Obecny czas: Czw, 25.06.2026, 0:28




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
dzieci do szkoły ! [Autobusy szkolne] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post dzieci do szkoĹ‚y ! [Autobusy szkolne]
Dzisiaj tylko kilka, bo nie chce mi się przeszukiwać

http://www.centralstatesbus.com [USA]
Blue Bird Micro Bird B-1 Body with General Motors Chassis
Image

Blue Bird Micro Bird B-2 Body with Ford Chassis
Image

Blue Bird Vision Conventional School Bus
Image

Blue-Bird All American Forward Engine (FE)
Image
Blue-Bird All American Rear Engine (RE)
Image

http://www.angelfire.com
Image

Na razie tyle temat mam nadzieje jeszcze siÄ™ rozwinie


Nie, 05.12.2004, 20:38
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1683
Miejscowość: Kalisz
Samochód: Espace & Megane
Post 
USA nie mogło by istniec bez żółtych taksówek i tych autobusów :)


Nie, 05.12.2004, 20:43
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9888
Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
Post 
W wakacje jechałem czymś takim, tylko że z lat '60 8)

_________________
ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!


Nie, 05.12.2004, 20:45
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
el_payaco napisał(a):
W wakacje jechałem czymś takim, tylko że z lat '60 8)


O Ty cfaniaczku :wink: :wink: :wink:

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Nie, 05.12.2004, 20:56
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Image
Image
Image
(c) google

Hehe 8)

Klasyka i oldschool ;)

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Nie, 05.12.2004, 21:26
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1683
Miejscowość: Kalisz
Samochód: Espace & Megane
Post 
Nie pogniewał bym sie jak by mnie czymś takim odwożono do szkoły
:twisted: Image


Nie, 05.12.2004, 21:29
Profil

Postów: 479
Miejscowość: Warszawa
Post 
HARNAĹš napisał(a):
Nie pogniewał bym sie jak by mnie czymś takim odwożono do szkoły
:twisted: Image


Spoko. U nas też nie jest źle. Przecież mamy w miarę młode (bo tylko 15-20 letnie) Autosany z nowym lakierem. :P :wink:


Nie, 05.12.2004, 21:33
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1683
Miejscowość: Kalisz
Samochód: Espace & Megane
Post 
Emjot napisał(a):
Spoko. U nas też nie jest źle. Przecież mamy w miarę młode (bo tylko 15-20 letnie) Autosany z nowym lakierem. :P :wink:

Zapomniałeś dodać że z przebiegiem miliona kilometrówi nie spełniających nawet normy EURO-1000000 :roll:


Nie, 05.12.2004, 21:35
Profil

Postów: 479
Miejscowość: Warszawa
Post 
HARNAĹš napisał(a):
Emjot napisał(a):
Spoko. U nas też nie jest źle. Przecież mamy w miarę młode (bo tylko 15-20 letnie) Autosany z nowym lakierem. :P :wink:

Zapomniałeś dodać że z przebiegiem miliona kilometrówi nie spełniających nawet normy EURO-1000000 :roll:


I fenomenalnÄ… imitacjÄ… skĂłry :D


Nie, 05.12.2004, 21:36
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
Ciekawe jak niskie dzieci wchodzÄ… to tych gigantĂłw ;)

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Nie, 05.12.2004, 22:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1683
Miejscowość: Kalisz
Samochód: Espace & Megane
Post 
KaĹĽde dziecko musi mieĹ› drabine :twisted:


Nie, 05.12.2004, 22:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 5892
Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
Post 
wersja terenowa miaĹĽdzy :mryellow: :mryellow:


Sob, 03.12.2005, 14:10
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 125
Miejscowość: gniezno
Samochód: vw passat b5
Post 
w Polsce tez powinni takie cos wprowadzic a nie jakies stare autosany malowane na pomarańczowo joko gimbusy :evil:


Sob, 03.12.2005, 20:38
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018