Obecny czas: Nie, 28.06.2026, 19:32




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Gra John Deere: American Farmer 
Autor Wiadomość

Postów: 27
Post Gra John Deere: American Farmer
Ostatnio natknąłem się przez przypadek na tą właśnie gierkie, ściągnąłem demko i nawet fajna, spodobała mi się i dlatego ściągam pełną :) W grze mamy do dyspozycji tylko maszyny JD.

PoniĹĽej przedstawiam kilka screenĂłw:

Image

Image

Image


Pon, 08.05.2006, 20:25
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 707
Miejscowość: Ode mnie
Post 
napewno gra wciÄ…ga rolnikĂłw.

_________________
STOP "Leśnym skrzatom"


Pon, 08.05.2006, 20:36
Profil

Postów: 27
Post 
Mogą poćwiczyć :D

Ja rolnikiem nie jestem, w prawdzie pochodze ze wsi :wink:
A gre mam bo lubie strategie ekonomiczne (tycoony).


Pon, 08.05.2006, 20:39
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Można prosić o jakiegoś linka? Do dema lub full? :D

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Pon, 08.05.2006, 20:41
Profil

Postów: 27
Post 
Tutaj jest demko, trzeba się tylko zarejestrować :

http://gry.imro.pl/?exec=game,9988,5,620

A pod tym adresem są linki do pełnej wersji, do ściągnięcia eMulem (ściągnięty plik trzeba wrzucić jako wirtualny napęd przez program do tworzenia takich napędów) :

http://www.osloskop.net/r/7460.html


Pon, 08.05.2006, 20:48
Profil

Postów: 1378
Miejscowość: Jarocin, Poznań
Post 
moim zdaniem gra typowo dla rolniczych maniakow... kiedys sie zastanawialem skad john deere zdobyl taka renome i popularnosc...
teraz wiem....hehe dziwne ze same maszyny john deere...ale jakos trzeba walczyc o klienta nie? 8)
mie sie osobiscie john deery nie podobaja... wybralbym zamiast nich fendta...

_________________
http://www.prisonplanet.com/


Pon, 08.05.2006, 21:05
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8972
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post 
bÄ…dĹş taki uprzejmy i zapodaj linka :>

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Wto, 09.05.2006, 5:20
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
ale fajna :lol: całkiem ładna grafike widze na screnach

duĹĽe jest to demo - i jakie ma wymagania dla komputerka
bym się pościgał jakimś traktorkiem czy kombajnem
:twisted:

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Wto, 09.05.2006, 7:34
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 871
Miejscowość: z brzucha mamy:D
Post 
Ta gra mi sie nie podoba.Lepsza jest Sim Tractor.W tej grze tylko wydaje sie rozkazy co trzeba zrobic i sie ogląda jak to sie dzieje,zmaga sie z wichurami,tornadami i innymi przykrymi sprawami.Niestety nei ma tak jak w Sim Tractor ze można sobie pojeżdzić maszynami rolniczymi,a szkoda


Wto, 09.05.2006, 9:01
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3319
Miejscowość: Miechów
Post 
JD:AM to straszna lipa!!wydajesz tylko rozkazy,mogłaby ta gra ujść ale gdyby było więcej maszyn(innych marek)

_________________
[']Zulu-2.X.1990-11.II.2007-PAMIĘTAMY!!!![']


Wto, 09.05.2006, 14:24
Profil

Postów: 27
Post 
Szkoda tylko, że Sim Tractor niema takiej ładnej grafiki jak JD: AF :wink:

Jak ściągne full wersje, to pokaże srceeny reszty maszyn, bo jest ich znacznie więcej, tylko wszystkie JD.


Wto, 09.05.2006, 18:58
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018