 |
|
Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 19:48
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
|
Strona 1 z 1
|
[ 18 posty(ów) ] |
|
| Autor |
Wiadomość |
|
Wilu
Postów: 22089
|
 Nowe vizje VW
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Czw, 19.08.2004, 14:33 |
|
 |
|
Tomasz
Administrator
Postów: 4175 Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
|
Po co i golf kombi i golf Plus? :lol: Przeca to niemalĹĽe to samo!
Golf kabrio - teĹĽ beznadziejny... podobnie z resztÄ… jak i sedan...
Najbardziej z tych wszystkich podoba mi siÄ™ ten roadsterek :DDDDDDD
t.m.
_________________ Rover 75 V6 & other...
|
| Czw, 19.08.2004, 14:35 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
Golf Plus ma być aletrnatywą dla Focusa C-Max
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Czw, 19.08.2004, 14:38 |
|
 |
|
Dee
Postów: 1666 Miejscowość: Zamość
|
"Ale to już było"
SprawdĹş topicki! poza tym to temat (przynajmniej na razie) do prototypĂłw...
|
| Czw, 19.08.2004, 14:39 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
Było???????? miałem dylemat gdzie to dać, ale jak było to sorry, niech modowie blokują!!!
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Czw, 19.08.2004, 14:41 |
|
 |
|
lordzofmafia
Postów: 6258 Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
|
To już było. eF to dał.
_________________ Old Opels never die!!! Opel - Wir lieben autos Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel 08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(
|
| Czw, 19.08.2004, 14:59 |
|
 |
|
Tomasz
Administrator
Postów: 4175 Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
|
Tutaj jet ten temat eF-a: http://samochodyswiata.pl/viewtopic.php?t=477 ale chyba nie ma tam wszystkiego, tylko CC i Bora.
PS. SwojÄ… drogÄ… jest to jeden z najfajniejszych tematĂłw na forum - genialna, 11-stronnicowa dyskusja :D
t.m.
_________________ Rover 75 V6 & other...
|
| Czw, 19.08.2004, 15:46 |
|
 |
|
Reanimator
|
Bora podobała mi sie do tej pory ale to, to już jest duże przegięcie!!!!!!!
żenujący golf 5 sedan!!!!!!!!!!!! kicha po całośći
|
| Czw, 19.08.2004, 16:15 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
A mi ta terenĂłwka siÄ™ najbardziej podoba 
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Czw, 19.08.2004, 17:54 |
|
 |
|
Guerrillero
Postów: 2290 Miejscowość: Wrocław
|
Nie jestem specem ale czy opłaca się robić tyle podobnych modeli?
Golf kombi, Golf plus, Touran, Caddy w wersji osobowej a takĹĽe pewnie Bora kombi.
_________________ HLVS!
|
| Czw, 19.08.2004, 18:30 |
|
 |
|
el_
Postów: 9888 Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
|
Reanimator napisał(a): Bora podobaĹ‚a mi sie do tej pory
Mi teĹĽ
A te wszystkie klony Golfa to totalne przegięcie 
_________________ ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!
|
| Czw, 19.08.2004, 20:16 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
Golf jak to golf... feee.... Bora spieprzona na maksa  , a reszta (całe 2 ) całkiem całkiem
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Czw, 19.08.2004, 21:58 |
|
 |
|
lordzofmafia
Postów: 6258 Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
|
Tomasz napisał(a): Tutaj jet ten temat eF-a: http://samochodyswiata.pl/viewtopic.php?t=477 ale chyba nie ma tam wszystkiego, tylko CC i Bora. PS. SwojÄ… drogÄ… jest to jeden z najfajniejszych tematĂłw na forum - genialna, 11-stronnicowa dyskusja  t.m.
To nie to. Tu jest ten, o którym mówiłem:
http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic ... 95&start=0
_________________ Old Opels never die!!! Opel - Wir lieben autos Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel 08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(
|
| Czw, 19.08.2004, 22:46 |
|
 |
|
K0RN
Postów: 2421 Miejscowość: Wieluń(Łódzkie)/Dublin
|
pozwolicie ze sie nie wypowiem.... 
_________________ || http://www.roverki.pl ||
|| http://www.mg-rover.org ||
|| http://www.alfa156.net ||
"Tylko auta z duszą..."
|
| Czw, 19.08.2004, 23:31 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
NIE  I tak wiadomo co powiesz :mrgreen:
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Czw, 19.08.2004, 23:33 |
|
 |
|
K0RN
Postów: 2421 Miejscowość: Wieluń(Łódzkie)/Dublin
|
sprowokowales
po jakiego KW robi cos takiego?? to sie wogole kupy nie trzyma  bora jeszcze wygldala, a golf sedan  jak pol du*y z za krzaka, a do tego jeszcze to cabrio  paskudne, a byl taki piekny concept  nie wiem po co robic golfa z podwyzszonym dachem, ten tez jest wysoki i nie wiadomo po co.... 
_________________ || http://www.roverki.pl ||
|| http://www.mg-rover.org ||
|| http://www.alfa156.net ||
"Tylko auta z duszą..."
|
| Czw, 19.08.2004, 23:44 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
Taaa bore zwalili na maxa teraz to jest golf sedan , a nie bora .
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Pią, 20.08.2004, 13:02 |
|
 |
|
Reanimator
|
popieram teraz to sztumski golf
|
| Pią, 20.08.2004, 13:06 |
|
|
|
Strona 1 z 1
|
[ 18 posty(ów) ] |
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |