Obecny czas: Czw, 25.06.2026, 4:34




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 60 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Wiesmann MF3 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 193
Post 
fajna bryka i bardzo dobrze sie prowadzi przynajmniej tak powiedzieli w Top gear

_________________
--Maybach king of luxsus-- Nissan Rulez


Sob, 17.09.2005, 20:57
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post 
Maciek Czerwonka napisał(a):
fajna bryka i bardzo dobrze sie prowadzi przynajmniej tak powiedzieli w Top gear


ale czas gorszy od TVR (od dzisiaj mam TVN Turbo :wink: )

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Sob, 17.09.2005, 21:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 609
Miejscowość: Jasło
Samochód: AR GTV
Post 
super wyglÄ…da

_________________
Burn rubber,not your soul...


Nie, 18.09.2005, 9:47
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5434
Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
Post 
johny napisał(a):
Maciek Czerwonka napisał(a):
fajna bryka i bardzo dobrze sie prowadzi przynajmniej tak powiedzieli w Top gear


ale czas gorszy od TVR (od dzisiaj mam TVN Turbo :wink: )

ale lepiej się prowadzi... i można z niego wysiąść :lol:

_________________
ExoticCars.pl


Nie, 18.09.2005, 9:54
Profil

Postów: 121
Miejscowość: Stalowa Wola
Post 
wyglÄ…d za*ebisty ale skura do bani :evil:


Nie, 18.09.2005, 13:47
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9888
Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
Post 
Zawsze lubiłem to autko ale po obejżeniu ostatniego TG zakochałem się w nim - muszę go mieć :twisted:

_________________
ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!


Pon, 19.09.2005, 18:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3539
Miejscowość: Rzeszów
Post 
Image Image Image Image Image Image
(C)avto-club.com.ua

_________________
^^


Pon, 19.09.2005, 19:10
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post 
ta nawet w tym angole juĹĽ nie przoduja, nie podoba mi siÄ™ ten pojazd

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Pon, 19.09.2005, 20:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5434
Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
Post 
johny napisał(a):
nie podoba mi siÄ™ ten pojazd

ale jeĹşdzi smakowicie :) :mryellow: 8)

_________________
ExoticCars.pl


Pon, 19.09.2005, 20:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
A czy to dalej ma silniczek od M3 :?: :> :mryellow:

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Pon, 19.09.2005, 22:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9888
Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
Post 
I jak tu nie kochać tego auta :D :mryellow:

_________________
ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!


Wto, 20.09.2005, 8:33
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6258
Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
Post 
Wilu napisał(a):
A czy to dalej ma silniczek od M3 :?: :> :mryellow:

Praca w pub'ie musi być bardzo męcząca skoro nie zauważyłeś na fotach :twisted: :wink:
Ĺšwietny roadster :D

_________________
Old Opels never die!!!
Opel - Wir lieben autos
Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel
08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(


Wto, 20.09.2005, 12:33
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
lordzofmafia napisał(a):
Wilu napisał(a):
A czy to dalej ma silniczek od M3 :?: :> :mryellow:

Praca w pub'ie musi być bardzo męcząca skoro nie zauważyłeś na fotach :twisted: :wink:


Po całym dniu za barem to mało co na oczy widzę :twisted: :/


Nie pytaj dlaczego :wink:

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Wto, 20.09.2005, 13:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6258
Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
Post 
Wilu napisał(a):
Po całym dniu za barem to mało co na oczy widzę :twisted: :/


Nie pytaj dlaczego :wink:

Takie widoki?? :twisted: :wink:

_________________
Old Opels never die!!!
Opel - Wir lieben autos
Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel
08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(


Wto, 20.09.2005, 13:20
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2822
Miejscowość: Białystok
Samochód: Fiat 125p
Post 
Kolejne fotki z salonu:
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image (c) autospies

_________________
"quot homines, tot sententiae"


Sob, 24.09.2005, 15:49
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2394
Miejscowość: Tczew
Post 
OglÄ…daliscie ostatnio TG ? - Jet niesamowity :D. Bardzo podoba mi sie jego design :D

_________________
http://www.wagaciezka.com

Pozdrawiam :P


Sob, 24.09.2005, 17:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5434
Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
Post 
o ile się nie myle, to tam testowali wersje zamkniętą...

_________________
ExoticCars.pl


Sob, 24.09.2005, 21:10
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 324
Miejscowość: Chebzie Pętla ;)
Post 
Ta bryka przyomina mi Ac CobrÄ™ ale jest o wiele fajniejsza.


Sob, 24.09.2005, 21:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9888
Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
Post 
spider napisał(a):
o ile się nie myle, to tam testowali wersje zamkniętą...

Mylisz się ;) To był roadster czyli MF3 ;)

_________________
ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!


Nie, 25.09.2005, 13:37
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5434
Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
Post 
el_payaco napisał(a):
spider napisał(a):
o ile się nie myle, to tam testowali wersje zamkniętą...

Mylisz się ;) To był roadster czyli MF3 ;)


już mi to chyba Sadek napisał, tylko ktoś to skasował...

_________________
ExoticCars.pl


Nie, 25.09.2005, 13:39
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 60 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018