 |
 |
 |
|
Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 9:20
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
|
Strona 1 z 1
|
[ 11 posty(ów) ] |
|
Mercedes Benz Sprinter James Cook
| Autor |
Wiadomość |
|
VW_Marcin
Postów: 17041 Miejscowość: Mrągowo
Samochód: Opel Astra G Sedan
|
 Mercedes Benz Sprinter James Cook
_________________ Motocykle, Quady, ATV, Mule, Skutery Wodne, Ubrania i Akcesoria Kawasaki!
|
| Pon, 28.08.2006, 17:57 |
|
 |
|
bronc
Postów: 351 Miejscowość: Kalety
|
fajny ale nie ma schowk na auto 
_________________ Pozdro600
|
| Pon, 28.08.2006, 19:49 |
|
 |
|
Pietrzyk
Postów: 172 Miejscowość: sosnowiec
|
fajny nawet bardzo
_________________ Kiedy Myślisz Że Jest Naprawde Żle Pamiętaj Że Zawsze Może Być Gorzej
|
| Sob, 28.10.2006, 14:54 |
|
 |
|
Martin
Postów: 225
|
Ĺadny, Ĺ‚adny takim domem na koĹ‚ach chciaĹ‚bym jechać na wakacje 
|
| Wto, 31.10.2006, 19:48 |
|
 |
|
Globetrotter
Postów: 330 Miejscowość: Sobótka
|
Super!! Jest piekny no ale to przecieĹĽ Mercedes!!
_________________ Miłość do Boga, aut i ciężarówek, która nigdy sie nie skończy...
www.globetrotter.fotosik.pl
|
| Śro, 01.11.2006, 8:18 |
|
 |
|
Mefisto
Postów: 2386 Miejscowość: Miechów [KMI]
Samochód: FIAT Punto Evo
|
Wsiadzasz z rana w wakacje i jedziesz nad jeziorko czy na skalki...Linia bardzo mi przypadla do gustu a srodek full wypas
_________________ [']Zulu - 2 X 1990 - 11 II 2007['] PAMIĘTAMY
|
| Śro, 01.11.2006, 11:08 |
|
 |
|
witek11
Postów: 1378 Miejscowość: Jarocin, Poznań
|
ogolnie mercedes jako dostawczak jest fajny..nawet sympatyczny.. ale z tym czyms na dachu wyglada conajmniej dziwnie! oczywiscie w srodku pelna kultura i tu plus za to ale zewnetrzny wyglad.. bleee
_________________ http://www.prisonplanet.com/
|
| Śro, 01.11.2006, 16:02 |
|
 |
|
Makaveli7
Postów: 580
|
Fajny ale wÄ…ski a wysoki czyli wywrotny
Podoba mi się  ale bał bym się troszke spać tam na górze  nie ma chyba za bardzo jak się obrócić  pozatym jak kierowca przychaczy o coś dachem to kaplica 
|
| Śro, 01.11.2006, 19:19 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
Świetne wyposażenie wnętrza.
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Śro, 01.11.2006, 19:32 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
Wąsko ciasno...ale i tak jestem pod wrażeniem jak wiele udało się tam zmieścić. Z zewnątrz naprawdę niepozorny, a ofertuje to, co niezbędne na dłuższy wyjazd nie odbiegając wiele od standartu przeciętnej przyczepy (mowa oczywiście o ilości miejsca w środku).
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Śro, 01.11.2006, 19:48 |
|
 |
|
gumi2
Postów: 51 Miejscowość: Góra
Samochód: Hyundai Trajet
|
bardzo ładny, wnetrze wypasione, przewaznie samochody ty tego typu sa wysokie i waskie.
PS.
nie mowie tu o typowych campingach
|
| Sob, 25.11.2006, 17:39 |
|
|
|
Strona 1 z 1
|
[ 11 posty(ów) ] |
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |
|