 |
|
Obecny czas: Sob, 27.06.2026, 18:04
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
....:::Nordic Trophy 2006:::....
| Autor |
Wiadomość |
|
Globetrotter
Postów: 330 Miejscowość: Sobótka
|
 ....:::Nordic Trophy 2006:::....
_________________ Miłość do Boga, aut i ciężarówek, która nigdy sie nie skończy...
www.globetrotter.fotosik.pl
Ostatnio edytowany przez Globetrotter, Sob, 07.10.2006, 12:46, edytowano w sumie 1 raz
|
| Czw, 05.10.2006, 18:02 |
|
 |
|
johnus
Postów: 423 Miejscowość: Tomaszów Maz.>okolice
|
lolz suuper są ja bym dał wszystkim coś:D gdyby takie u nas jeździły... o ile kolorowiej by było.....
|
| Czw, 05.10.2006, 18:26 |
|
 |
|
witek11
Postów: 1378 Miejscowość: Jarocin, Poznań
|
ten na pierwszej focie ale wypas!!!!!!! ło qrwa.... co za maszyna.. co za lakier... co za przyczepa.. ło.... nie no ja odlatuje przy tym... piekne!
_________________ http://www.prisonplanet.com/
|
| Czw, 05.10.2006, 18:49 |
|
 |
|
Grzyws
Postów: 5421 Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
|
Dla mnie wszystkie powinny się znaleźć na pierwszym miejscu. Swietne maszyny
_________________ Alfa Romeo Fabricca Italiana Automobili Torino
Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze
|
| Czw, 05.10.2006, 20:16 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
Globetrotter napisał(a): A to sÄ… foty tirĂłw ktĂłre nic nie wygraĹ‚y
Wytłumacz mi proszę, co wedlug Ciebie znaczy słowo TIR.
_________________ locha lover
|
| Czw, 05.10.2006, 20:50 |
|
 |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
piękne, bo co niby moge napisać 
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Pią, 06.10.2006, 6:30 |
|
 |
|
pardon
Moderator
Postów: 8972 Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
|
_________________ instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j
|
| Pią, 06.10.2006, 9:20 |
|
 |
|
johnus
Postów: 423 Miejscowość: Tomaszów Maz.>okolice
|
no właśnie... TIR to oznaczenie pojazdu mogącego pokonywać trasy międzynarodowe Transport International Road z tego co wiem ale głupio mówi się "oho TIR jedzie" 
|
| Pią, 06.10.2006, 13:59 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
johnus napisał(a): no wĹ‚aĹ›nie... TIR to oznaczenie pojazdu mogÄ…cego pokonywać trasy miÄ™dzynarodowe Transport International Road z tego co wiem ale gĹ‚upio mĂłwi siÄ™ "oho TIR jedzie
Niesamowicie mnie wku*wia jak ktoś określa ciężarówki mianem TIRów - dla mnie to, ekhem, dzieciniada i kompletna nieznajomość tematu.
_________________ locha lover
|
| Pią, 06.10.2006, 14:30 |
|
 |
|
johnus
Postów: 423 Miejscowość: Tomaszów Maz.>okolice
|
dokładnie... ale dzisiaj gość po prostu... zabił mnie. Otóż chodzi on do technikum logistycznego!!!!! i powiedział mu nauczyciel, że laweta jest na 1 samochód a cięzarówki na kilka samochodów to... lory!!!!!!! co za paskudne kłamstwo;/ nie wrzucam zdjęć przykładowych bo to nie ten temat  przecież lora to jest gładka naczepa bez zabudowy, lub naczepa do maszyn budowlanych. W USA łąńcuchują do lor wszelkie materiały nie ma burt jak u nas. Wiem to z potwierdzonego źródła ;] i jest pewne bo tam było i zna się na cięzarówkach 
|
| Pią, 06.10.2006, 18:38 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
Lohr to po prostu producent zabudowań dla pojazdów,i od tego wzięła się ta nazwa... taka zwyczajowa na lawety i inne tego typu.
tak mi siÄ™ wydaje 
_________________ locha lover
|
| Sob, 07.10.2006, 7:51 |
|
 |
|
Globetrotter
Postów: 330 Miejscowość: Sobótka
|
Nie no sorry mnie tez wiele rzeczy wkur*** i ty też ale to taka przenośnia!!
