Obecny czas: Sob, 27.06.2026, 18:04




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
....:::Nordic Trophy 2006:::.... 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 330
Miejscowość: Sobótka
Post ....:::Nordic Trophy 2006:::....
Pierwsze miejsce miał ten truck:

Image

Ten był 2:

Image

A ten 3:

Image

A to są foty ciężarówek które nic nie wygrały

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

http://www.truckmaster.de

_________________
Miłość do Boga, aut i ciężarówek, która nigdy sie nie skończy...
www.globetrotter.fotosik.pl


Ostatnio edytowany przez Globetrotter, Sob, 07.10.2006, 12:46, edytowano w sumie 1 raz

Czw, 05.10.2006, 18:02
Profil

Postów: 423
Miejscowość: Tomaszów Maz.>okolice
Post 
lolz suuper są ja bym dał wszystkim coś:D gdyby takie u nas jeździły... o ile kolorowiej by było.....


Czw, 05.10.2006, 18:26
Profil

Postów: 1378
Miejscowość: Jarocin, Poznań
Post 
ten na pierwszej focie ale wypas!!!!!!! ło qrwa.... co za maszyna.. co za lakier... co za przyczepa.. ło.... nie no ja odlatuje przy tym... piekne!

_________________
http://www.prisonplanet.com/


Czw, 05.10.2006, 18:49
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5421
Miejscowość: Zagłębie Dąbrowskie
Samochód: Bravo T-Jet
Post 
Dla mnie wszystkie powinny się znaleźć na pierwszym miejscu. Swietne maszyny

_________________
Alfa Romeo
Fabricca Italiana Automobili Torino

Fan włoskich samochodów od zawsze na zawsze


Czw, 05.10.2006, 20:16
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post 
Globetrotter napisał(a):
A to są foty tirów które nic nie wygrały



Wytłumacz mi proszę, co wedlug Ciebie znaczy słowo TIR.

_________________
locha lover


Czw, 05.10.2006, 20:50
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
piękne, bo co niby moge napisać :wink:

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Pią, 06.10.2006, 6:30
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8972
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post 
wszystko piękne i cudowne oblane miodem :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Pią, 06.10.2006, 9:20
Profil

Postów: 423
Miejscowość: Tomaszów Maz.>okolice
Post 
no właśnie... TIR to oznaczenie pojazdu mogącego pokonywać trasy międzynarodowe Transport International Road z tego co wiem ale głupio mówi się "oho TIR jedzie" :twisted:


Pią, 06.10.2006, 13:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post 
johnus napisał(a):
no właśnie... TIR to oznaczenie pojazdu mogącego pokonywać trasy międzynarodowe Transport International Road z tego co wiem ale głupio mówi się "oho TIR jedzie


Niesamowicie mnie wku*wia jak ktoś określa ciężarówki mianem TIRów - dla mnie to, ekhem, dzieciniada i kompletna nieznajomość tematu.

_________________
locha lover


Pią, 06.10.2006, 14:30
Profil

Postów: 423
Miejscowość: Tomaszów Maz.>okolice
Post 
dokładnie... ale dzisiaj gość po prostu... zabił mnie. Otóż chodzi on do technikum logistycznego!!!!! i powiedział mu nauczyciel, że laweta jest na 1 samochód a cięzarówki na kilka samochodów to... lory!!!!!!! co za paskudne kłamstwo;/ nie wrzucam zdjęć przykładowych bo to nie ten temat :twisted: przecież lora to jest gładka naczepa bez zabudowy, lub naczepa do maszyn budowlanych. W USA łąńcuchują do lor wszelkie materiały nie ma burt jak u nas. Wiem to z potwierdzonego źródła ;] i jest pewne bo tam było i zna się na cięzarówkach :twisted: 8)


Pią, 06.10.2006, 18:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post 
Lohr to po prostu producent zabudowań dla pojazdów,i od tego wzięła się ta nazwa... taka zwyczajowa na lawety i inne tego typu.


tak mi siÄ™ wydaje ;-)

_________________
locha lover


Sob, 07.10.2006, 7:51
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 330
Miejscowość: Sobótka
Post 
Nie no sorry mnie tez wiele rzeczy wkur*** i ty też ale to taka przenośnia!!

_________________
Miłość do Boga, aut i ciężarówek, która nigdy sie nie skończy...
www.globetrotter.fotosik.pl


Sob, 07.10.2006, 8:40
Profil

Postów: 423
Miejscowość: Tomaszów Maz.>okolice
Post 
weź edytuj posta i zmień to na "ciężarówki" i będzie spokój.. ale z tą lorą to mnie rozbroił....nikt mi nie wmówi ze to lora jest... nie ma takiej mozliwości nawet jak w google wpiszesz laweta to ci znajdzie małe lawety.. ale jak wpiszesz "lora" jakąś babkę "Lora" mi znalazł xD


Sob, 07.10.2006, 9:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post 
Globetrotter napisał(a):
Nie no sorry mnie tez wiele rzeczy wkur*** i ty też ale to taka przenośnia!!

srenośnia. TIR to nie ciężarówka.

TIR - skrót od "Transit International Routier" (z fr. Międzynarodowy Tranzyt Drogowy) [1]. Międzynarodowa konwencja celna z 1975 roku (z późniejszymi zmianami) dotycząca tranzytu towarów samochodami ciężarowymi w transporcie międzynarodowym.

Konwencja pozwala na uproszczenie procedur na granicach i urzędach celnych celem większej efektywności przewozów drogowych. Ciężarówka wyruszająca z jednego państwa jest, w myśl konwencji TIR, sprawdzana i zaplombowywana na granicy kraju, z którego wywozi ładunek i zostaje odplombowana i skontrolowana dopiero w państwie docelowym, zaś wszystkie granice państw tranzytowych mija z formalnościami ograniczonymi do minimum (np. przy przewozie towaru z Hiszpanii do Rosji samochód jest plombowany na granicy hiszpańskiej i mija granice wszystkich państw bez rozbudowanej kontroli, zaś otwarcie zamknięcia celnego samochodu następuje dopiero w Rosji).

_________________
locha lover


Sob, 07.10.2006, 9:40
Profil

Postów: 423
Miejscowość: Tomaszów Maz.>okolice
Post 
oo ciekawa informacja dzięki


Sob, 07.10.2006, 10:40
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 379
Miejscowość: Chełm
Samochód: Sedan RWD
Post 
Kolejny raz Nordic Trophy wygrał Ristimaa. Bardzo, bardzo ładne trucki. Jakby takie jeździły w Polsce na codzień...

_________________
już trzy GT-R`y :D Czekam na resztę :P

http://picasaweb.google.com/rczeryna


Sob, 07.10.2006, 10:59
Profil

Postów: 1378
Miejscowość: Jarocin, Poznań
Post 
pojecie TIR jest bardzo czeste i uzywane nawet w oficjalnych serwisach...
wczoraj czytalem w dziale motoryzacja w interii temat "jak TIRy wozic koleja"
oto dowod...
http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosc ... 798889,415

widzicie ze pojecie tir jest wciaz w obiegu

_________________
http://www.prisonplanet.com/


Sob, 07.10.2006, 12:20
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 330
Miejscowość: Sobótka
Post 
OOo tylko sie nie zesraj kenji!!
Witek11 chociaż cos mądrego napisał!!

_________________
Miłość do Boga, aut i ciężarówek, która nigdy sie nie skończy...
www.globetrotter.fotosik.pl


Sob, 07.10.2006, 12:45
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 330
Miejscowość: Sobótka
Post 
I co :?: JuĹĽ sie cieszysz :!: :?:

_________________
Miłość do Boga, aut i ciężarówek, która nigdy sie nie skończy...
www.globetrotter.fotosik.pl


Sob, 07.10.2006, 12:46
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post 
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

juĹĽ.

Globetrotter napisał(a):
OOo tylko sie nie zesraj


Srałem dzisiaj.

Nie będę Ci tlumaczył o co mi chodzi, bo na i tak tego nie zajarzysz.

TIR to błędne określenie, skrótowe, bezsensowne i mylne. Ciężarówki, które przedstawiłeś na zdjęciach nie są TIRami.

Źle się utarło, że ciężarówka jest nazywana TIRem, bo to dwa ODMIENNE pojęcia.

Nie moja wina Globi, ĹĽe Ci smarki do pasa wiszÄ… i jeszcze nie rozumiesz.

witek11 napisał(a):
pojecie TIR jest bardzo czeste i uzywane nawet w oficjalnych serwisach...

i jest to błędne pojęcie.

witek11 napisał(a):
http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci_dnia/news/jak-wozic-tiry-koleja,798889,415

bez komentarza :roll:

_________________
locha lover


Sob, 07.10.2006, 16:59
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018