 |
|
Obecny czas: Czw, 25.06.2026, 9:00
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
| Autor |
Wiadomość |
|
parigot
Postów: 454 Miejscowość: Hexagon
Samochód: SD4, CDI V6, HDI 1,4
|
 Ferrari BB 512
Ostatnio edytowany przez parigot, Czw, 10.02.2005, 16:18, edytowano w sumie 1 raz
|
| Czw, 10.02.2005, 15:53 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Czw, 10.02.2005, 15:59 |
|
 |
|
johny
Moderator
Postów: 17291 Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
|
piękne klasyczne Ferrari teraz już takich nie robią. 
_________________ To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy
Broń Masowego Wyprzedzania
|
| Czw, 10.02.2005, 16:08 |
|
 |
|
parigot
Postów: 454 Miejscowość: Hexagon
Samochód: SD4, CDI V6, HDI 1,4
|
NAJPIEKNIEJSZE!!!! Mam do niego sentyment 
|
| Czw, 10.02.2005, 16:16 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
Cudo i ma świetne osiągi jak na swój wiek!
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Czw, 10.02.2005, 17:14 |
|
 |
|
parigot
Postów: 454 Miejscowość: Hexagon
Samochód: SD4, CDI V6, HDI 1,4
|
|
| Czw, 10.02.2005, 17:44 |
|
 |
|
Kobi
Moderator
Postów: 23638 Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
|
Miałem modelik od Buraga tego Ferrari :mrgreen: a może jeszcze go gdzieś mam 
_________________ Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.
|
| Czw, 10.02.2005, 18:12 |
|
 |
|
parigot
Postów: 454 Miejscowość: Hexagon
Samochód: SD4, CDI V6, HDI 1,4
|
Dj Boowzy napisał(a): MiaĹ‚em modelik od Buraga tego Ferrari Mr. Green a moĹĽe jeszcze go gdzieĹ› mam Wink
..wlasnie dlatego go lubie tez tym modelem sie bawilem!
|
| Czw, 10.02.2005, 18:23 |
|
 |
|
el_
Postów: 9888 Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
|
MiĂłd nad miodami :mrgreen:
_________________ ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!
|
| Czw, 10.02.2005, 18:45 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Czw, 10.02.2005, 22:12 |
|
 |
|
Reanimator
|
parigot napisał(a): Dj Boowzy napisał(a): MiaĹ‚em modelik od Buraga tego Ferrari Mr. Green a moĹĽe jeszcze go gdzieĹ› mam Wink ..wlasnie dlatego go lubie tez tym modelem sie bawilem!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tez miałem,ale czy to najpiękniejsza? hm,mnie zawsze testarossa bardziej jarała
|
| Czw, 10.02.2005, 22:32 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
Frrrrrr! ZAJEBISTE TE FOTKI WILU! Szacun 
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Czw, 10.02.2005, 22:57 |
|
 |
|
johny
Moderator
Postów: 17291 Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
|
Reanimator napisał(a): tez miaĹ‚em,ale czy to najpiÄ™kniejsza? hm,mnie zawsze testarossa bardziej jaraĹ‚a
dobraze gada Testarossa best Ferrari ever 
_________________ To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy
Broń Masowego Wyprzedzania
|
| Czw, 10.02.2005, 23:26 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
Znalazłem jeszcze takie fotki:
(C) fast-autos
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Pią, 11.02.2005, 12:41 |
|
 |
|
markus
Postów: 9496 Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
|
Wspaniałe klasyczne, pięknie Ferrari - jak pisaliście; teraz już takich nie robią. Tytuł tematu jest jednak (moim zdaniem) na wyrost. Nie zapominajcie o 250 GTO.
_________________ http://www.exoticcars.pl
|
| Pią, 11.02.2005, 18:08 |
|
 |
|
parigot
Postów: 454 Miejscowość: Hexagon
Samochód: SD4, CDI V6, HDI 1,4
|
markus napisał(a): TytuĹ‚ tematu jest jednak (moim zdaniem) na wyrost. Nie zapominajcie o 250 GTO.
.... tak oczywiscie wszystkie ferarki sa najpiekniejsze ..ale ta jest szczytem designu sportowego z lat 70-tych ..byc moze tylko dla mnie..O gustach sie nie dyskutuje.Kazdy ma swojego faworyta.. Dla mnie to jest ten model..Pozatym mialem taka zabawke. 
|
| Pią, 11.02.2005, 18:54 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
parigot napisał(a): tak oczywiscie wszystkie ferarki sa najpiekniejsze
Nie nie wszystkie, ostatnio robią niezły SHIT
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Pią, 11.02.2005, 22:59 |
|
 |
|
parigot
Postów: 454 Miejscowość: Hexagon
Samochód: SD4, CDI V6, HDI 1,4
|
Ale fakt Wilu szacuneczek z mej manki za te zajefajne fotki! oddaja to co trzeba! Utwierdzam sie ze to jednak najladniejsza ferka!
|
| Pią, 11.02.2005, 23:22 |
|
 |
|
Wilu
Postów: 22089
|
Zgadzam sie. Do modelu Modena wszystkie Ferrari są świetne, każda to klasyk. Ale te modele które robią obecnie juz na pewno takie nie są. 430 to zmutowana modena, 612 to też w sumie nie wiadomo co to jest, a o Enzo to już może nie bede pisał, bo wyglada jak rozdeptana żaba.
_________________ https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/
|
| Pią, 11.02.2005, 23:29 |
|
 |
|
parigot
Postów: 454 Miejscowość: Hexagon
Samochód: SD4, CDI V6, HDI 1,4
|
Widzialem na drodze 612 Scaglietti(byc moze zle napisalem ale wiesz o co chodzi) na drodze fajnie sie prezentuje!Ale stare sa duzo lepsze..mowie o walorach estetycznych ..co do osiagow szkoda jezyka! Klasa sama w sobie.
|
| Pią, 11.02.2005, 23:35 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |