 |
|
Obecny czas: Sob, 27.06.2026, 3:43
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
2012 Renault Captur / 2016 Grand Captur
| Autor |
Wiadomość |
|
VW_Marcin
Postów: 17041 Miejscowość: Mrągowo
Samochód: Opel Astra G Sedan
|
 2012 Renault Captur / 2016 Grand Captur
_________________ Motocykle, Quady, ATV, Mule, Skutery Wodne, Ubrania i Akcesoria Kawasaki!
|
| Pon, 08.11.2010, 13:58 |
|
 |
|
3co
Postów: 3836 Miejscowość: SH
Samochód: Civic 1.8 VTEC
|
 Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project)
Od razu widać, że będzie to Qashquai z przodem a'la Renault
|
| Pon, 08.11.2010, 17:03 |
|
 |
|
PiasQ
Postów: 3267 Miejscowość: Rumia
Samochód: Reno TCe 200
|
 Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project)
Skoro ma być za 2-2,5 roku ... to sądzę, że to jednak mul jest.
_________________ Pozdrawiam, PiasQ
|
| Pon, 08.11.2010, 17:06 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
 Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project)
Gdyby to był muł to nie był by w takim stopniu zamaskowany. A samochodu mogą przedstawić za rok, a za dwa zacząć sprzedawać. A nawet jeśli wyjdzie dopiero w 2012 to ogólna sylwetka zostanie ale przód i tył mogą zostać poważnie zmodyfikowane. Zobaczymy co z tego wyjdzie 
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Pon, 08.11.2010, 23:28 |
|
 |
|
VW_Marcin
Postów: 17041 Miejscowość: Mrągowo
Samochód: Opel Astra G Sedan
|
 Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project)
Renault - Nissan nie strzeli sobie gola wypuszczajÄ…c praktycznie identyczne dwa auta na ten sam rynek zbytu i w tej samej klasie.
Co ciekawsze, ostatnie donosy mówią, iż są to stare zdjęcia Nissana "Kaszkaja" po face liftingu....
_________________ Motocykle, Quady, ATV, Mule, Skutery Wodne, Ubrania i Akcesoria Kawasaki!
|
| Wto, 09.11.2010, 6:44 |
|
 |
|
pozogers
Postów: 45
Samochód: Megane Grandtour
|
 Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project)
VW_Marcin napisał(a): Co ciekawsze, ostatnie donosy mĂłwiÄ…, iĹĽ sÄ… to stare zdjÄ™cia Nissana "Kaszkaja" po face liftingu.... Mi siÄ™ teĹĽ tak wydaje, bo widać ĹĽe zamaskowane sÄ… przednie i tylne Ĺ›wiatĹ‚a obecnego "Kaszkaja" czyli tego po FL
|
| Wto, 09.11.2010, 11:21 |
|
 |
|
Osiek
Moderator
Postów: 4079 Miejscowość: WROCŁAW
Samochód: VOLVO
|
 Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project)
 z: cochespias
_________________ >>>
|
| Czw, 03.02.2011, 20:32 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project)
No i to jakoĹ› wyglÄ…da nawet 
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Czw, 03.02.2011, 20:41 |
|
 |
|
wafel_ryzowy
Postów: 99 Miejscowość: Lubaczów / Krk
|
 Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project)
Bardzo ciekawa wizja, optymistyczna. Niestety Renault poszło na łatwiznę i skorzystało z gotowego projektu. Koszty trzeba ciąć, ciąć, ciąć.
_________________ http://promyk.xx.pl - Promyk. Świadectwa energetyczne budynków.
|
| Czw, 03.02.2011, 22:59 |
|
 |
|
3co
Postów: 3836 Miejscowość: SH
Samochód: Civic 1.8 VTEC
|
 Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project)
A to nie jest Juke?
|
| Czw, 03.02.2011, 23:00 |
|
 |
|
zygix
Postów: 929
Samochód: Viggen
|
 Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project)
No właśnie 
_________________ ,,Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupca, niż przemówić i rozwiać wszelkie wątpliwości'' - Lincoln
http://www.hattrick.org/Signup/Invite.aspx?ref=2PU488
|
| Pią, 04.02.2011, 0:12 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 2013 Renault "Juke"
Wersja Juke'a od Renault. Silniki itd jak u Nissana Takiego Juke to ja mogę wziąć  
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Pon, 02.04.2012, 11:46 |
|
 |
|
Iceman
Postów: 3300
|
 Re: 2013 Renault "Juke"
Żuk wygląda lepiej 
_________________
Cytuj: okol napisał(a): A juz IMO napewno lepsze niz obecne Bravo, ktore jest zupelnie nijakie.
|
| Pon, 02.04.2012, 12:05 |
|
 |
|
okol
Postów: 2693 Miejscowość: Człowiek z nikąd...
Samochód: ..i bez samochodu :(
|
 Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project/ "Juke")
_________________ STOP! ukradaczom tożsamośći! i ACTA tez stop.
|
| Pon, 02.04.2012, 14:19 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project/ "Juke")
Trochę jak Clio na szczudłach
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Pon, 02.04.2012, 14:22 |
|
 |
|
gibki8
Postów: 6186 Miejscowość: Jarosław
|
 Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project/ "Juke")
_________________ http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010# https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy
Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!
|
| Czw, 06.09.2012, 13:16 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project/ "Juke")
Dziwnie to wygląda - jak na mój gust Captur przejął ciut za dużo obłych kształtów Juke'a.
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Czw, 06.09.2012, 13:24 |
|
 |
|
Iceman
Postów: 3300
|
 Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project/ "Juke")
Przeciez to muł na bazie Clio podniesionego na szczudłach, pewnie będzie wyglądać w serii jak concept Captura, a ten ma niewiele wspolnego z Juke'iem 
_________________
Cytuj: okol napisał(a): A juz IMO napewno lepsze niz obecne Bravo, ktore jest zupelnie nijakie.
|
| Czw, 06.09.2012, 13:26 |
|
 |
|
okol
Postów: 2693 Miejscowość: Człowiek z nikąd...
Samochód: ..i bez samochodu :(
|
 Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project/ "Juke")
W sumie... tylu az do 2 slupka moga nawet nie ruszac. Uniwersalne to Clio 
_________________ STOP! ukradaczom tożsamośći! i ACTA tez stop.
|
| Czw, 06.09.2012, 13:39 |
|
 |
|
Grzybeusz
Postów: 145 Miejscowość: Guildford, Larch Avenue 65
Samochód: Składak
|
 Re: 2012 Renault New Crossover (X87 Project/ "Juke")
Wizje czerwonego captur-ka xD  
_________________ Aj koming bek, Jesturdej and my new name.
|
| Czw, 06.09.2012, 15:00 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |