 |
|
Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 7:49
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
Najbrzydsza ciężarówka świata
| Autor |
Wiadomość |
|
emuribas
Postów: 199 Miejscowość: Łódź
|
 Najbrzydsza ciężarówka świata
|
| Nie, 20.03.2005, 19:04 |
|
 |
|
spider
Postów: 5434 Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
|
Jak w temacie. Nic dodać nic ująć.
_________________ ExoticCars.pl
|
| Nie, 20.03.2005, 19:19 |
|
 |
|
Reanimator
|
sÄ… brzydsze
|
| Nie, 20.03.2005, 19:21 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
Reanimator napisał(a): sÄ… brzydsze
Zgadzam się  a to jest klasyk pełną gębą  nie ważne jak wygląda 
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Nie, 20.03.2005, 19:29 |
|
 |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
Zgadzam się z przedmówcami, a za swoich czasów to była na pewno świetna maszynka
mi tam nawet siÄ™ podoba
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Nie, 20.03.2005, 19:55 |
|
 |
|
el_
Postów: 9888 Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
|
WyglÄ…da jak wkur***y buldog. Ale nie jest najgorsza 
_________________ ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!
|
| Nie, 20.03.2005, 20:00 |
|
 |
|
tomek
Postów: 1034
|
zawsze wiedziałem, że francuzi robili dziwne auta
a to niejest w cale takie tragiczne 
|
| Nie, 20.03.2005, 21:45 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
O matko jaki muflon 
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Nie, 20.03.2005, 21:54 |
|
 |
|
Junior
Postów: 128
|
Ale bym sobie pojezdził takim CZYMS po moim miescie  szybke by sie odsuneło"zimny łokiec"  Ludzie szpan jak nic
A tak na serio to całkim ciekawy pojad,ma w sobie cos nietypowego!!!
_________________ http://www.autosportretro.fora.pl/
|
| Nie, 20.03.2005, 22:17 |
|
 |
|
tomek
Postów: 1034
|
Junior napisał(a): Ale bym sobie pojezdziĹ‚ takim CZYMS po moim miescie
no napewno byś sie wyróżniał z tłumu 
|
| Nie, 20.03.2005, 22:30 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
Wygląda jak by był zrobiony z dachówki  tzn. z blachy dachowej
Ale fakt - sÄ… brzydsze...
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Nie, 20.03.2005, 22:30 |
|
 |
|
lordzofmafia
Postów: 6258 Miejscowość: Racibórz - Wawa
Samochód: Das Auto mit TDI
|
Nie jest zły, blacha falista rulez!!! Do kompletu jeszcze Junkers Ju 52M3 i git... 
_________________ Old Opels never die!!! Opel - Wir lieben autos Od dużej pojemności lepsza jest tylko jeszcze większa pojemność - A. Opel 08.2007 - 08.2010 - '93 Opel Vectra GT - Rost In Peace ;(
|
| Nie, 20.03.2005, 23:16 |
|
 |
|
Grześq
Postów: 663 Miejscowość: Szczecin
|
On nie jest brzydki... on ma swĂłj styl  ... zresztÄ… jak kaĹĽda Cytrynka 
_________________ o gustach się nie dyskutuje... i bardzo dobrze, bo ja czasami mam spaczony gust
|
| Pon, 21.03.2005, 22:24 |
|
 |
|
Guardian
Postów: 271 Miejscowość: Sosnowiec
|
a mnie się podoba nawet, trochę zmiań stylistycznych i teraz też mógłby jeżdzić 
_________________ Wielki miłośnik - Scanii R i T - Volvo FH12 i FH16 - FIAT'a - MKS'u Dąbrowa Górnicza - Philadelphi 76ers - Carlsberga i Lecha - Gronhoelma i Hołowczyca - STAR WARS i LotR'a...
|
| Nie, 27.03.2005, 20:17 |
|
 |
|
AddMaster
Postów: 1522
|
tym szarym to ja bym mugl sobie pojezdzic, niezly jest  zabytek. ale nie zmienia to faktu, ze mozna nim straszyc dzieci
tak na czarno go pomalowac z czaszka z przodu i zebami... hehehe groza! ;p
|
| Nie, 27.03.2005, 23:38 |
|
 |
|
Guardian
Postów: 271 Miejscowość: Sosnowiec
|
Ten czerwony jest ładny...
poprostu Citroen...polubisz kaĹĽdÄ… rogÄ™ 
_________________ Wielki miłośnik - Scanii R i T - Volvo FH12 i FH16 - FIAT'a - MKS'u Dąbrowa Górnicza - Philadelphi 76ers - Carlsberga i Lecha - Gronhoelma i Hołowczyca - STAR WARS i LotR'a...
|
| Pon, 28.03.2005, 20:36 |
|
 |
|
hun
Postów: 383 Miejscowość: Łańcut
Samochód: Honda Civic
|
Widzicie to to chyba obsługiwało MonteCarlo czy jakiś inny rajd, więc chyba nie było takie złe 
|
| Wto, 29.03.2005, 7:58 |
|
 |
|
Gość
|
ojjj długo by wymieniać chyba wszystkie chińskie i większośc rosyjskich
|
| Czw, 07.04.2005, 21:14 |
|
 |
|
Guardian
Postów: 271 Miejscowość: Sosnowiec
|
ooo zgadzam się, nawet te obecne japońskie...takie jakieś pokraczne wyglądaj jak pudełka na kołach
_________________ Wielki miłośnik - Scanii R i T - Volvo FH12 i FH16 - FIAT'a - MKS'u Dąbrowa Górnicza - Philadelphi 76ers - Carlsberga i Lecha - Gronhoelma i Hołowczyca - STAR WARS i LotR'a...
|
| Czw, 07.04.2005, 21:38 |
|
 |
|
markus
Postów: 9496 Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
|
_________________ http://www.exoticcars.pl
|
| Nie, 17.04.2005, 15:04 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |