 |
 |
 |
|
Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 5:16
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
|
Strona 1 z 1
|
[ 11 posty(ów) ] |
|
| Autor |
Wiadomość |
|
kuules
Postów: 4364 Miejscowość: Łódź
Samochód: służbowy ;)
|
 ZAZ Lanos Van
Jako ciekawostka co mozna zrobic z Lanosa. Auto to bedzie produkowane w zakladach ZAZ ktory produkuje Lanosa normalnego. Na tamtejszym rynku napewno sie sprzeda. U nas moglby zastapic poloneza trucka.
Zdjecia w linku ponizej:
http://www.lanos.com.ua/gallery/2358.htm
Ostatnio edytowany przez kuules Sob, 19.11.2005, 17:17, edytowano w sumie 2 razy
|
| Sob, 19.11.2005, 16:51 |
|
 |
|
polac
Postów: 3319 Miejscowość: Miechów
|
cos mi sie nie wyświetla
_________________ [']Zulu-2.X.1990-11.II.2007-PAMIĘTAMY!!!![']
|
| Sob, 19.11.2005, 16:52 |
|
 |
|
fischer777
Postów: 2822 Miejscowość: Białystok
Samochód: Fiat 125p
|
Opływowa buda... Już mi wizje z Loganem bardziej się podobaja 
_________________ "quot homines, tot sententiae"
|
| Sob, 19.11.2005, 17:05 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
pierwsze skoajrzenie
Syrena Bosto
 :D:D
juz wole naszego Poloneza....... 
_________________ locha lover
|
| Sob, 19.11.2005, 17:24 |
|
 |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
wygląda całkiem dobrze i pojemnie.
Może teraz inaczej projektują dostawczaki (jako jedną bryłe) ale ten też jest ok
Moze zrobiÄ… jeszcze wersje pick-up
ps. zdjęcia działają trzeba wejść na witryne
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Sob, 19.11.2005, 17:26 |
|
 |
|
Wojtek1981
Postów: 75 Miejscowość: Polska
|
Ale jakby nie patrzec to wpadli na pomysl i jak bedzie w cenie poloneza, a pewnie bedzie tansze od trucka to i tak wyjda na swoje.
|
| Sob, 19.11.2005, 23:23 |
|
 |
|
Grześq
Postów: 663 Miejscowość: Szczecin
|
No musze przyznać, że całkiem nieźle im ten Lanos wyszedł
ixxos napisał(a): Moze zrobiÄ… jeszcze wersje pick-up
a wiesz, że to nie byłby głupi pomysł 
_________________ o gustach się nie dyskutuje... i bardzo dobrze, bo ja czasami mam spaczony gust
|
| Nie, 20.11.2005, 1:12 |
|
 |
|
Szakall69
Postów: 5892 Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
|
kenji napisał(a): juz wole naszego Poloneza.......
ja tez - przynajmniej nie był kombinowany tylko pierwsza "wizja" była najlepsza 
|
| Pon, 21.11.2005, 11:33 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
Troche wysoką ma bude , ale to w przypadku przewożenia towarów raczej dobrze . Mi osobiście podoba się ten pomysł i nie powiem ciekawie było by zobaczyć także pick-upa 
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Pon, 21.11.2005, 12:34 |
|
 |
|
Ital_X
Postów: 825 Miejscowość: Warszawa
|
Identyczny jak Seat Inca 
_________________ Tak rodzi się Miłość
Polski Fiat 127p 74'
ForzaItalia
|
| Pon, 21.11.2005, 13:36 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
tak ogolnie to zeby cos zwojowac na zachodzie to raczej doklejenie plastykowej budy nie pomoze...albo chociaz:P
u nas i dalej na schod pewnie [bedzie??] by sie sprzedalo...
ale to auto mi sie nie podoba 
_________________ locha lover
|
| Pon, 21.11.2005, 13:50 |
|
|
|
Strona 1 z 1
|
[ 11 posty(ów) ] |
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |
|