Obecny czas: Sob, 27.06.2026, 21:10




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Spitzer-Silo Prototyp 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post Spitzer-Silo Prototyp
W 2002 roku na saolonie Hannowerskim firma Spitzer-Silo zaprezentowała prototyp ciężarówki przyszłości. Pojazd powstał na bazie ciągnika siodłowego Mercedes Benz Actros.
Dodam jeszcze ĹĽe firma ta specjalizuje siÄ™ w produkcji naczep -cystern.


I jeszcze coĹ› :wink:
Prosze się mnie nie czepiać, ja wiem że to jest brzydkie, szkaradne, dziwne itd itd
8)


Image
Image
Image
Image
Image

(C) lkw-infos.net; (C) W. Heix


a teraz inna wersja, tak samo udana :twisted:

Image
Image
Image
Image
Image

(C) lkw-infos.net

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Czw, 17.03.2005, 17:35
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1648
Miejscowość: Łódź
Post 
Moj szwagier widzial "to srebrne cos" na gierkowce jakos w zeszlym roku.Nie powiem,na ulicy sie wyroznia,mimo ze ponadprzecietnie brzydki jest. :lol:

_________________
Whether your journeys take you across mountains, along busy motorways, through remote regions or to destinations several days away, these trucks will fulfil the toughest demands. (c) Scania


Czw, 17.03.2005, 17:38
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
Ciekawy patent z wycieraczkÄ… :lol: ciekawe jak w kabinie

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Czw, 17.03.2005, 17:57
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1522
Post 
ojapierdziele ;p nie chce takiej przyszlosci ;]
ale wycieraczki ma fajne ^^


Czw, 17.03.2005, 18:03
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5434
Miejscowość: Częstochowa
Samochód: 3008
Post 
jak taka ma być przyszłość to ja chce żeby się zatrzymał czas.

_________________
ExoticCars.pl


Czw, 17.03.2005, 18:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
AddMaster napisał(a):
ale wycieraczki ma fajne ^^


a mi się wydaje, że to strasznie chybiony pomysł.
Jak zaczną się tak kręcić to będzie niezła shiza przed oczami
:shock: :evil: :evil:

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Czw, 17.03.2005, 18:47
Profil
Post 
nie tyle że shiza ale odprowadzane wody lub opadów deszczy może nie być ciekawie.ale skoro to zrobili to źle nie jest.
a pozatym to co to za ĹĽenada


Czw, 17.03.2005, 18:50
Awatar użytkownika

Postów: 1034
Post 
mercedes chyba za bardzo wybiegł w przyszłość z tą ciężarówką :roll:


Czw, 17.03.2005, 20:12
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
To jest brzydkie, szkaradne, dziwne :twisted: :twisted: :twisted: ;)

Wycieraczki wymiatajÄ… :lol:

Mam pytanie, czemu ma służy taki concept? Jakieś hipernowinki techniczne czy ekstra-opływowość czy co?

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Czw, 17.03.2005, 20:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Przecież to ma kur*a konkrente wodogłowie :?

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Sob, 19.03.2005, 12:59
Profil

Postów: 15
Miejscowość: Lublinbiec
Post 
Jak takie coś będzie się miało poruszać za około 20 lat to się chyba powiesze, już Radience jest do D**py.


Wto, 22.03.2005, 14:23
Profil
Post 
WYGLADA JAKBY KTOS NA NIGO 2 RAZY NADEPNA


Czw, 21.04.2005, 18:56
Awatar użytkownika

Postów: 7
Miejscowość: Suwałki
Post 
Spokojnie, panowie. Myślę, że takie ciężarówki pojawią się za lat 50, a nie za 20. Poza tym jeśli nie będą się podobać przyszłym pokoleniom, to ich wcale nie kupią. To żółte cóś wygląda już nieco lepiej. W sumie nie wygladałaby nawet źle, gdyby nie ta wodogłowia przednia szyba z nieźle yebniętymi wycieraczkami.

_________________
I don't want relationship


Pią, 13.05.2005, 22:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post 
W ciężarówkach i tak mało się dzieje, więc odkopie dla nowych :P


Ĺšwietny projekt, nie wyobraĹĽam go sobie na ĹĽywo :roll: :shock:

_________________
locha lover


Czw, 07.09.2006, 18:54
Profil

Postów: 1378
Miejscowość: Jarocin, Poznań
Post 
beznadzieja.. przydactwo... bleee... wyglada jak oko owada... wycieraczki ma fajne... heheh szkoda ze nie pokazano wnetrza... cioekawe ile jest tam miejsca..

_________________
http://www.prisonplanet.com/


Czw, 07.09.2006, 19:27
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 271
Miejscowość: Sosnowiec
Post 
Wszystko łądnie pieknie tylko kabina nie teges, jak w Slave 1 Jango Fetta :lol: ... ja pierdzielę taką przyszłość i taki obciach na drodze... Bosch co to ma być... :roll:

_________________
Wielki miłośnik
- Scanii R i T
- Volvo FH12 i FH16
- FIAT'a
- MKS'u Dąbrowa Górnicza
- Philadelphi 76ers
- Carlsberga i Lecha
- Gronhoelma i Hołowczyca
- STAR WARS i LotR'a...


Czw, 07.09.2006, 20:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 330
Miejscowość: Sobótka
Post 
Mój ojciec w tym mercedesie siedział!! Nie jest tak źle!!

_________________
Miłość do Boga, aut i ciężarówek, która nigdy sie nie skończy...
www.globetrotter.fotosik.pl


Nie, 10.09.2006, 12:37
Profil

Postów: 1378
Miejscowość: Jarocin, Poznań
Post 
Globetrotter napisał(a):
Mój ojciec w tym mercedesie siedział!! Nie jest tak źle!!

a duzo tam jest miejsca? z zewnatrz wyglada na to iz nawet nie ma gdzie sie przespac(minus).. siedzi sie wysoko(to jest plus).jak miejsce kierowcy?

_________________
http://www.prisonplanet.com/


Nie, 10.09.2006, 13:45
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2567
Miejscowość: Gdzieś na zachodnich rubieżach
Samochód: Volvo S80
Post 
Kołacze mi się we wspomnieniach jakiś program motoryzacyjny w którym mówiono o tym koncepcie. Wygląda intrygująco choć jest przy tym koszmarnie brzydki. Przypomina mi Seaquest.

_________________
Licencja na miłość
Embargo na sen


Nie, 10.09.2006, 23:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2290
Miejscowość: Wrocław
Post Re: Spitzer-Silo Prototyp
ixxos napisał(a):
W 2002 roku na saolonie Hannowerskim firma Spitzer-Silo zaprezentowała prototyp ciężarówki przyszłości.
Hmm... Był o tym artykuł w MotoMagazynie już w 1995r. Pisali, że przy prędkości bodaj 120km/h ta szyba pęka pod naporem powietrza.

_________________
HLVS!


Pon, 11.09.2006, 6:20
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018