 |
|
Obecny czas: Śro, 24.06.2026, 23:17
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
| Autor |
Wiadomość |
|
blondas
Postów: 1652 Miejscowość: warszawa-koszalin
|
|
| Śro, 05.12.2007, 20:32 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Śro, 05.12.2007, 22:16 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Czw, 06.12.2007, 23:44 |
|
 |
|
RJS 12WY
Postów: 51 Miejscowość: Jasło
Samochód: Audi 80
|
A to rejestracja, może nie tyle nadzwyczajna, co ściśle powiązana z moim loginem, oraz żadko spotykana...

_________________ Lada 2107 1300S (2001 - 2007) Audi 80 B4 2.0E (2007- dziś)
|
| Pią, 07.12.2007, 17:01 |
|
 |
|
sl65amg
Postów: 3007
|
to chyba twoj login jest taki jak rejstracja a nie tak jak napisales? nie czesto spotykana?moze dlatego ze jest taka 1?
_________________ NIE KIKAJ W TO
Kto zajmuje sie Twoja dziewczyna gdy ty jestes tu?
ze swiata statystyk-90% właścicieli BMW kupiło je tylko dlatego, że nie potrafiło przeliterować słowa Mercedes ;)
|
| Pią, 07.12.2007, 17:11 |
|
 |
|
RJS 12WY
Postów: 51 Miejscowość: Jasło
Samochód: Audi 80
|
sl65amg napisał(a): to chyba twoj login jest taki jak rejstracja a nie tak jak napisales? nie czesto spotykana?moze dlatego ze jest taka 1?
Hmm, a gdzie ja napisałem że ta rejestracja jest taka jak mój login... napisałem tylko że jest ściśle z nim powiązana, a to dwie różne rzeczy, a po za tym to takich rejestracji jest więcej niż 1 jak twierdzisz, bo są takie 2 z przodu i z tyłu samochodu, jak nie wierzysz to wyjdź z domu i sprawdź na pierwszym lepszym aucie że też ma dwie identyczne rejestrację....
_________________ Lada 2107 1300S (2001 - 2007) Audi 80 B4 2.0E (2007- dziś)
|
| Sob, 08.12.2007, 15:50 |
|
 |
|
Bonus
Postów: 1391 Miejscowość: Racibórz
Samochód: 126p 652ccm
|
Ja tam widze jedną z przodu i jedną z tyłu 
|
| Sob, 08.12.2007, 15:55 |
|
 |
|
MochleBoy
Postów: 1741 Miejscowość: Mochle
Samochód: Škoda Octavia Combi
|
RJS 12WY napisał(a): sl65amg napisał(a): to chyba twoj login jest taki jak rejstracja a nie tak jak napisales? nie czesto spotykana?moze dlatego ze jest taka 1? Hmm, a gdzie ja napisaĹ‚em ĹĽe ta rejestracja jest taka jak mĂłj login... napisaĹ‚em tylko ĹĽe jest Ĺ›ciĹ›le z nim powiÄ…zana, a to dwie różne rzeczy, a po za tym to takich rejestracji jest wiÄ™cej niĹĽ 1 jak twierdzisz, bo sÄ… takie 2 z przodu i z tyĹ‚u samochodu, jak nie wierzysz to wyjdĹş z domu i sprawdĹş na pierwszym lepszym aucie ĹĽe teĹĽ ma dwie identyczne rejestracjÄ™....
błagam... powiedzcie ze to prowokacja 
_________________ "Ten, kto staje się potworem, zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem." - Samuel Johnson
|
| Sob, 08.12.2007, 16:32 |
|
 |
|
sl65amg
Postów: 3007
|
RJS 12WY napisał(a): a gdzie ja napisaĹ‚em ĹĽe ta rejestracja jest taka jak mĂłj login...
 i tyle... wiesz- ty nie musisz tego pisac- to widac golym okiem
po za tym-rejstracja jako numer jest 1 tylko wystepuje na 2 tablicach rejstracyjnych
dalej twierdze ze to ten login jest jak tablica(a nie odwrotnie) bo tablica byla pierwsza
no i ten login i tablica sa identyczne
_________________ NIE KIKAJ W TO
Kto zajmuje sie Twoja dziewczyna gdy ty jestes tu?
ze swiata statystyk-90% właścicieli BMW kupiło je tylko dlatego, że nie potrafiło przeliterować słowa Mercedes ;)
|
| Sob, 08.12.2007, 16:36 |
|
 |
|
RJS 12WY
Postów: 51 Miejscowość: Jasło
Samochód: Audi 80
|
sl65amg napisał(a): dalej twierdze ze to ten login jest jak tablica(a nie odwrotnie) bo tablica byla pierwsza no i ten login i tablica sa identyczne
Nie ma sensu się spierać uznajmy że mój login i moja rejestracją są takie same. 
_________________ Lada 2107 1300S (2001 - 2007) Audi 80 B4 2.0E (2007- dziś)
|
| Czw, 20.12.2007, 16:11 |
|
 |
|
Seth
Postów: 9968 Miejscowość: z krainy wiecznego zachodu słońca
|
to nie ma co uznawać, to jest fakt potwierdzony, wskaż jakąś różnicę, skoro nie są takie same
_________________ Moderator nie obraza innych - moderator dobitnie zwraca uwage I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście
|
| Czw, 20.12.2007, 16:35 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
Stzelony na ordynusa od zakrystii 
_________________ locha lover
|
| Czw, 20.12.2007, 16:41 |
|
 |
|
Alfisti4ever
Postów: 8586 Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
|
kenji napisał(a): Stzelony na ordynusa od zakrystii Twisted Evil
Ze co 
_________________ Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu! La vita è troppo corta per non guidare italiano!
Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?
|
| Pią, 21.12.2007, 11:54 |
|
 |
|
Bonus
Postów: 1391 Miejscowość: Racibórz
Samochód: 126p 652ccm
|
zrobił zdjęcie jak wychodził z zakrysti na ulicy ordynusa , jesteś księdzem ? 
|
| Pią, 21.12.2007, 14:13 |
|
 |
|
MaddDogg
Postów: 4102 Miejscowość: Jelenia Góra
Samochód: Nadal ich za mało..
|
Ministrantem 
_________________ S T A N C E | W O R K S
|
| Pią, 21.12.2007, 16:58 |
|
 |
|
Joey
Postów: 2831
|
ZakonnicÄ… 
_________________ ← Szał trójek :) Był. Bo nie spodobał się jakiemuś prostakowi z uprawnieniami.
|
| Pią, 21.12.2007, 17:10 |
|
 |
|
Wilhelm von Kropkus
Postów: 1887 Miejscowość: Stalowa Wola / Lublin
Samochód: e46 coupe
|
Kościelnym 
|
| Pią, 21.12.2007, 17:33 |
|
 |
|
gibki8
Postów: 6186 Miejscowość: Jarosław
|
MoĹĽe organista
_________________ http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010# https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy
Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!
|
| Pią, 21.12.2007, 21:47 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
Dzwonnikiem 
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Pią, 21.12.2007, 22:10 |
|
 |
|
Alfisti4ever
Postów: 8586 Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
|
Gosposia proboszcza 
_________________ Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu! La vita è troppo corta per non guidare italiano!
Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?
|
| Pią, 21.12.2007, 22:44 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |