Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 18:08




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 176 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
VW Golf V GTI / GTI Edition 30 
Autor Wiadomość

Postów: 21
Miejscowość: Polska
Post 
Powiem tak..
Auto jet rewelacyjne, dokładnie tak jak mówił Clarkson w Top Gear..
Silnik miodzio! Jest w cholery miejsca, a skrzynia DSG jest kosmiczna..

A teraz pewnie zapytacie skÄ…d to wiem?
Bo stoi u mnie w garaĹĽu.. Czarny, na 18 z DSG...

Ps:Jak kupwałem ten samochód, to wszyscy też mi mówili, że to tylko Golf, że nie jest fajny itd..
Ale jak się przejechali, to nawet najwięksi przeciwnicy powiedzieli WARTO...

Ps2: Ale szczerzę muszę przyznać, że z wyglądu ASTRA OPC bardziej mi się podoba, ale z drugiej strony tam nie ma DSG...


Pon, 09.01.2006, 1:48
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post 
naprawdę gratuluje zakupu tego auta, dobrze jest usłyszeć że stać kogoś na zakup tego typu samochodu :wink:

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Pon, 09.01.2006, 11:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 925
Post 
zapraszam Cie z tym golfikiem na forum VW: http://forum.vwgolf.pl/ Tam ledwo 2 Golfy V sÄ… a o nowym Golfie GTI to tylko wszyscy marzÄ…....


Pon, 09.01.2006, 14:45
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5434
Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
Post 
i jakieĹ› fotki prosimy :)

_________________
ExoticCars.pl


Śro, 11.01.2006, 10:08
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 52
Post 
interesuje mnie dlaczego licznik ma aż 300km/h? Skoro golf nigdy w życiu tyle nie pojedzie? To miało mu dodać uroku, czy jak?
Ogólnie auto fajne ale wolał bym Focusa ST :wink:


Śro, 11.01.2006, 20:08
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
tomas napisał(a):
interesuje mnie dlaczego licznik ma aż 300km/h? Skoro golf nigdy w życiu tyle nie pojedzie? To miało mu dodać uroku, czy jak?


Dla picu i podniety, że ma się 300 na liczniku :twisted: Na szczeście nie wszyscy wyskalowują swoje liczniki do wartości niemożliwych dla danego auta, przykład Corvetta :)

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Śro, 11.01.2006, 20:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 166
Miejscowość: Warszawa
Post 
Wygląda to fajnie jak licznik kończy się na 300 km/h :twisted: W Alfach GTA też tak było

_________________
Moje zdjęcia
http://bl.rdnet.waw.pl UPDATE -> Alfa Romeo 147 GTA
http://bartli.deviantart.com


Śro, 11.01.2006, 22:25
Profil

Postów: 56
Miejscowość: Kraków / Krosno
Post 
Jakoś nie przepadam za golfami i według mnie wyglądają bezpłciową na tle konkurencji ale GOLF GTI to jest inna bajka choć dla mnie najlepsza będzie seria I GTI . Wygląda lepiej niż "cywilna" piątka na która patrze i myśle że to IV po liftingu. Właściwości jezdne napewno bardzo dobre, silnik świetny , wnetrze wygląda dużo lepiej niż w standardowej V , fajna kiera no i ta skrzynia. DSG wymiata. Cena tez całkiem niezła jak na taki samochód.
PoproszÄ™ takiego w kolorze czerwonym :D


Śro, 11.01.2006, 22:32
Profil

Postów: 21
Miejscowość: Polska
Post 
Licznik wyskalowany do 300km/h to wiadomo że przesada, ale wygląda kozacko:) Ja narazie jechałem max 240km/h..

Mam gdzieś fajne zdjęcia jak auto jest na 18 tkach.. Teraz mam zimówki 16 cali, mniesze nie wejdą, te są na styk.. Więc nie wygląda tak fajnie.. Jak znjadę te zdjęcia to je tu wstawię..

Tak naprawdę auto dużo się różni od zwykłego Golfa.. We wntetrzu jest dużo fajnych detali które zmieniają te auto.. Powiem tak wygląda bogato..

Ps: Czerwony niee jest taki fajny.. Wygląda konkretnie na zdjęciach, na żywo jest gorzej.. Jak kupowałem miałem dylemat czarny, czy czerwony.. Widziałem oba na żywo i do tego czerwony był na 17 tkach, a czarny na 18 tkach.. Jak zobaczyłem to powiedziałem: Czarny i musi mieć 18tki..

