| Autor |
Wiadomość |
|
Kuba16
Postów: 208 Miejscowość: Jastrzebie zdroj
|
 Haimer BIO-TRUCK kombajn
Wie moĹĽe ktoĹ› co to za urzÄ…dzenie ?
_________________ Poprostu motoryzacja!!
|
| Pon, 13.08.2007, 21:57 |
|
 |
|
Hubcio
Postów: 84
|
wyglada mi to na sieczkarnie do kukurydzy 
|
| Pon, 13.08.2007, 22:07 |
|
 |
|
bedziu
Postów: 59 Miejscowość: made in poland
|
a moze to kombajn ktory oddziela łodygi i liście od całych kolb kukurydzy 
|
| Wto, 14.08.2007, 9:46 |
|
 |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
mi to wyglÄ…da na kombajn do ziemniakĂłw i innych warzyw -ale moĹĽe i siÄ™ myle 
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Wto, 14.08.2007, 12:13 |
|
 |
|
Hubcio
Postów: 84
|
rure do wysypu plonow ma jak w sieczkarni !!
|
| Wto, 14.08.2007, 12:24 |
|
 |
|
Kuba16
Postów: 208 Miejscowość: Jastrzebie zdroj
|
Hubcio napisał(a): wyglada mi to na sieczkarnie do kukurydzy Very Happy
Przód jak sieczkarnia a tył jak kombajn do buraków albo ziemniaków ...
_________________ Poprostu motoryzacja!!
|
| Wto, 14.08.2007, 13:43 |
|
 |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
moĹĽe jest wielozadaniowy (ĹĽart)
w końcu nazwa kombajn - zobowiązuje 
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Wto, 14.08.2007, 18:00 |
|
 |
|
Kuba16
Postów: 208 Miejscowość: Jastrzebie zdroj
|
Chyba faktyczne cos do buraków albo ziemniaków bo tam za drabinką jest coś jakby osprzęt do tego typu zadań  Może to jest dobre jak ktoś ma buraki w kukurydzy  2w1
_________________ Poprostu motoryzacja!!
|
| Wto, 14.08.2007, 19:27 |
|
 |
|
SIWY CR9080
Postów: 10
|
 Re: Co to jest ?
Kuba16 napisał(a):  Wie moĹĽe ktoĹ› co to za urzÄ…dzenie ? przypuszczalnie to jest kombajn do produkcji biokomponentĂłw
|
| Śro, 15.08.2007, 15:07 |
|
 |
|
Ursus
Postów: 1182 Miejscowość: Oborniki Śląskie
Samochód: Renault Clio
|
Gdzie są moderatorzy ?? Może ktoś by te fotki zmniejszył ?? 
_________________ Elastyczne maty piaskowe ELASTON - nowość na rynku --> www.ELASTONE.pl
|
| Śro, 15.08.2007, 19:56 |
|
 |
|
Mibay
Postów: 1357 Miejscowość: Kolonia Łucka
|
A po co cytować post razem z fotką ? 
_________________ "Powiedzcie mi, jak żyć w świecie w którym wiele jest dla niewielu, a niewiele dla reszty...?"
|
| Śro, 15.08.2007, 21:42 |
|
 |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
Ursus napisał(a): Gdzie sÄ… moderatorzy ?? MoĹĽe ktoĹ› by te fotki zmniejszyĹ‚ ?? 
bo ten pojazd jest ogromny.... i by go ucieło 
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Czw, 16.08.2007, 6:35 |
|
 |
|
pardon
Moderator
Postów: 8972 Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
|
Cytuj: Gdzie są moderatorzy ?? Może ktoś by te fotki zmniejszył ??
zmniejszone 
_________________ instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j
|
| Czw, 16.08.2007, 8:14 |
|
 |
|
Ursus
Postów: 1182 Miejscowość: Oborniki Śląskie
Samochód: Renault Clio
|
Piękne dzięki 
_________________ Elastyczne maty piaskowe ELASTON - nowość na rynku --> www.ELASTONE.pl
|
| Czw, 16.08.2007, 10:18 |
|
 |
|
Szakall69
Postów: 5892 Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
|
nie wiem do konca co to jest ale fajnie wyglada i pewnie robi nie malu hałas 
|
| Czw, 16.08.2007, 18:13 |
|
 |
|
rumun19
Postów: 871 Miejscowość: z brzucha mamy:D
|
Maszynka c iekawie wyglada,ale to jest sieczkarnia Claas Jaguar tylko co ona ma z tyl zamontowane:/
|
| Pon, 20.08.2007, 15:41 |
|
 |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
ale na kabinie pisze Holmer - więc dlatego zmieniłem tytuł 
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Pon, 20.08.2007, 17:43 |
|
 |
|
Kuba16
Postów: 208 Miejscowość: Jastrzebie zdroj
|
ixxos napisał(a): na kabinie pisze Holmer
Szczerze mĂłwiÄ…c ja tam widze Haimer ale to sie wytnie 
_________________ Poprostu motoryzacja!!
|
| Pon, 20.08.2007, 20:16 |
|
 |
|
rumun19
Postów: 871 Miejscowość: z brzucha mamy:D
|
Ja tez widze Haimer  Bo Holmer to sa inne maszynki,podobne do Claas-a Xeriona i Terra-GatorĂłw.A podwozie to jhest na 100% Claas jaguar
|
| Wto, 21.08.2007, 10:27 |
|
 |
|
MaddDogg
Postów: 4102 Miejscowość: Jelenia Góra
Samochód: Nadal ich za mało..
|
Nigdzie nie moge znaleść info na temat tego pojazdu, który niewątpliwie jest bardzo ciekawy... 
_________________ S T A N C E | W O R K S
|
| Wto, 21.08.2007, 22:46 |
|
|