Obecny czas: Sob, 27.06.2026, 11:01




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
BMW Mille Miglia Concept 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post BMW Mille Miglia Concept
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

retro concept nawiÄ…zanie chyba do tego BMW

Image

źródło: autoblog.it

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Czw, 11.05.2006, 10:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3945
Post 
Dla mnie bomba.
Przydałby sie taki oryginalny samochód na rynku:)

_________________
Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem


Czw, 11.05.2006, 12:19
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1369
Post 
aston napisał(a):
Dla mnie bomba.
Przydałby sie taki oryginalny samochód na rynku:)


No nie wiem, Renault wprowadziło takie gó*no co się Avantime zwało i nie bardzo szła sprzedaż, choć to BMW jest dużo ładniejsze.

_________________
Pomóż biednemu, czytaj o tuningowanych autach na tym blogu regularnie :)
Zobaczy! Jak, jak...


Ostatnio edytowany przez olgierd, Czw, 11.05.2006, 18:02, edytowano w sumie 1 raz

Czw, 11.05.2006, 12:26
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
olgierd prosze nie przeklinać tutaj :!: :>
......
piękny koncepcik - tylko że dzisiejsze BMW nawet odrobine do niego nie nawiązują
więc tworząc taki projekt tak naprawde nie wiem co chcieli osiągnąć konstruktorzy z BMW :>

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Czw, 11.05.2006, 12:56
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5421
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
Post 
Jak patrze na to auto od tyłu do bardzo przypomina mi Pierce-Arrow Silver Arrow 1933. Ale ogólnie auto jest bardzo fajne.

_________________
Alfa Romeo
Fabricca Italiana Automobili Torino

Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze


Czw, 11.05.2006, 13:04
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Oby ten koncept nie wyznaczył nowej stylistyki dla nowych BMW bo to by juz była tragedia :!: :roll:

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Czw, 11.05.2006, 13:39
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 439
Miejscowość: Kraków
Post 
tył jest bardzo specficzny, caly samochod moglby byc nieco nizszy... rozumiem ze kola to nawiazanie do poprzednika ale wygladaja jak wyjete z warszawy albo duzego fiata... no i te reflektory z przodu... pomysl ok ale wykonanie, moim zdaniem do poprawy...

_________________
ja na DeviantArcie


Czw, 11.05.2006, 13:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 17041
Miejscowość: Mrągowo
Samochód: Opel Astra G Sedan
Post 
ciekawe i fajne auto.po bokach widać nawiązanie do z4(chodzi mi o te wgłębienia po bokach).tylko tyl mi jakoś niepodchodzi.

_________________
Motocykle, Quady, ATV, Mule, Skutery Wodne, Ubrania i Akcesoria Kawasaki!


Czw, 11.05.2006, 13:53
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1185
Samochód: Schuka-B
Post 
BatMobile Wagen - całkiem przyjemnie wygląda... :lol:

_________________
"Oszczędny to będzie na przykład "golfik III w tedeiku", tyle że z radością z jazdy nie ma to wiele wspólnego. Już lepiej Poloneza, obciach mniejszy"

- mastah Jonas


Czw, 11.05.2006, 14:09
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

(C) netcarshow

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Czw, 11.05.2006, 15:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2501
Miejscowość: Gdynia
Post 
8)
Bardzo ładny, tylko światła bym bardziej suptelnie wkomponował i nad tyłem popracował, bo krzywy nie jest najładniejszy :?

_________________
Primusville


Czw, 11.05.2006, 15:40
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
estachos napisał(a):
tył jest bardzo specficzny


Całe auto jest dosyć specyficzne, ma pare ciekawych detali, jednak całość jest bardzo nie zgrabna i pomijam fakt, że nie ma tu nic z współczesnych BMW, to i nawiązanie do przeszłości bardzo "luźne" i niezbyt mi się całość podoba.

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Czw, 11.05.2006, 15:45
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 439
Miejscowość: Kraków
Post 
a te rysunki ktore zapodal Wilu sa takie fajne.. ja rozumiem nawiazywanie do przeszlosci ale wlasnie w taki sposob jak na rysunkach a nie dawanie felg ktore maja udawac antyczne, beznadziejnego bocznego wydechu z koncowka w kolorze nadwozia i zawieszanie calosci na resorach na polskie drogi...

_________________
ja na DeviantArcie


Czw, 11.05.2006, 18:48
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 324
Miejscowość: Chebzie Pętla ;)
Post 
Czyżby spóźniona odpowiedź Niemców na Holdena Efijy?

Wole jednak projekt z Australii. Jest o wiele bardziej wystrzalowy.

EDIT Kojarzy mi sie z samochodem z GTA 2


Ostatnio edytowany przez emhyr, Czw, 11.05.2006, 19:08, edytowano w sumie 1 raz

Czw, 11.05.2006, 18:57
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post 
concept powstał bo chyba w BMW mieli trochę wolnego czasu. Nie ma w nim nic co mogło by się znaleźć w przyszłych modelach tej firmy, a jak na retro conceot to specjanie nie imponuje, czyli jest taki sobie, kolejny concept który po pokazaniu na salonach zniknie w magazynie albo będzie atrakcją jednego z salonów BMW.

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Czw, 11.05.2006, 19:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 216
Miejscowość: Poznań
Samochód: Rover 214i
Post 
Wygląda jakby przy projektowaniu używali wyłącznie cyrkla :P Ogólnie nie jest źle.

_________________
Juve per sempre


Czw, 11.05.2006, 19:08
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2567
Miejscowość: Gdzieś na zachodnich rubieżach
Samochód: Volvo S80
Post 
W stylistyce tego samochodu jest sporo bardzo ciekawych detali, ale jako całość nie trafia w moje gusta.

_________________
Licencja na miłość
Embargo na sen


Czw, 11.05.2006, 19:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 17041
Miejscowość: Mrągowo
Samochód: Opel Astra G Sedan
Post 
Ice napisał(a):
że nie ma tu nic z współczesnych BMW


a ja widze coś ze współczesnych bmw.np.te przetłoczenia po bokach bardzo przypominają Z4.

_________________
Motocykle, Quady, ATV, Mule, Skutery Wodne, Ubrania i Akcesoria Kawasaki!


Czw, 11.05.2006, 19:47
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2822
Miejscowość: Białystok
Samochód: Fiat 125p
Post 
Całkiem mi się podoba. Wspaniałe proporcja nadwozia. Niezwykle nowatorski design przeplata się z klasycznymi elementami. Jedynie te duże okrągłe światła i ten tylny pas świetlny nie bardzo mnie jakos przekonują.

_________________
"quot homines, tot sententiae"


Czw, 11.05.2006, 20:15
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post 
Co to ma byc?? Strasznie brzydkie

_________________
PB RWD jest wysoko


Czw, 11.05.2006, 20:20
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018