Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 9:20




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Najbrzydsza ciężarówka świata 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 61
Miejscowość: Wawka
Post 
Ten samochód pracował w wielu służbach we francji i można jeszcze takiego spokojnie kupić w Alpach gdzie troche jeszcze ich jeździ... U mnie na podwórku taki stało ze 12 lat temu... żołty...

_________________
tak to ja :) http://www.mymoto.pl


Wto, 10.05.2005, 22:11
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
A nie wie czasem ktos jak to sie nazywa :?: bo jakied 2 tygodnie temu jeździło to to u mnie w mieście po rynku ale za cholere nie mogłem sie nigdzie doszukac nazwy tej cytryny :?

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Wto, 10.05.2005, 22:53
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 383
Miejscowość: BI
Samochód: Astra classic
Post 
nie pamietam jak sie zwal .wiem tyle ze napedzal go silnik z citroena tracion avant 1,9 litra benzyna 56km

_________________
Opel astra classic 1,4 60 ospałych rumaków "asterix"
Java CZ 350 '84 "cezeta"


Czw, 06.10.2005, 18:33
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 293
Miejscowość: ..Gl!w!c3...
Post 
no ona jest poprosu brzydkaaa :? :/ heh komu sie podoba kanciak :mryellow:

_________________
http://www.forum.vwslask.pl ;)


Czw, 27.10.2005, 18:45
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 92
Post 
Cytuj:
Reanimator napisał:
sÄ… brzydsze


Zgadzam się a to jest klasyk pełną gębą nie ważne jak wygląda


i ti nie są cięzarówki tylko śmieszny bus

_________________
Zapraszam Do odwiedzenia strony http://www.hardtrucks.lap.pl znajdziecie tam Zdjęcia z rajdów i ruzne informacje o ciężarówkach terenowych


Nie, 06.11.2005, 12:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 529
Miejscowość: Ruda Śląska/Głuchołazy
Samochód: Volvo 480 Turbo
Post 
A mnie sie podoba, nie wiem co ty chcesz od tego wozu :)


Nie, 06.11.2005, 16:16
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3539
Miejscowość: Rzeszów
Post 
niedawno na granicy polsko-słowackiej widziałem takie srebrne cudo... świetne jest :mryellow:

_________________
^^


Nie, 06.11.2005, 16:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5892
Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
Post 
bardziej bym powiedział że to Rosyjsnie niż Francuskie :? :? no ale znak firmowy nie mały - o pomyłce nie ma mowy - okropny :x :x


Pon, 07.11.2005, 11:13
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018