Postów: 51 Miejscowość: Góra
Samochód: Hyundai Trajet
jeszcze troche ten na pierwszym zdjeciu to zabytek bedzie ale jak by nie patrzec dobre samochody były
Czw, 30.11.2006, 19:58
Osiek
Moderator
Postów: 4079 Miejscowość: WROCŁAW
Samochód: VOLVO
i tak the best był T1 im transportery nowsze tym gorsze, IMO
Czw, 30.11.2006, 23:27
bobaz2
Postów: 17
to sÄ… trochÄ™ stare samochody ale tez dobre.
Czw, 30.11.2006, 23:33
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
całkiem nie mało przyjechało też ich w latach 90 do Polski
-największy błąd konstrukcyjny w nim to silnik z tyłu, przez to w wersjach skrzyniowych podłoga jest strasznie wysoko ale inaczej się nie dało
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
Postów: 2386 Miejscowość: Miechów [KMI]
Samochód: FIAT Punto Evo
Jeszcze jakies pare lat temu wstecz podobal mi sie ten model...A teraz to mi sie podoba jako zabytek. Naprawde wczesniejsze Transportery to byly maszyny
_________________ [']Zulu - 2 X 1990 - 11 II 2007['] PAMIĘTAMY
Pią, 01.12.2006, 18:44
witek11
Postów: 1378 Miejscowość: Jarocin, Poznań
w sasiedniej wiosce jest taki model..ale calkowity blaszak... przyznam ze kopci niemozliwie... ale jest nie do zajechania..moze juz zajechany..nie wiem.. ale jezdzi jeszcze
_________________ http://www.prisonplanet.com/
Pią, 01.12.2006, 20:08
Ice
Moderator
Postów: 24507
Zwykle kojarzy mi się ze rdzewiejącym złomem, ale ten:
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum