| Autor |
Wiadomość |
|
kuules
Postów: 4364 Miejscowość: Łódź
Samochód: służbowy ;)
|
 Foton Midi
Pierwsze oficjalne zdjęcia małego dostawczaka z chin. Jest to pierwsze auto tej firmy.  Jest to seryjna wersja tego auta ze spyshotu:  auto.sina
|
| Pon, 14.04.2008, 13:23 |
|
 |
|
Kruszon
Postów: 1015 Miejscowość: Dąbrowa Górnicza [SD]
Samochód: S.Felicia Fiesta mk7
|
 Re: Beiqi Foton MP-X Midi
CZyĹĽ to nie Citroen Berlingo I ??
_________________ Ahh... ta Skoda :) Przemyslane Rozwiązania Ahh... ten Ford :) Feel the Difference - Kinetic Design Święty Krzysztof jeździ z Tobą tylko do 120 km/h. Przy większych prędkościach swoje miejsce oddaje Św. Piotrowi Urodziłem się po to,aby jeździć ...
|
| Pon, 14.04.2008, 14:20 |
|
 |
|
emhyr
Postów: 324 Miejscowość: Chebzie Pętla ;)
|
 Re: Beiqi Foton MP-X Midi
Chyba Chinole wyznają zasadę, że pierwsze auto musi być skopiowane.
|
| Pon, 14.04.2008, 17:16 |
|
 |
|
Rules
Postów: 4465
|
 Re: Beiqi Foton MP-X Midi
Kopia, czy nie wyglÄ…da beznadziejnie.
_________________ "Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."
|
| Pon, 14.04.2008, 18:20 |
|
 |
|
markus
Postów: 9496 Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
|
 Re: Beiqi Foton MP-X Midi
kuules napisał(a): Jest to pierwsze auto tej firmy. I mam nadziejÄ™, ĹĽe ostatnie 
_________________ http://www.exoticcars.pl
|
| Pon, 14.04.2008, 20:12 |
|
 |
|
kuules
Postów: 4364 Miejscowość: Łódź
Samochód: służbowy ;)
|
 Re: Beiqi Foton MP-X Midi
Duza fotka  Industry Updates
|
| Wto, 15.04.2008, 12:19 |
|
 |
|
Le Cobusier
Postów: 2188
|
 Re: Beiqi Foton MP-X Midi
brzydki i skopijowany
|
| Wto, 15.04.2008, 13:47 |
|
 |
|
Emer
Postów: 1832 Miejscowość: SG
Samochód: 323F (BJ)
|
 Re: Beiqi Foton MP-X Midi
a "modelka" chyba z Korei Pł. - nic nie je wracając do tematu, to faktycznie pierwsze skojarzenie - berlingo. ciekawe jak w środku wygląda? ...(edit)
_________________ <--- To było moje autko - Cadillac De Ville '92; 4.9L V8...
Ostatnio edytowany przez Emer, Czw, 17.04.2008, 5:19, edytowano w sumie 1 raz
|
| Śro, 16.04.2008, 6:11 |
|
 |
|
kuules
Postów: 4364 Miejscowość: Łódź
Samochód: służbowy ;)
|
 Re: Beiqi Foton MP-X Midi
Emer napisał(a): a "modelka" chyba z Korei PĹ‚. - nic nie je :roll: wracajÄ…c do tematu, to faktycznie pierwsze skojarzenie - berlingo. ciekawe jak w Ĺ›rodku wyglÄ…da?
coś jeszcze znalazłem:
jako, że nie było w prototypach, dorzucam tu:
źródło:www.chinacartimes.com To wszystko jest w dziale "Prototypy" tu dajemy zdjęcia seryjnych aut. Niech jakiś mod to usunie.
|
| Śro, 16.04.2008, 7:02 |
|
 |
|
Emer
Postów: 1832 Miejscowość: SG
Samochód: 323F (BJ)
|
 Re: Beiqi Foton MP-X Midi
kuules napisał(a): To wszystko jest w dziale "Prototypy" tu dajemy zdjÄ™cia seryjnych aut. Niech jakiĹ› mod to usunie. sam wyedytowaĹ‚em, moĹĽesz pokazać link? nie ĹĽebym nie wierzyĹ‚ 
_________________ <--- To było moje autko - Cadillac De Ville '92; 4.9L V8...
|
| Czw, 17.04.2008, 5:22 |
|
 |
|
kuules
Postów: 4364 Miejscowość: Łódź
Samochód: służbowy ;)
|
 Re: Beiqi Foton MP-X Midi
Emer napisał(a): kuules napisał(a): To wszystko jest w dziale "Prototypy" tu dajemy zdjÄ™cia seryjnych aut. Niech jakiĹ› mod to usunie. sam wyedytowaĹ‚em, moĹĽesz pokazać link? nie ĹĽebym nie wierzyĹ‚ :wink: ProszÄ™: viewtopic.php?f=2&t=22532&hilit=foton
|
| Czw, 17.04.2008, 9:44 |
|
 |
|
morphy
Postów: 3978 Miejscowość: Pomorze
Samochód: Opel Astra G Caravan
|
 Re: Beiqi Foton MP-X Midi
|
| Nie, 20.04.2008, 9:38 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Beiqi Foton MP-X Midi
Midi wiecznie ĹĽywy Silniki: 4G1 Gasoline EngineDisplacement from 1.3 to 1.6L Max speed at 161 km/h Torque from 108 to 134 N.m at 4500 rpm Power from 62 to 76 kW at 6000 rpm D16 Diesel Engine1.6L displacement Power: 72 kW Torque: 209 N.m foton-global.com
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Czw, 27.10.2011, 8:35 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Foton Midi
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Pią, 13.04.2012, 12:48 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Foton Midi
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Śro, 03.09.2014, 18:52 |
|
|