Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 19:45




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 125 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
2007 Dacia Logan MCV / 2012 Lada Largus 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 2007 Dacia Logan MCV / 2012 Lada Largus
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Źródło: autoweek.nl

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Czw, 28.09.2006, 14:16
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post 
Brzydkie toto jak noc bez gwiazd. Ale zobaczycie ile tego będzie jeździć. Zwłaszcza z kratkami :twisted:

_________________
http://www.exoticcars.pl


Czw, 28.09.2006, 14:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2567
Miejscowość: Gdzieś na zachodnich rubieżach
Samochód: Volvo S80
Post 
Tani, stosunkowo przestronny samochód - zakładam, że znajdzie dość wielu nabywców.

_________________
Licencja na miłość
Embargo na sen


Czw, 28.09.2006, 14:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3539
Miejscowość: Rzeszów
Post 
Ja tam do zwykłego Logana nic nie mam, powiem nawet więcej - podoba mi się.
Za to kombi jest niesamowicie paskudne... Wygląda jak by na małego dostawczaka fortepian spadł :?

_________________
^^


Czw, 28.09.2006, 14:39
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3945
Post 
Wyglada jak mozan było się spodziewać, czyli tanio, ale jednka moim skromnym zdaniem ten tył jest lepszy nizw sedanie

elCoyote napisał(a):
stosunkowo przestronny samochĂłd


no nie wiem, czy tak stosunkowo przestronny, nei ma konkrentych danych co do rozstawu osi czy sie powiększył, ale już Logan sedan był bardzo przestronny jak na swoją kalsę


Czw, 28.09.2006, 14:39
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post 
Kompletnie mi sie to to nie podoba, wyglÄ…da jak... nie wiem co. :roll:

_________________
locha lover


Czw, 28.09.2006, 14:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3945
Post 
Jak wyczytałem samochód ma 4,45 metra, 700 litrowy bagażnik i silniki jak wersja sedan

_________________
Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem


Czw, 28.09.2006, 14:49
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5421
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
Post 
Wyglada duĹĽo lepiej od sedana, mnie si Ä™ podoba

_________________
Alfa Romeo
Fabricca Italiana Automobili Torino

Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze


Czw, 28.09.2006, 14:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3945
Post Re: 2007 Dacia Logan MCV
Kobi napisał(a):
Image

Źródło: autoweek.nl


nie wiem czy wszyscy zauwazyli, ale ta Dacia jak mówiono jest 7osobowa, wyraźnie widac 7 zagłówków


Czw, 28.09.2006, 16:57
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post 
może być, naważniejsze aby spełniało to auto swoją funkcję, tanie wielozadaniowe kombi, wygląd nie jest specjalnie ładny ale to nie ma większego znaczenia.

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Czw, 28.09.2006, 17:12
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5434
Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
Post 
dla średniego przedsiębiorstwa i rodziny o małych wymaganiach jest jak znalazł...

_________________
ExoticCars.pl


Czw, 28.09.2006, 17:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
zmienić nazwe marki i zmienić przestarzały przód

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Czw, 28.09.2006, 17:19
Profil

Postów: 24
Miejscowość: Zgierz
Post 
To nie jest piękny samochód,ale ma spory bagażnik :!: Wogule jest wszechstronny :roll:

_________________
Polakom Gratulujemy Rydzyka,Rydzykowi Gratulujemy Majbacha!


Czw, 28.09.2006, 17:38
Profil

Postów: 214
Miejscowość: teraz Sopot
Post 
jesli wyjac z tego tylne rzedy siedzen to mamy mala furgonetke, ktos napisal ze silniki zostaja takie same jak w sedania - nie beda ciut przymale ??? :roll:

_________________
"Jeśli pędzisz z prędkością 250km/h to co widzisz przed soba juz jest historią" - Bard Eker


Czw, 28.09.2006, 18:14
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Jak bedzie tani o stosunkowo mało awaryjny to pewnie się szybko przyjmie :roll:

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Czw, 28.09.2006, 18:17
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3945
Post 
Kaaacper85 napisał(a):
silniki zostaja takie same jak w sedania - nie beda ciut przymale ??? :roll:


masa samochodu z tego co zobaczyłem (moge się mylić) wzrosłą o 200kg, więc silniki 1.4 i diesel 1.5 bedą miały problem, ale nie bedzie też tak tragicznie chyba.
Silniki 1.6 8V i 1.6 16V na penwo dzadzą sobie radę, mogli by tez wprowadzić mocniejszą wersję diesla 1.5 85KM, pozyjemy zoabczymy.
Aha i wkrĂłtce Dacia zacznie w Polsce montowac instalacje gazowe na gwarancji.

Własnie sprawdzałem z silnikiem 1.6 16V osiagi są następujące:
sedan / MCV
10.2 / 11.8s (0-100km/h)
183km/h / 174km/h
7.1l/100km / 7.5l/100km

Oley napisał(a):
Jak bedzie tani o stosunkowo mało awaryjny to pewnie się szybko przyjmie :roll:


Narazie Logan jest na rynku dopiero 2 lata, ale na szczęście bez jakiś awarji, zresztą to prosty samochód, silniki sprawodzne, więc nie zabarfdzo ma sie co psuć też ;)


Czw, 28.09.2006, 18:21
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Tapety wyniuchałem :oops:
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

(C) netcarshow

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Czw, 28.09.2006, 22:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post 
Wyglada nienajlepiej. Dac mu czarny kolor i bedzie idealnie nadawał sie na karawan. Ja nie wróze mu jakiegos duzego sukcesu na naszym rynku. Sedan tez raczej kiepsko sie sprzedaje chociaz cena jest atrakcyjna

_________________
PB RWD jest wysoko


Czw, 28.09.2006, 22:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post 
Wilu napisał(a):
Tapety wyniuchałem


Dzięki Wilu, na pewno "ozdobię" sobie pulpit tym paszczurem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:wink:

_________________
http://www.exoticcars.pl


Pią, 29.09.2006, 6:56
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3945
Post 
W odróżnieniu od sedana MCV ma większy o 27 cm rozstaw osi (2905 mm) i oferuje więcej przestrzeni oraz różne warianty rozplanowania wnętrza, obejmujące również trzeci rząd siedzeń dla dwóch pasażerów. Jak zapewnia Dacia, w trzecim rzędzie nawet osoby ze wzrostem w granicach 190 cm powinny podróżować z należytym komfortem. Po złożeniu trzeciego rzędu Logan oferuje przestrzeń ładunkową o pojemności 700 l, która po złożeniu drugiego rzędu powiększa się do 2350 litrów. Całkowita długość auta wynosi 4450 mm, szerokość (włącznie z lusterkami) wynosi 1993 mm, a wysokość 1640 mm.

(c) roadlook.pl

Niezły rozstaw osi :!:

_________________
Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem


Pią, 29.09.2006, 8:36
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 125 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018