wynosi 4450 mm, szerokość (włącznie z lusterkami) wynosi 1993 mm, a wysokość 1640 mm.
(c) roadlook.pl
Niezły rozstaw osi 
_________________ Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
|
| Pią, 29.09.2006, 8:36 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |