 |
|
Obecny czas: Czw, 25.06.2026, 8:07
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
| Autor |
Wiadomość |
|
Thomson
Postów: 386 Miejscowość: Hrubieszów k/Zamościa
Samochód: VW Polo 1,9 SDI
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Kenji, wbijaj do Lublina  Do chełma masz 2 rzuty mokrym beretem a i bary są ciekawe :]
_________________ Ksiądz to jednak bardzo mądry człowiek, sam ślubów udziela ale sam nigdy się nie ożeni.
|
| Sob, 31.10.2009, 18:15 |
|
 |
|
gibki8
Postów: 6186 Miejscowość: Jarosław
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Dziś śmignął mi Mercedes GL chyba od Brabusa na rejestracji R7 XXXXX(nie pamiętam dokładnie ile miał tych iksów  )
_________________ http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010# https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy
Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!
|
| Sob, 31.10.2009, 18:33 |
|
 |
|
Thomson
Postów: 386 Miejscowość: Hrubieszów k/Zamościa
Samochód: VW Polo 1,9 SDI
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Ja w lublinie obczaiłem kilka rejestracji, kilka z nich mi utkneło w pamieci: L0 niebo, L0 Aneta. Kilka jeszcze widziałem, ale nie pamietam 
_________________ Ksiądz to jednak bardzo mądry człowiek, sam ślubów udziela ale sam nigdy się nie ożeni.
|
| Sob, 31.10.2009, 18:53 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Tablice rejestracyjne
 modelowa z D 
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Pon, 02.11.2009, 23:08 |
|
 |
|
drakor
Postów: 5698
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Ta ostatnia to z Niemiec .
_________________ TechnoBase.FM.24h. Electro
|
| Wto, 03.11.2009, 4:00 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Tablice rejestracyjne
wiem  ale współgra z modelem samochodu 
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Wto, 03.11.2009, 9:02 |
|
 |
|
Kari
Postów: 596 Miejscowość: Lublin
Samochód: Alfa Romeo Giulietta
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Gdzieś koło cmentarza ujrzałem bodajże stjuninkowaną Calibrę z rejestracją L0 KOKS  chyba wiele to mówi o właścicielu tego auta 
_________________ Czy wiesz czym jest CHERUB? :: CherubCampus.net
Uzyskam największe odszkodowanie za wypadek komunikacyjny i inne z OC - więcej na PW
|
| Śro, 04.11.2009, 8:30 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Tablice rejestracyjne
to ĹĽal, ĹĽe nie masz foty, bo nigdzie w bazach indwidualek nie ma tej blachy 
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Śro, 04.11.2009, 9:50 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
 Re: Tablice rejestracyjne
A tutaj coś takiego ode mnie  BMW 750Li, auto należy do jednego z braci zajmujących się telefonami komórkowymi, popołudniami i w weekendy dorabiają jedżąc jako taksówka, auto można też wynająć do ślubu  Dzisiaj na mieście wiedziałem też BMW 7 z rejestracjami N0 POWER ... nie wiem czy zamierzony efekt, czy pan po prostu nie spodziewał się tego "0" po N 
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Śro, 04.11.2009, 13:25 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Tablice rejestracyjne
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Śro, 04.11.2009, 13:30 |
|
 |
|
BmwM5
Postów: 3894
|
 Re: Tablice rejestracyjne
RR ltd Co. napisał(a): to ĹĽal, ĹĽe nie masz foty, bo nigdzie w bazach indwidualek nie ma tej blachy  musi być albo zdjÄ™cie wygasĹ‚o. pamiÄ™tam ĹĽe kiedyĹ› widziaĹ‚em jej zdjÄ™cie 
_________________ Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.
what happened, happened and couldn't have happened any other way
|
| Śro, 04.11.2009, 13:35 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
 Re: Tablice rejestracyjne
W końcu śnieg w Szczecinie  
_________________ locha lover
|
| Śro, 04.11.2009, 13:56 |
|
 |
|
Alfisti4ever
Postów: 8586 Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Zwrocmy uwage na staranne dobranie miejsca do zaprawonia czyli pasy 
_________________ Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu! La vita è troppo corta per non guidare italiano!
Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?
|
| Śro, 04.11.2009, 14:57 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Parking pod polibudą, właściwie to już ZUT czyli Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny - zawsze tam jest zawalone autami i takie parkowanie to standard..
_________________ locha lover
|
| Śro, 04.11.2009, 14:59 |
|
 |
|
choopster
Postów: 2897 Miejscowość: Inowrocław | Poznań
|
 Re: Tablice rejestracyjne
z reguły nie wrzucam tutaj zdjęć rejestracji, bo mija się to z celem (na odpowiednie portale idą prostszą drogą  ) ale ta jest tak genialna, że stwierdziłem iż muszę ;d Concord xD idealnie opisuje to auto.. ktoś miał świetny pomysł  
|
| Pią, 06.11.2009, 19:14 |
|
 |
|
Piotr_24
Postów: 797 Miejscowość: Gliwice / Lubliniec
Samochód: Audi A4
|
 Re: Tablice rejestracyjne
czyżbyś go złapał koło Sfinxa ??
_________________ Live ist brutal in zasadzkas
|
| Pią, 06.11.2009, 21:21 |
|
 |
|
choopster
Postów: 2897 Miejscowość: Inowrocław | Poznań
|
 Re: Tablice rejestracyjne
tak  to w sumie jedna z lepszych ulic w mieście - najlepszy hotel (sphinx należy do niego), najdroższy fryzjer... pełno banków.. kilka miejsc dalej stało E 63 AMG, trochę dalej CL 63 AMG.. fajna jest ta ulica 
|
| Pią, 06.11.2009, 21:38 |
|
 |
|
Piotr_24
Postów: 797 Miejscowość: Gliwice / Lubliniec
Samochód: Audi A4
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Chopster wiem jak tam jest w końcu sie wychowałem w tym miescie 
_________________ Live ist brutal in zasadzkas
|
| Sob, 07.11.2009, 12:35 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Tablice rejestracyjne
kenji napisał(a): W koĹ„cu Ĺ›nieg w Szczecinie   przekaĹĽÄ™ na www.swietekrowy.pl
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Sob, 07.11.2009, 14:26 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
 Re: Tablice rejestracyjne
Zauważyłem, że olewanie jak i gdzie się parkuje jest wprost proporcjonalne do ceny auta. Często widzę, gdzie fury po 200-300 tyś i więcej po prostu stają sobie najzupełniej olewająco, do tego przy kamerach i jakoś do nich ani straż, ani policja nie podjeżdża 
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Sob, 07.11.2009, 14:49 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |