Autotransport -Lawetowce ciężkich pojazdów
| Autor |
Wiadomość |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
 Autotransport -Lawetowce ciężkich pojazdów
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Nie, 20.03.2005, 9:44 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
Ostatnia fota mnie rozwaliła 
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Nie, 20.03.2005, 10:26 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
Ciężarówka na ciężarówce wygląda dosyć ciekawie
A to:
Jeszcze na tej lawecie holowanej mogli coś przewieżć
Ĺšwietna galeria 
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Nie, 20.03.2005, 10:33 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
Nie ma to jak transport ciężarówką :mrgreen: wszytko się zmieści 
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Nie, 20.03.2005, 11:32 |
|
 |
|
tomek
Postów: 1034
|
poprostu duży może więcej  jak to ciężarówki mogą dużo 
|
| Nie, 20.03.2005, 12:20 |
|
 |
|
markus
Postów: 9496 Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
|
Śmiesznie trochę wyglądają ciężarówki stłoczone na lawecie jak sardynki w puszcze a zdjęcie z USA to już w ogóle przypał 
_________________ http://www.exoticcars.pl
|
| Nie, 20.03.2005, 13:04 |
|
 |
|
spider
Postów: 5434 Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
|
Czy ten bus może tak bardzo wystawać?
_________________ ExoticCars.pl
|
| Nie, 20.03.2005, 14:37 |
|
 |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
Mnie bardziej zastanawia, dlaczego o własnych siłach nie mógł jechać , widać że nie jest uszkodzony, prawdopodobnie nówka z fabryki.
MoĹĽe jakiĹ› trolejbus ale chyba jednak nie
Nie mieli kierowcy z prawem jazdy na autobus
:mrgreen:
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Nie, 20.03.2005, 20:14 |
|
 |
|
tomek
Postów: 1034
|
a może odbiorca chciał mnieć autobus z zerowym przebiegiem a nie już ileś tam nakulane np 500 albo może 1000 kilometrów ( dojazd do odbiorcy) 
|
| Nie, 20.03.2005, 23:44 |
|
 |
|
Grześq
Postów: 663 Miejscowość: Szczecin
|
tomek napisał(a): a moĹĽe odbiorca chciaĹ‚ mnieć autobus z zerowym przebiegiem a nie juĹĽ ileĹ› tam nakulane np 500 albo moĹĽe 1000 kilometrĂłw ( dojazd do odbiorcy) 
przecieĹĽ przebieg zawsze jest nabity na liczniku... chociaĹĽ te 2 km ale zawsze sa nabite...
_________________ o gustach się nie dyskutuje... i bardzo dobrze, bo ja czasami mam spaczony gust
|
| Pon, 21.03.2005, 22:19 |
|
 |
|
tomek
Postów: 1034
|
ale wiesz np. pierwsze (zachodnie ) autobusy które przyjechały do poznania akurat przyjechały o własnych siłach i to z holandi ( fakt używane ) ale gdyby były nowe to już na dzieńdobry mniały by przebieg ponad tysiąc , a nie każdemu sie takie coś podoba 
|
| Pon, 21.03.2005, 23:12 |
|
 |
|
szofer
Postów: 81 Miejscowość: Olsztyn
|
Tu mam ciekawy widoczek:
Scania T124 LA6x4:

_________________ ---------------------
Czesio RULES !!!
---------------------
|
| Wto, 23.08.2005, 19:50 |
|
 |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
to chyba z Brazylii albo Meksyku 
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Śro, 24.08.2005, 10:07 |
|
 |
|
basior
Postów: 121 Miejscowość: Stalowa Wola
|
ładnie ładnie, ma tych garbusów!!! 
|
| Śro, 31.08.2005, 11:43 |
|
 |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Pon, 18.12.2006, 18:10 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
Te ścinanie kabin zapoczątkował De Rooy, własnie po to żeby się więcej mieścilo. Mam gdzieś o tym artykuł w gazecie, może kiedyś mi się bedzie chcialo zeskanować
Lawetowce są jednymi z ładniejszych zestawów, podobają mi się strrrrrasznie 
_________________ locha lover
|
| Pon, 18.12.2006, 20:17 |
|
 |
|
Konradek
Postów: 1156 Miejscowość: Jaworzno
Samochód: Opel Corsa D 1.3CDTI
|
Bardzo fajne fotki, najbardziej mi sie podobała te niebieska Scania.
_________________ 05.07.2007r. - kat. B 16.10.2010r. - Instruktor nauki jazdy kat.B kat.C - 14.09.2012r. kat.D - 20.02.2012r. kat.C+E - w trakcie
|
| Pon, 18.12.2006, 20:52 |
|
 |
|
kfazimotor
Postów: 109
|
ja za każdym razem jak widziałem taką lawetę wiozącą ciągniki to mnie zastanawiwało jak one się czółkami nie stukną -strasznie blisko siebie są.
|
| Wto, 19.12.2006, 10:04 |
|
 |
|
Mibay
Postów: 1357 Miejscowość: Kolonia Łucka
|
Z tymi MACKAMI mnie fotra rozwaliła poprostu!!  Fajna jest z tymi garbusami, jest na co sie napatrzeć jak jadą takie lawetki 
_________________ "Powiedzcie mi, jak żyć w świecie w którym wiele jest dla niewielu, a niewiele dla reszty...?"
|
| Wto, 19.12.2006, 12:02 |
|
 |
|
johnus
Postów: 423 Miejscowość: Tomaszów Maz.>okolice
|
to prawda, w USA tak się transportuje ciężarówki odpowiednio je mocując tylko i to nawet do 8-10 może tak jechać... a miałem pstatnio przyjemność widzieć cięzarówkę z kombajnem jak wiozła zdemontowany New Hollanda do mojego wujka 
|
| Śro, 20.12.2006, 19:29 |
|
|