Jeszcze jedno od kiedy kupiłem ten samochód, to do pracy zawsze wybieram dłuższą trasę:)


Czw, 12.01.2006, 14:18
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post 
Image
Image
Image
Image
Image

VW Golf GTI Edition 30

czyli wersja na 30 lecie, moc zwiększona so 230 KM

źródło: freenet.de

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Nie, 21.05.2006, 15:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post 
Wszystko cacy tylko czarne felgi trzeba wymienic

_________________
PB RWD jest wysoko


Nie, 21.05.2006, 18:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2204
Miejscowość: Kraków
Samochód: Citroen Saxo
Post 
bartez84 napisał(a):
Wszystko cacy tylko czarne felgi trzeba wymienic


Chłopie,w żadnym razie.Inaczej to już wogóle nie odróżnimy poszczególnych odmian i wersji Golfa.Co prawda może i nie są one za ładne,ale dzięki temu łatwo rozpoznać,że to wersja jubileuszowa.Tak samo jak mozemy odróżnić wersję GTi od GT po czarnym grillu.Ale zresztą co się łudzić.W życiu chyba nie spotkamy na ulicy tej wersji.

_________________
Zapraszam do zapoznania się z kompendium wiedzy o moim samochodzie:
http://www.autogaleria.pl/forum/showthr ... bserow%F3z


Nie, 21.05.2006, 19:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post 
Jacobser napisał(a):
Ale zresztą co się łudzić.W życiu chyba nie spotkamy na ulicy tej wersji



Nie przesadzaj, to nie Zonda :roll:

_________________
http://www.exoticcars.pl


Nie, 21.05.2006, 19:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1645
Post 
Ostatnio widziałem 2 takie, pieciodrzwiowy czerwony i 3drzwiowy czarny. Czarny duzo ladniejszy, uroku dodaje mu ta czerwona listwa na okolo kratki wlotu :)

_________________
Driving an E-Type Jaguar roadster with the top down along a winding country road in the late evening summer sun must surely rate as one of the world's finest driving experiences.


Nie, 21.05.2006, 20:33
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Dwie tapety:

Image Image

(C) babez

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Pon, 22.05.2006, 22:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post 
Jacobser napisał(a):
Chłopie,w żadnym razie.Inaczej to już wogóle nie odróżnimy poszczególnych odmian i wersji Golfa.Co prawda może i nie są one za ładne,ale dzięki temu łatwo rozpoznać,że to wersja jubileuszowa

To co lepiej jezdzic na takich badziewiastych felgach i zeby wszyscy wiedzieli ze to Golf GTI Edition 30? :evil:

_________________
PB RWD jest wysoko


Wto, 23.05.2006, 7:49
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 334
Miejscowość: Gdynia
Post 
Powrocil do korzeni w stosunku do IV generacji ale za te cene kupilbym troche uzywana impreze lub lancera.


Wto, 23.05.2006, 10:06
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5434
Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
Post 
od czasu kiedy pojawił się Focus ST to Golf spadł z piedestału...

_________________
ExoticCars.pl


Wto, 23.05.2006, 10:18
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 925
Post 
bartez84 napisał(a):
Jacobser napisał(a):
Chłopie,w żadnym razie.Inaczej to już wogóle nie odróżnimy poszczególnych odmian i wersji Golfa.Co prawda może i nie są one za ładne,ale dzięki temu łatwo rozpoznać,że to wersja jubileuszowa

To co lepiej jezdzic na takich badziewiastych felgach i zeby wszyscy wiedzieli ze to Golf GTI Edition 30? :evil:


Takie modele jak 20 jahre GTI czy 30 jahre GTI to nie tylko inne felgi to inna tapicerka inne wykończenia nie do zdobycia na rynku wtórnym, tak samo jak było z GTI G60, doprowadzenie tego auto do stanu orginalnego jest nawet dzisiaj baardzo drogie. Dla zwykłego kowalskiego to kolejny niepotrzebny golf ale dla fana tego modelu to rarytas który nawet za 10 lat będzie bardzo wartościowym autem. Własnie dlatego jest 20 jahre 30 jahre dla fanów modelu których na świecie nie brakuje.


Wto, 23.05.2006, 12:16
Profil

Postów: 21
Miejscowość: Polska
Post 
Chciałem się pochwalić :D i przy okazji pokazać, jak te felgi wyglądają w oryginale..
Image Image Image Image


Czw, 01.06.2006, 19:10
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 176 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018