_________________ Miłość do Boga, aut i ciężarówek, która nigdy sie nie skończy...
www.globetrotter.fotosik.pl
|
| Sob, 07.10.2006, 8:40 |
|
 |
|
johnus
Postów: 423 Miejscowość: Tomaszów Maz.>okolice
|
weź edytuj posta i zmień to na "ciężarówki" i będzie spokój.. ale z tą lorą to mnie rozbroił....nikt mi nie wmówi ze to lora jest... nie ma takiej mozliwości nawet jak w google wpiszesz laweta to ci znajdzie małe lawety.. ale jak wpiszesz "lora" jakąś babkę "Lora" mi znalazł xD
|
| Sob, 07.10.2006, 9:36 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
Globetrotter napisał(a): Nie no sorry mnie tez wiele rzeczy wkur*** i ty teĹĽ ale to taka przenoĹ›nia!!
srenośnia. TIR to nie ciężarówka.
TIR - skrót od "Transit International Routier" (z fr. Międzynarodowy Tranzyt Drogowy) [1]. Międzynarodowa konwencja celna z 1975 roku (z późniejszymi zmianami) dotycząca tranzytu towarów samochodami ciężarowymi w transporcie międzynarodowym.
Konwencja pozwala na uproszczenie procedur na granicach i urzędach celnych celem większej efektywności przewozów drogowych. Ciężarówka wyruszająca z jednego państwa jest, w myśl konwencji TIR, sprawdzana i zaplombowywana na granicy kraju, z którego wywozi ładunek i zostaje odplombowana i skontrolowana dopiero w państwie docelowym, zaś wszystkie granice państw tranzytowych mija z formalnościami ograniczonymi do minimum (np. przy przewozie towaru z Hiszpanii do Rosji samochód jest plombowany na granicy hiszpańskiej i mija granice wszystkich państw bez rozbudowanej kontroli, zaś otwarcie zamknięcia celnego samochodu następuje dopiero w Rosji).
_________________ locha lover
|
| Sob, 07.10.2006, 9:40 |
|
 |
|
johnus
Postów: 423 Miejscowość: Tomaszów Maz.>okolice
|
oo ciekawa informacja dzięki
|
| Sob, 07.10.2006, 10:40 |
|
 |
|
rafcio14
Postów: 379 Miejscowość: Chełm
Samochód: Sedan RWD
|
Kolejny raz Nordic Trophy wygrał Ristimaa. Bardzo, bardzo ładne trucki. Jakby takie jeździły w Polsce na codzień...
_________________ już trzy GT-R`y :D Czekam na resztę :P
http://picasaweb.google.com/rczeryna
|
| Sob, 07.10.2006, 10:59 |
|
 |
|
witek11
Postów: 1378 Miejscowość: Jarocin, Poznań
|
pojecie TIR jest bardzo czeste i uzywane nawet w oficjalnych serwisach...
wczoraj czytalem w dziale motoryzacja w interii temat "jak TIRy wozic koleja"
oto dowod...
http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosc ... 798889,415
widzicie ze pojecie tir jest wciaz w obiegu
_________________ http://www.prisonplanet.com/
|
| Sob, 07.10.2006, 12:20 |
|
 |
|
Globetrotter
Postów: 330 Miejscowość: Sobótka
|
OOo tylko sie nie zesraj kenji!!
Witek11 chociaż cos mądrego napisał!!
_________________ Miłość do Boga, aut i ciężarówek, która nigdy sie nie skończy...
www.globetrotter.fotosik.pl
|
| Sob, 07.10.2006, 12:45 |
|
 |
|
Globetrotter
Postów: 330 Miejscowość: Sobótka
|
_________________ Miłość do Boga, aut i ciężarówek, która nigdy sie nie skończy...
www.globetrotter.fotosik.pl
|
| Sob, 07.10.2006, 12:46 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
juĹĽ.
Globetrotter napisał(a): OOo tylko sie nie zesraj SraĹ‚em dzisiaj. Nie bÄ™dÄ™ Ci tlumaczyĹ‚ o co mi chodzi, bo na i tak tego nie zajarzysz. TIR to błędne okreĹ›lenie, skrĂłtowe, bezsensowne i mylne. CiężarĂłwki, ktĂłre przedstawiĹ‚eĹ› na zdjÄ™ciach nie sÄ… TIRami. Ĺąle siÄ™ utarĹ‚o, ĹĽe ciężarĂłwka jest nazywana TIRem, bo to dwa ODMIENNE pojÄ™cia. Nie moja wina Globi, ĹĽe Ci smarki do pasa wiszÄ… i jeszcze nie rozumiesz. witek11 napisał(a): pojecie TIR jest bardzo czeste i uzywane nawet w oficjalnych serwisach... i jest to błędne pojÄ™cie. witek11 napisał(a): http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci_dnia/news/jak-wozic-tiry-koleja,798889,415
bez komentarza 
_________________ locha lover
|
| Sob, 07.10.2006, 16:59 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |