Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Tuning optyczny cięzarówek
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=20&t=15936
Strona 1 z 4

Autor:  johnus [ Wto, 17.10.2006, 18:31 ]
Temat postu:  Tuning optyczny ciÄ™zarĂłwek

Nie ma konkretnego tematu o tuningu ciężarówek, tym bardziej optycznym więc postanowiłem wrzucić tutaj parę fotek. Wszystkie pochodzą z truckmaster.de i Globetrotter mogłeś wrzucic parę przy okazji "Nordic Trophy"... ale coż innym się nie chciało :P ja wrzucę
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
część nie jest z truckmaster.de łatwo zauważyć bo truckmaster podpisuje ;p jak macie jakies foty--> dorzucajcie koniecznie

Autor:  johnus [ Wto, 17.10.2006, 18:45 ]
Temat postu: 

dorzucam jeszcze parę nie edytuje bo mi się nie chce grzebać w temacie:P
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
co do ostatniego to nie dośc ze ulubiona SCANIA to jeszcze komiks ulubiony mój xD.. a pierwsza cieżarówka jest niesamowita... z włoch oczywiście:) no i Chuck wymiata:D nie zatrzymuje go policja pewno :twisted:

Autor:  witek11 [ Wto, 17.10.2006, 19:26 ]
Temat postu: 

pelno tu fotek tuningowanych bryczek... ladne sa

Autor:  kenji [ Wto, 17.10.2006, 19:32 ]
Temat postu: 

Szzcerze mówiąc pomieszanie z poplątaniem tu jest, niektóre auta są na tyle warte uwagi żeby zrobić o nich oddzielne tematy, np Volvo Blade..


A ja osobiscie nie przepadam za takimi malowaniami aut, jakos nie przypada mi to do gustu...

Autor:  Grzyws [ Wto, 17.10.2006, 19:52 ]
Temat postu: 

Jak dla mnie wszystko są świetne. Szczególnie zainspirowało mnie to malowanie naczep :) Cud miód i orzeszki :d

Autor:  johnus [ Wto, 17.10.2006, 20:33 ]
Temat postu: 

Piekne są.... jakby u nas takie jeździły... aż mi się smutno zrobiło bo u nas 3/4 to brud i smród stare ciągniki.. ale nawiązując do tematu "transport w Armenii" Kenji'ego to nie jest tak xle xD a dziś widziałem Kennworth'a COE na trasie koło mnie więc już jest ok;) coś się zmienia coraz więcej amerykanów. Wogóle rozpoznałem go po dymie u góry najpierw potem z boku kabinę bo nie dał się wyprzedzić ;P

Autor:  kenji [ Wto, 17.10.2006, 20:57 ]
Temat postu: 

johnus napisał(a):
transport w Armenii" Ixxos'a

to jest mĂłj temat :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

Autor:  johnus [ Wto, 17.10.2006, 21:34 ]
Temat postu: 

Przepraszam naprawdę nie zauważyłem xD

Autor:  ixxos [ Śro, 18.10.2006, 8:30 ]
Temat postu: 

niektóre to artystyczne działa a inne :x :x :P
widać większość z tych zdjęć pochodzi ze Skandynawii bo takie długie te zestawy

Autor:  Globetrotter [ Śro, 18.10.2006, 16:43 ]
Temat postu: 

Masz rację!! Wszystkie są piękne ale bardziej lubie zwykłe!!

Autor:  johnus [ Czw, 19.10.2006, 8:44 ]
Temat postu: 

Hmm długie zestawy skandynawskie to tzw. pociągi drogowe europejskie. Mają wejść w europie w najbliższym czasie na razie trwają próby. Zrobię temat o tym tylko muszę zrobić skan z gazety bo tam wszystko pisze :mryellow:

Autor:  witek11 [ Czw, 19.10.2006, 15:46 ]
Temat postu: 

johnus napisał(a):
Hmm długie zestawy skandynawskie to tzw. pociągi drogowe europejskie. Mają wejść w europie w najbliższym czasie na razie trwają próby. Zrobię temat o tym tylko muszę zrobić skan z gazety bo tam wszystko pisze :mryellow:

tak!> fajnie by bylo.. ale watpie zeby takie cos do polski weszlo... nasze drogi wysiadaja przy normalnych ciezarowkach.. gdzie tu mowic o tych zestawach...

Autor:  johnus [ Czw, 19.10.2006, 16:42 ]
Temat postu: 

witek11 napisał(a):
nasze drogi wysiadaja przy normalnych ciezarowkach.. gdzie tu mowic o tych zestawach...

Niestety błędnie rozumujesz, ponieważ w tych długich zestawach tu cytat
"Obawa o przyspieszone zużycie nawierzchni przez sześćdziesięciotonowce jest całkowicie bezpodstawna, średni nacisk na oś wynosi w nich 7,5t, podczas gdy w typowym piecioosiowym ciągniku z naczepą - 8t" Dalsze informacje zapodam w nowym temacie, może jeszcze dziś. Co nie oznacza niszczenia nawierzchni bo to 0,5t niewiele zmienia;] ale nie ma większego nacisku--> nie ma tego problemu;]

Autor:  witek11 [ Czw, 19.10.2006, 17:29 ]
Temat postu: 

aha... to zmienia postac rzeczy.. ale jest inna przeszkoda polskich drog (ja zawsze cos znajde).. heheh te zestawy nie beda mogly wjezdzac do miast... bo sie nie zmieszcza!ronda...

Autor:  johnus [ Czw, 19.10.2006, 17:48 ]
Temat postu: 

ronda faktycznie są gówniane.. ale co tam... oni moga jechać przez rondo a nie na rondzie :twisted:

Autor:  fafal121 [ Pią, 20.10.2006, 10:46 ]
Temat postu: 

Widze ze mamy tu rowniez kilku fanow cezarowek. I bardzo mnie to cieszy. Swietne zdjecia.

Autor:  rumun19 [ Sob, 21.10.2006, 17:27 ]
Temat postu: 

Piękne te tiry :lol: Zdjecia sa bardzo ładne.Ostatnio na zlocie aut tuningowych w Katowicach na lotnisku Muchowiec miałem koazje podziwiać Renault w wersji drogowej ztuningowanego.Piękna maszynka,w srodku zajebisty zestaw audio,nawet 3 wyświetlacze LCD

Autor:  Mefisto [ Sob, 21.10.2006, 17:46 ]
Temat postu: 

Piekne sa ale nie wszystkie...rumun19 co rozumiesz przez pojecie TIRY :?: chyba ze to zwykla aluzja

Autor:  rumun19 [ Sob, 21.10.2006, 17:49 ]
Temat postu: 

Mefisto napisał(a):
Piekne sa ale nie wszystkie...

czemu nie wszystkie?Takim wyjechać na droge w Poslce to pełno gapiów by odrazu na Ciebie patrzało

Autor:  johnus [ Sob, 21.10.2006, 21:32 ]
Temat postu: 

O nie znowy zaczyna się z TIR'ami :? :? :/ odsyłam do tematu
http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?t=15662 i tam sobie poczytać proszę i nie bedzie problemu..... można też nowy temet zrobić :twisted: "Jak nazywają się właściwie samochody z naczepą?" <lol>
:twisted:

Strona 1 z 4 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/