 |
|
Obecny czas: Śro, 24.06.2026, 17:44
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
Jakie fajne auta widzieliście?
| Autor |
Wiadomość |
|
AERO
Postów: 123 Miejscowość: Częstochowa
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
offloldowiec napisał(a): Nowa C klasa. Rewelacyjnie mi sie spodobal. szacun 
_________________ Zbieram prospekty samochodowe. Mam w kolekcji około 15 000 sztuk z lat 1941-2013. Gdyby ktoś miał zbędne proszę o wiadomość...Moja stronka http://www.carbrochures.cba.pl
|
| Nie, 31.08.2014, 11:37 |
|
 |
|
choopster
Postów: 2897 Miejscowość: Inowrocław | Poznań
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
|
| Czw, 11.09.2014, 20:39 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Świetne foty jak na telefon  Co za model i czy w trybie auto?  Czy nawet w telefonie bawisz się w ustawienia?
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Czw, 11.09.2014, 21:09 |
|
 |
|
choopster
Postów: 2897 Miejscowość: Inowrocław | Poznań
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Stara Xperia Arc S w trybie auto  plus trochę cyfrowej obróbki 
|
| Czw, 11.09.2014, 21:14 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Xperie mają faktycznie fajne aparaty. Miło wspominam moja Xperię P pod tym względem.
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Pią, 12.09.2014, 9:19 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
W mojej Zetce jest dramat 
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Pią, 12.09.2014, 10:40 |
|
 |
|
choopster
Postów: 2897 Miejscowość: Inowrocław | Poznań
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
|
| Pią, 12.09.2014, 19:19 |
|
 |
|
MRC
Postów: 44 Miejscowość: PL +
Samochód: Opel minivan
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
|
| Pon, 15.09.2014, 19:48 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Świetny. Ja ostatnio spotkałem na lawecie takiego: 
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Pon, 15.09.2014, 21:00 |
|
 |
|
MRC
Postów: 44 Miejscowość: PL +
Samochód: Opel minivan
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
|
| Śro, 17.09.2014, 21:00 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Śro, 17.09.2014, 21:08 |
|
 |
|
cobra
Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Ten Mini Cooper to do wątku tjunink się nadaje. 
|
| Czw, 18.09.2014, 8:28 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Szanuje Twoje zdanie, ale się z nim nie zgadzam. 
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Czw, 18.09.2014, 8:34 |
|
 |
|
choopster
Postów: 2897 Miejscowość: Inowrocław | Poznań
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Oprócz okleiny nadwozia nie ma nic z tuningu  więc z jakiej racji  ja bym raczej patrzył z tej strony, że Mini Cooperów S jeździ cała masa, ale no "fajne" dla każdego znaczy coś innego 
|
| Czw, 18.09.2014, 16:21 |
|
 |
|
bartez
Postów: 7825 Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Fajne nie musi oznaczać rzadkie 
_________________ PB RWD jest wysoko
|
| Czw, 18.09.2014, 18:21 |
|
 |
|
MRC
Postów: 44 Miejscowość: PL +
Samochód: Opel minivan
|
 Kilka oldtimerów made in USA
|
| Pią, 19.09.2014, 11:10 |
|
 |
|
MRC
Postów: 44 Miejscowość: PL +
Samochód: Opel minivan
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
to też jest dla mnie auto zagadka 
|
| Pią, 19.09.2014, 12:53 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Elipsa? 
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Pią, 19.09.2014, 14:21 |
|
 |
|
choopster
Postów: 2897 Miejscowość: Inowrocław | Poznań
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
|
| Pią, 19.09.2014, 15:44 |
|
 |
|
MRC
Postów: 44 Miejscowość: PL +
Samochód: Opel minivan
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
|
| Sob, 20.09.2014, 17:57 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |