Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 5:17




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
ZAZ Lanos Van 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 4364
Miejscowość: Łódź
Samochód: służbowy ;)
Post ZAZ Lanos Van
Jako ciekawostka co mozna zrobic z Lanosa. Auto to bedzie produkowane w zakladach ZAZ ktory produkuje Lanosa normalnego. Na tamtejszym rynku napewno sie sprzeda. U nas moglby zastapic poloneza trucka.

Zdjecia w linku ponizej:
http://www.lanos.com.ua/gallery/2358.htm


Ostatnio edytowany przez kuules Sob, 19.11.2005, 17:17, edytowano w sumie 2 razy

Sob, 19.11.2005, 16:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3319
Miejscowość: Miechów
Post 
cos mi sie nie wyświetla

_________________
[']Zulu-2.X.1990-11.II.2007-PAMIĘTAMY!!!![']


Sob, 19.11.2005, 16:52
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2822
Miejscowość: Białystok
Samochód: Fiat 125p
Post 
Opływowa buda... Już mi wizje z Loganem bardziej się podobaja :roll:

_________________
"quot homines, tot sententiae"


Sob, 19.11.2005, 17:05
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post 
:mryellow:
pierwsze skoajrzenie

Syrena Bosto
:D:D:D
juz wole naszego Poloneza.......:>

_________________
locha lover


Sob, 19.11.2005, 17:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
wygląda całkiem dobrze i pojemnie.
Może teraz inaczej projektują dostawczaki (jako jedną bryłe) ale ten też jest ok
Moze zrobiÄ… jeszcze wersje pick-up :wink:

ps. zdjęcia działają trzeba wejść na witryne

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Sob, 19.11.2005, 17:26
Profil

Postów: 75
Miejscowość: Polska
Post 
Ale jakby nie patrzec to wpadli na pomysl i jak bedzie w cenie poloneza, a pewnie bedzie tansze od trucka to i tak wyjda na swoje.


Sob, 19.11.2005, 23:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 663
Miejscowość: Szczecin
Post 
No musze przyznać, że całkiem nieźle im ten Lanos wyszedł
ixxos napisał(a):
Moze zrobiÄ… jeszcze wersje pick-up

a wiesz, że to nie byłby głupi pomysł :wink:

_________________
o gustach się nie dyskutuje... i bardzo dobrze, bo ja czasami mam spaczony gust :wink:


Nie, 20.11.2005, 1:12
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5892
Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
Post 
kenji napisał(a):
juz wole naszego Poloneza.......

ja tez - przynajmniej nie był kombinowany tylko pierwsza "wizja" była najlepsza 8)


Pon, 21.11.2005, 11:33
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
Troche wysoką ma bude , ale to w przypadku przewożenia towarów raczej dobrze . Mi osobiście podoba się ten pomysł i nie powiem ciekawie było by zobaczyć także pick-upa ;)

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Pon, 21.11.2005, 12:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 825
Miejscowość: Warszawa
Post 
Identyczny jak Seat Inca :mryellow:

_________________
Tak rodzi się Miłość

Polski Fiat 127p 74'

ForzaItalia


Pon, 21.11.2005, 13:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post 
tak ogolnie to zeby cos zwojowac na zachodzie to raczej doklejenie plastykowej budy nie pomoze...albo chociaz:P :?

u nas i dalej na schod pewnie [bedzie??] by sie sprzedalo...

ale to auto mi sie nie podoba :/

_________________
locha lover


Pon, 21.11.2005, 13:50
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018