| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Tuning optyczny cięzarówek https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=15936 |
Strona 1 z 4 |
| Autor: | johnus [ Wto, 17.10.2006, 18:31 ] |
| Temat postu: | Tuning optyczny cięzarówek |
Nie ma konkretnego tematu o tuningu ciężarówek, tym bardziej optycznym więc postanowiłem wrzucić tutaj parę fotek. Wszystkie pochodzą z truckmaster.de i Globetrotter mogłeś wrzucic parę przy okazji "Nordic Trophy"... ale coż innym się nie chciało
część nie jest z truckmaster.de łatwo zauważyć bo truckmaster podpisuje ;p jak macie jakies foty--> dorzucajcie koniecznie |
|
| Autor: | johnus [ Wto, 17.10.2006, 18:45 ] |
| Temat postu: | |
dorzucam jeszcze parę nie edytuje bo mi się nie chce grzebać w temacie:P
co do ostatniego to nie dośc ze ulubiona SCANIA to jeszcze komiks ulubiony mój xD.. a pierwsza cieżarówka jest niesamowita... z włoch oczywiście:) no i Chuck wymiata:D nie zatrzymuje go policja pewno |
|
| Autor: | witek11 [ Wto, 17.10.2006, 19:26 ] |
| Temat postu: | |
pelno tu fotek tuningowanych bryczek... ladne sa |
|
| Autor: | kenji [ Wto, 17.10.2006, 19:32 ] |
| Temat postu: | |
Szzcerze mówiąc pomieszanie z poplątaniem tu jest, niektóre auta są na tyle warte uwagi żeby zrobić o nich oddzielne tematy, np Volvo Blade.. A ja osobiscie nie przepadam za takimi malowaniami aut, jakos nie przypada mi to do gustu... |
|
| Autor: | Grzyws [ Wto, 17.10.2006, 19:52 ] |
| Temat postu: | |
Jak dla mnie wszystko są świetne. Szczególnie zainspirowało mnie to malowanie naczep |
|
| Autor: | johnus [ Wto, 17.10.2006, 20:33 ] |
| Temat postu: | |
Piekne są.... jakby u nas takie jeździły... aż mi się smutno zrobiło bo u nas 3/4 to brud i smród stare ciągniki.. ale nawiązując do tematu "transport w Armenii" Kenji'ego to nie jest tak xle xD a dziś widziałem Kennworth'a COE na trasie koło mnie więc już jest ok;) coś się zmienia coraz więcej amerykanów. Wogóle rozpoznałem go po dymie u góry najpierw potem z boku kabinę bo nie dał się wyprzedzić ;P |
|
| Autor: | kenji [ Wto, 17.10.2006, 20:57 ] |
| Temat postu: | |
johnus napisał(a): transport w Armenii" Ixxos'a to jest mĂłj temat |
|
| Autor: | johnus [ Wto, 17.10.2006, 21:34 ] |
| Temat postu: | |
Przepraszam naprawdę nie zauważyłem xD |
|
| Autor: | ixxos [ Śro, 18.10.2006, 8:30 ] |
| Temat postu: | |
niektóre to artystyczne działa a inne widać większość z tych zdjęć pochodzi ze Skandynawii bo takie długie te zestawy |
|
| Autor: | Globetrotter [ Śro, 18.10.2006, 16:43 ] |
| Temat postu: | |
Masz rację!! Wszystkie są piękne ale bardziej lubie zwykłe!! |
|
| Autor: | johnus [ Czw, 19.10.2006, 8:44 ] |
| Temat postu: | |
Hmm długie zestawy skandynawskie to tzw. pociągi drogowe europejskie. Mają wejść w europie w najbliższym czasie na razie trwają próby. Zrobię temat o tym tylko muszę zrobić skan z gazety bo tam wszystko pisze |
|
| Autor: | witek11 [ Czw, 19.10.2006, 15:46 ] |
| Temat postu: | |
johnus napisał(a): Hmm dĹ‚ugie zestawy skandynawskie to tzw. pociÄ…gi drogowe europejskie. MajÄ… wejść w europie w najbliĹĽszym czasie na razie trwajÄ… prĂłby. ZrobiÄ™ temat o tym tylko muszÄ™ zrobić skan z gazety bo tam wszystko pisze tak!> fajnie by bylo.. ale watpie zeby takie cos do polski weszlo... nasze drogi wysiadaja przy normalnych ciezarowkach.. gdzie tu mowic o tych zestawach... |
|
| Autor: | johnus [ Czw, 19.10.2006, 16:42 ] |
| Temat postu: | |
witek11 napisał(a): nasze drogi wysiadaja przy normalnych ciezarowkach.. gdzie tu mowic o tych zestawach... Niestety błędnie rozumujesz, poniewaĹĽ w tych dĹ‚ugich zestawach tu cytat "Obawa o przyspieszone zuĹĽycie nawierzchni przez sześćdziesiÄ™ciotonowce jest caĹ‚kowicie bezpodstawna, Ĺ›redni nacisk na oĹ› wynosi w nich 7,5t, podczas gdy w typowym piecioosiowym ciÄ…gniku z naczepÄ… - 8t" Dalsze informacje zapodam w nowym temacie, moĹĽe jeszcze dziĹ›. Co nie oznacza niszczenia nawierzchni bo to 0,5t niewiele zmienia;] ale nie ma wiÄ™kszego nacisku--> nie ma tego problemu;] |
|
| Autor: | witek11 [ Czw, 19.10.2006, 17:29 ] |
| Temat postu: | |
aha... to zmienia postac rzeczy.. ale jest inna przeszkoda polskich drog (ja zawsze cos znajde).. heheh te zestawy nie beda mogly wjezdzac do miast... bo sie nie zmieszcza!ronda... |
|
| Autor: | johnus [ Czw, 19.10.2006, 17:48 ] |
| Temat postu: | |
ronda faktycznie są gówniane.. ale co tam... oni moga jechać przez rondo a nie na rondzie |
|
| Autor: | fafal121 [ Pią, 20.10.2006, 10:46 ] |
| Temat postu: | |
Widze ze mamy tu rowniez kilku fanow cezarowek. I bardzo mnie to cieszy. Swietne zdjecia. |
|
| Autor: | rumun19 [ Sob, 21.10.2006, 17:27 ] |
| Temat postu: | |
Piękne te tiry |
|
| Autor: | Mefisto [ Sob, 21.10.2006, 17:46 ] |
| Temat postu: | |
Piekne sa ale nie wszystkie...rumun19 co rozumiesz przez pojecie TIRY |
|
| Autor: | rumun19 [ Sob, 21.10.2006, 17:49 ] |
| Temat postu: | |
Mefisto napisał(a): Piekne sa ale nie wszystkie... czemu nie wszystkie?Takim wyjechać na droge w Poslce to peĹ‚no gapiĂłw by odrazu na Ciebie patrzaĹ‚o |
|
| Autor: | johnus [ Sob, 21.10.2006, 21:32 ] |
| Temat postu: | |
O nie znowy zaczyna się z TIR'ami http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?t=15662 i tam sobie poczytać proszę i nie bedzie problemu..... można też nowy temet zrobić |
|
| Strona 1 z 4 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|