 |
|
Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 11:20
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
|
Strona 1 z 1
|
[ 8 posty(ów) ] |
|
| Autor |
Wiadomość |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
 2004 Saleen N2O Focus
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Pon, 10.05.2004, 20:03 |
|
 |
|
Tomasz
Administrator
Postów: 4175 Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
|
Ajjj pięęękny :DDDDDD Widzę że amerykańska wersja... nie no wypas, miodny!! Thx Dj! :D
t.m.
_________________ Rover 75 V6 & other...
|
| Pon, 10.05.2004, 20:05 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
Wiedziałem , że się spodoba i to jeszcze w tym kolorze 
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Pon, 10.05.2004, 20:06 |
|
 |
|
Tomasz
Administrator
Postów: 4175 Miejscowość: Łódź
Samochód: Rover 75 V6
|
Na prawde piękny zestaw... kolor, fele, wlot na masce... <ślina>
:D t.m.
_________________ Rover 75 V6 & other...
|
| Pon, 10.05.2004, 20:07 |
|
 |
|
Spark^
Postów: 7080 Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
|
Jak dla mnie to sie postarali :mrgreen: MIODZIO 
_________________ "Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura, na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)
http://www.astraklub.pl
|
| Pon, 10.05.2004, 20:09 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
Mocno, i ze smakiem co wazne... mniam mniam :]
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Pon, 10.05.2004, 20:37 |
|
 |
|
mrkramer
Postów: 63
|
Autko rzeczywiscie fajnie zrobione, ale ja bym tu widzial kkilka przedobrzen.
O ile przod bardzo subtelnie - z malym wyjatkiem, o ktorym troche pozniej - i bardzo ladnie wyglada, a to za sprawa zderzaka, ktory, jesli nie fizycznie, to na pewno optycznie, wydluza auto, nadajac typowo dynamiczny wyglad, to o tyle tego samochodu powiedziec tego nie moge. Pozostajac jednak jeszcze na chwile przy przodzie i jednej wspomnianej jego niedogodnosci, to jest wlot powietrza na masce. Ja bym tam raczej widzial raczej wytloczenia cos na wzor Peugeot'a 206, tyle ze symetrycznie no i moze troszke w innym miejscu. W moim przekonaniu auto, przy wyraznym obnizeniu zyskaloby duzo na sylwetce. Przechodzac do tylu. No tu jest sprawa, jak dla mnie troche gorsza, bo, zderzak jest zbyt masywny i za bardzo wystaje. Podobnie ze spojlerem, tu przydalby sie troche delikatniejszy. Do reszty nie mam zastrzezen. Poprostu mial ktos ciekawa wizje i gdyby nie te wyjatki bylby ekstra wozek.
|
| Pon, 10.05.2004, 21:43 |
|
 |
|
Dee
Postów: 1666 Miejscowość: Zamość
|
Uch...juz mi sie śni po nocach 
|
| Wto, 01.06.2004, 12:20 |
|
|
|
Strona 1 z 1
|
[ 8 posty(ów) ] |
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |