 |
 |
 |
|
Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 9:19
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
Najbrzydsza ciężarówka świata
| Autor |
Wiadomość |
|
WlodekVTS
Postów: 61 Miejscowość: Wawka
|
Ten samochód pracował w wielu służbach we francji i można jeszcze takiego spokojnie kupić w Alpach gdzie troche jeszcze ich jeździ... U mnie na podwórku taki stało ze 12 lat temu... żołty...
_________________ tak to ja http://www.mymoto.pl
|
| Wto, 10.05.2005, 22:11 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
A nie wie czasem ktos jak to sie nazywa  bo jakied 2 tygodnie temu jeździło to to u mnie w mieście po rynku ale za cholere nie mogłem sie nigdzie doszukac nazwy tej cytryny 
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Wto, 10.05.2005, 22:53 |
|
 |
|
kielek
Postów: 383 Miejscowość: BI
Samochód: Astra classic
|
nie pamietam jak sie zwal .wiem tyle ze napedzal go silnik z citroena tracion avant 1,9 litra benzyna 56km
_________________ Opel astra classic 1,4 60 ospałych rumaków "asterix" Java CZ 350 '84 "cezeta"
|
| Czw, 06.10.2005, 18:33 |
|
 |
|
pirattt
Postów: 293 Miejscowość: ..Gl!w!c3...
|
no ona jest poprosu brzydkaaa  heh komu sie podoba kanciak 
_________________ http://www.forum.vwslask.pl
|
| Czw, 27.10.2005, 18:45 |
|
 |
|
Nico
Postów: 92
|
Cytuj: Reanimator napisał: są brzydsze
Zgadzam się a to jest klasyk pełną gębą nie ważne jak wygląda
i ti nie są cięzarówki tylko śmieszny bus
_________________ Zapraszam Do odwiedzenia strony http://www.hardtrucks.lap.pl znajdziecie tam Zdjęcia z rajdów i ruzne informacje o ciężarówkach terenowych
|
| Nie, 06.11.2005, 12:13 |
|
 |
|
Dzik
Postów: 529 Miejscowość: Ruda Śląska/Głuchołazy
Samochód: Volvo 480 Turbo
|
A mnie sie podoba, nie wiem co ty chcesz od tego wozu 
|
| Nie, 06.11.2005, 16:16 |
|
 |
|
-=Sadek=-
Postów: 3539 Miejscowość: Rzeszów
|
niedawno na granicy polsko-słowackiej widziałem takie srebrne cudo... świetne jest 
_________________ ^^
|
| Nie, 06.11.2005, 16:24 |
|
 |
|
Szakall69
Postów: 5892 Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
|
|
| Pon, 07.11.2005, 11:13 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |
|