Obecny czas: Czw, 25.06.2026, 9:01




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Ferrari BB 512 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 454
Miejscowość: Hexagon
Samochód: SD4, CDI V6, HDI 1,4
Post Ferrari BB 512
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
(c) conceptcarz
(c) dealsonwheels
Jeden z najwiekszych klasykow z Modeny 8)
silnik 5.0L 360KM boxer V/max- 302km/h 0-100-5,5 sek
Klasyk nad klasykami


Ostatnio edytowany przez parigot, Czw, 10.02.2005, 16:18, edytowano w sumie 1 raz

Czw, 10.02.2005, 15:53
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Że go jeszcze nie było to sie dziwię :? :? :roll:

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Czw, 10.02.2005, 15:59
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post 
piękne klasyczne Ferrari teraz już takich nie robią. :?

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Czw, 10.02.2005, 16:08
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 454
Miejscowość: Hexagon
Samochód: SD4, CDI V6, HDI 1,4
Post 
NAJPIEKNIEJSZE!!!! Mam do niego sentyment :!:


Czw, 10.02.2005, 16:16
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Cudo i ma świetne osiągi jak na swój wiek!

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Czw, 10.02.2005, 17:14
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 454
Miejscowość: Hexagon
Samochód: SD4, CDI V6, HDI 1,4
Post 
no to wrzucam pare fotek :D
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
(c) testarossa
:mrgreen:..Tylko 1007 sztuk :!:


Czw, 10.02.2005, 17:44
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
Miałem modelik od Buraga tego Ferrari :mrgreen: a może jeszcze go gdzieś mam ;)

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Czw, 10.02.2005, 18:12
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 454
Miejscowość: Hexagon
Samochód: SD4, CDI V6, HDI 1,4
Post 
Dj Boowzy napisał(a):
Miałem modelik od Buraga tego Ferrari Mr. Green a może jeszcze go gdzieś mam Wink


..wlasnie dlatego go lubie tez tym modelem sie bawilem!


Czw, 10.02.2005, 18:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9888
Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
Post 
MiĂłd nad miodami :mrgreen:

_________________
ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!


Czw, 10.02.2005, 18:45
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Image Image Image Image Image Image Image Image Image

(C) highresautoimages

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Czw, 10.02.2005, 22:12
Profil
Post 
parigot napisał(a):
Dj Boowzy napisał(a):
Miałem modelik od Buraga tego Ferrari Mr. Green a może jeszcze go gdzieś mam Wink


..wlasnie dlatego go lubie tez tym modelem sie bawilem!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

tez miałem,ale czy to najpiękniejsza? hm,mnie zawsze testarossa bardziej jarała


Czw, 10.02.2005, 22:32
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Frrrrrr! ZAJEBISTE TE FOTKI WILU! Szacun ;)

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Czw, 10.02.2005, 22:57
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 17291
Miejscowość: Darłówko
Samochód: Nazi-coupe 3.0 R6 Pb
Post 
Reanimator napisał(a):
tez miałem,ale czy to najpiękniejsza? hm,mnie zawsze testarossa bardziej jarała


dobraze gada Testarossa best Ferrari ever :!:

_________________
To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy

Broń
Masowego
Wyprzedzania


Czw, 10.02.2005, 23:26
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Znalazłem jeszcze takie fotki:

Image Image Image

(C) fast-autos

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Pią, 11.02.2005, 12:41
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post 
Wspaniałe klasyczne, pięknie Ferrari - jak pisaliście; teraz już takich nie robią. Tytuł tematu jest jednak (moim zdaniem) na wyrost. Nie zapominajcie o 250 GTO.

_________________
http://www.exoticcars.pl


Pią, 11.02.2005, 18:08
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 454
Miejscowość: Hexagon
Samochód: SD4, CDI V6, HDI 1,4
Post 
markus napisał(a):
Tytuł tematu jest jednak (moim zdaniem) na wyrost. Nie zapominajcie o 250 GTO.

.... tak oczywiscie wszystkie ferarki sa najpiekniejsze ..ale ta jest szczytem designu sportowego z lat 70-tych ..byc moze tylko dla mnie..O gustach sie nie dyskutuje.Kazdy ma swojego faworyta.. Dla mnie to jest ten model..Pozatym mialem taka zabawke. :evil:


Pią, 11.02.2005, 18:54
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
parigot napisał(a):
tak oczywiscie wszystkie ferarki sa najpiekniejsze


Nie nie wszystkie, ostatnio robią niezły SHIT

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Pią, 11.02.2005, 22:59
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 454
Miejscowość: Hexagon
Samochód: SD4, CDI V6, HDI 1,4
Post 
Ale fakt Wilu szacuneczek z mej manki za te zajefajne fotki! oddaja to co trzeba! Utwierdzam sie ze to jednak najladniejsza ferka!


Pią, 11.02.2005, 23:22
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Zgadzam sie. Do modelu Modena wszystkie Ferrari są świetne, każda to klasyk. Ale te modele które robią obecnie juz na pewno takie nie są. 430 to zmutowana modena, 612 to też w sumie nie wiadomo co to jest, a o Enzo to już może nie bede pisał, bo wyglada jak rozdeptana żaba.

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Pią, 11.02.2005, 23:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 454
Miejscowość: Hexagon
Samochód: SD4, CDI V6, HDI 1,4
Post 
Widzialem na drodze 612 Scaglietti(byc moze zle napisalem ale wiesz o co chodzi) na drodze fajnie sie prezentuje!Ale stare sa duzo lepsze..mowie o walorach estetycznych ..co do osiagow szkoda jezyka! Klasa sama w sobie.


Pią, 11.02.2005, 23:35
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018