| Autor |
Wiadomość |
|
Maciek Czerwonka
Postów: 193
|
fajna bryka i bardzo dobrze sie prowadzi przynajmniej tak powiedzieli w Top gear
_________________ --Maybach king of luxsus-- Nissan Rulez
|
| Sob, 17.09.2005, 20:57 |
|
 |
|
johny
Moderator
Postów: 17291 Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
|
Maciek Czerwonka napisał(a): fajna bryka i bardzo dobrze sie prowadzi przynajmniej tak powiedzieli w Top gear
ale czas gorszy od TVR (od dzisiaj mam TVN Turbo  )
_________________ To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy
Broń Masowego Wyprzedzania
|
| Sob, 17.09.2005, 21:13 |
|
 |
|
kornol
Postów: 609 Miejscowość: Jasło
Samochód: AR GTV
|
super wyglÄ…da
_________________ Burn rubber,not your soul...
|
| Nie, 18.09.2005, 9:47 |
|
 |
|
spider
Postów: 5434 Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
|
johny napisał(a): Maciek Czerwonka napisał(a): fajna bryka i bardzo dobrze sie prowadzi przynajmniej tak powiedzieli w Top gear ale czas gorszy od TVR (od dzisiaj mam TVN Turbo  )
ale lepiej się prowadzi... i można z niego wysiąść 
_________________ ExoticCars.pl
|
| Nie, 18.09.2005, 9:54 |
|
 |
|
basior
Postów: 121 Miejscowość: Stalowa Wola
|
wyglÄ…d za*ebisty ale skura do bani 
|
| Nie, 18.09.2005, 13:47 |
|
 |
|
el_
Postów: 9888 Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
|
Zawsze lubiłem to autko ale po obejżeniu ostatniego TG zakochałem się w nim - muszę go mieć 
_________________ ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!
|
| Pon, 19.09.2005, 18:24 |
|
 |
|
-=Sadek=-
Postów: 3539 Miejscowość: Rzeszów
|
_________________ ^^
|
| Pon, 19.09.2005, 19:10 |
|
 |
|
johny
Moderator
Postów: 17291 Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
|
ta nawet w tym angole juĹĽ nie przoduja, nie podoba mi siÄ™ ten pojazd
_________________ To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy
Broń Masowego Wyprzedzania
|
| Pon, 19.09.2005, 20:02 |
|
 |
|
spider
Postów: 5434 Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
|
johny napisał(a): nie podoba mi siÄ™ ten pojazd
ale jeĹşdzi smakowicie 
_________________ ExoticCars.pl
|
| Pon, 19.09.2005, 20:13 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Pon, 19.09.2005, 22:35 |
|
 |
|
el_
Postów: 9888 Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
|
I jak tu nie kochać tego auta 
_________________ ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!
|
| Wto, 20.09.2005, 8:33 |
|
 |
|
lordzofmafia
Postów: 6258 Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
|
Praca w pub'ie musi być bardzo męcząca skoro nie zauważyłeś na fotach
Ĺšwietny roadster 
_________________ Old Opels never die!!! Opel - Wir lieben autos Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel 08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(
|
| Wto, 20.09.2005, 12:33 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
lordzofmafia napisał(a): Praca w pub'ie musi być bardzo mÄ™czÄ…ca skoro nie zauwaĹĽyĹ‚eĹ› na fotach
Po całym dniu za barem to mało co na oczy widzę
Nie pytaj dlaczego 
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Wto, 20.09.2005, 13:02 |
|
 |
|
lordzofmafia
Postów: 6258 Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
|
Wilu napisał(a): Po caĹ‚ym dniu za barem to maĹ‚o co na oczy widzÄ™ Nie pytaj dlaczego 
Takie widoki?? 
_________________ Old Opels never die!!! Opel - Wir lieben autos Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel 08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(
|
| Wto, 20.09.2005, 13:20 |
|
 |
|
fischer777
Postów: 2822 Miejscowość: Białystok
Samochód: Fiat 125p
|
_________________ "quot homines, tot sententiae"
|
| Sob, 24.09.2005, 15:49 |
|
 |
|
Chicken
Postów: 2394 Miejscowość: Tczew
|
OglÄ…daliscie ostatnio TG ? - Jet niesamowity  . Bardzo podoba mi sie jego design 
_________________ http://www.wagaciezka.com
Pozdrawiam
|
| Sob, 24.09.2005, 17:37 |
|
 |
|
spider
Postów: 5434 Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
|
o ile się nie myle, to tam testowali wersje zamkniętą...
_________________ ExoticCars.pl
|
| Sob, 24.09.2005, 21:10 |
|
 |
|
emhyr
Postów: 324 Miejscowość: Chebzie Pętla ;)
|
Ta bryka przyomina mi Ac CobrÄ™ ale jest o wiele fajniejsza.
|
| Sob, 24.09.2005, 21:59 |
|
 |
|
el_
Postów: 9888 Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
|
spider napisał(a): o ile siÄ™ nie myle, to tam testowali wersje zamkniÄ™tÄ…...
Mylisz się  To był roadster czyli MF3 
_________________ ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!
|
| Nie, 25.09.2005, 13:37 |
|
 |
|
spider
Postów: 5434 Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
|
el_payaco napisał(a): spider napisał(a): o ile siÄ™ nie myle, to tam testowali wersje zamkniÄ™tÄ…... Mylisz siÄ™  To byĹ‚ roadster czyli MF3 
już mi to chyba Sadek napisał, tylko ktoś to skasował...
_________________ ExoticCars.pl
|
| Nie, 25.09.2005, 13:39 |
|
|