Obecny czas: Nie, 28.06.2026, 7:55




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Transport wiatraków -śmigieł 
Autor Wiadomość

Postów: 1378
Miejscowość: Jarocin, Poznań
Post Transport wiatrakĂłw -Ĺ›migieĹ‚
http://sales.nordex-online.com/Fotos/S7 ... nsport.jpg

widac ze ciezkie bo az rama naczepy sie ugina,pewnie smigla sruby do napedy statkow....

zrodlo sales.nordex-online.com


Śro, 10.05.2006, 19:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
te śmigła są od wiatraków,
wcale nie są ciężkie, może kilka ton, takie śmigiełka robi się z różnych żywic i włókien więc one nie są bardzo ciężkie

zdjęcie jest zbyt duże wiec sobie klikać.

Kurcze ludzie, ja nie wiem co z Wami począć :mryellow: tu się robi coraz większy burdel :evil: :evil:
Wstawiacie byle co, co Wam sie nawinie, mieszacie wszystko ze wszystkim i co ja mam z tym począć, już nawet nie wspomne o pisowni
-i ja mam być tu moderatorem :evil:

Ja starałem się tolerować, byście się przyzwyczaili do forum, by stworzyć milą atmosfere a tu co się dzieje
:x :?

Informuje że od jutra zacznie się ostre kasowanie jeżeli tak dalej będzie
-macie dzień na poprawe :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
sie wk............

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Ostatnio edytowany przez ixxos, Czw, 11.05.2006, 13:06, edytowano w sumie 1 raz

Śro, 10.05.2006, 20:06
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8972
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post 
jeszcze nie widziałem wiatraków z łopatami o tak przekręconym profilu :/

... nadal szukam na tym zdjęciu pojazdu specjalistycznego :roll:
fotka ciekawa ale zupełny OT

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Czw, 11.05.2006, 5:53
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3007
Post 
w ktorym miejscu wiatrak ma takie smigla? :roll:

nie mam pojecia co to jest ale juz szybciej jakas sruba wodna do elektrowni czu cuĹ›. przeciez to ma mocowania z obu stron wiec wiatrak chyba odpada...

_________________
NIE KIKAJ W TO

Kto zajmuje sie Twoja dziewczyna gdy ty jestes tu?

ze swiata statystyk-90% właścicieli BMW kupiło je tylko dlatego, że nie potrafiło przeliterować słowa Mercedes ;)


Czw, 11.05.2006, 10:58
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 871
Miejscowość: z brzucha mamy:D
Post 
Ja widziałem kiedyś filmik jak przewozili i montowali cały taki duży wiatrak.Piękne były tiry aby przewież takie kolosy.


Czw, 11.05.2006, 11:06
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
na tym zdjęciu na tej naczepie są dwa "skrzydła" dlatego Wam się wydaje dziwny skomplikowany profil,
przyjrzyjcie siÄ™ uwaĹĽnie :> :mryellow:

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Czw, 11.05.2006, 12:30
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8972
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post 
buahahhaa ! rzewywiście :D :D

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Czw, 11.05.2006, 12:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3007
Post 
ale beka :lol: :lol: :lol: no to wsio jasne.
sporawy ten wiatraczek

p.s. ixxos co my bysmy bez ciebie zrobili :wink:

_________________
NIE KIKAJ W TO

Kto zajmuje sie Twoja dziewczyna gdy ty jestes tu?

ze swiata statystyk-90% właścicieli BMW kupiło je tylko dlatego, że nie potrafiło przeliterować słowa Mercedes ;)


Czw, 11.05.2006, 12:53
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 855
Miejscowość: Kołobrzeg
Samochód: Accord CM2
Post 
kilka miesiecy temu takie transporty z kolobrzeskiego portu byly calkiem normalne... w koncu mamy wiatraki po drodze jak sie jedzie do Koszalina

_________________
... hontou?


Czw, 11.05.2006, 15:25
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8972
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post 
Cytuj:
p.s. ixxos co my bysmy bez ciebie zrobili



w końcu to mod więc czujność ma wyostrzoną :twisted:

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Czw, 11.05.2006, 15:53
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
Widziałem już poprostu takie rzeczy nawet gdzieś mam taką galeryjke
z poszczegĂłlnymi etapami krok po kroku stawiania takiego wiatraka

ja znajde to wrzuce :roll: ĹĽeby wszyscy wiedzieli i siÄ™ nigdy nie mylili
:twisted:

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Czw, 11.05.2006, 17:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5892
Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
Post 
no śmigła - i co z tego jak w tym dziale nie takie rzeczy sie woziło :mryellow: co do NAszego Moda - to powinien byc jeszcze jeden bo ixxos ma Nas chyba juz dość :wink: i ma coraz więcej do roboty


Pią, 12.05.2006, 10:18
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 271
Miejscowość: Sosnowiec
Post 
Szakall69 stara się o moda w dziale specjalne :mryellow: nie no żart, ale ixxos czasem ma za dużo roboty... co do wiatraczków, takie małe... hmm troszkę większy niż mam w kompie w zasilaczu :lol: gdzieś (na forum) była strona, ze zdjęciami lepszych transportów ponadnormatywnych... :D

_________________
Wielki miłośnik
- Scanii R i T
- Volvo FH12 i FH16
- FIAT'a
- MKS'u Dąbrowa Górnicza
- Philadelphi 76ers
- Carlsberga i Lecha
- Gronhoelma i Hołowczyca
- STAR WARS i LotR'a...


Pią, 12.05.2006, 13:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
mi inni modowie pomagają, w końcu nie jestem tu sam chociaż może i by się przydał jeszcze ktoś, ale to nie ja decyduje

Mam nadzieje że będzie porządek przynajmiej jakiś czas po tym co napisałem w stopce, bo to takie sugestywne :mryellow: :twisted:



:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Pią, 12.05.2006, 14:40
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018