Obecny czas: Czw, 28.03.2024, 10:04




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 250 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Kącik gracza 
Autor Wiadomość

Postów: 2
Post Re: Kącik gracza
Ja tam uwielbiam league of legends :)

_________________
Sklep internetowy z bielizną - duetsklep.pl


Wto, 14.01.2014, 16:03
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: Kącik gracza
South Park - Stick of Truth - pozycja obowiązkowa dla każdego fana SP. Tzn ja nim już nie jestem, mniejwięcej od 14sezonu. Ale (praktycznie wszystkie stare odcinki obejrzałem po 5 razy) nawiązania, smaczki w grze są przegenialne! Brechtałem się na głos co chwilę :)

_________________
locha lover


Pon, 17.03.2014, 21:45
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 532
Post Re: Kącik gracza
Ponoć na tą chwilę nie jest to grafika renderowana w czasie rzeczywistym, ale jeśli kiedyś tak będą wyglądać ETSy to ja jestem w niebie :P

http://truckyeah.jalopnik.com/this-truck-is-not-real-1556085974


Wto, 01.04.2014, 18:35
Profil

Postów: 7
Post Re: Kącik gracza
Osobiście większość gier posiadam na PS3, lecz zdarza mi się instalować niektóre tytuły na PC, jak np. Fallout czy Skyrim. Wszystko zależy od rodzaju i sterowników.


Pią, 04.04.2014, 8:03
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3894
Post Re: Kącik gracza
Grywa ktoś z was w World of Tanks?

_________________
Grip, grip, grip, front-end push, wheel-twirling, slide, crash, hospital. That’s kind of how it goes. - Krótki opis jazdy samochodami marki Audi.


what happened, happened and couldn't have happened any other way


Wto, 15.04.2014, 19:32
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: Kącik gracza
od 2 tygodni nałogowo :mryellow:

_________________
locha lover


Wto, 15.04.2014, 20:18
Profil

Postów: 13
Post Re: Kącik gracza
A ja od jakiegoś czasu w Robocop na smartfonie :) Fajna darmowa strzelanka.


Czw, 17.04.2014, 13:21
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4465
Post Re: Kącik gracza
Nie jestem pewny czy już o tej grze nie wspominałem, ale nie zaszkodzi napisać jeszcze raz. Polecam toprally.net czyli manager rajdowy online. Wymaga cierpliwości, ale na prawdę wciąga i daje dużo satysfakcji. Stajemy się managerem zespołu rajdowego, musimy zatrudnić i trenować załogę, kupić i serwisować samochód, pamiętać o zgłaszaniu się do rajdów itd.

_________________
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."


Sob, 19.04.2014, 17:20
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 532
Post Re: Kącik gracza
Cuda się zdarzają - po 2 latach od wyłączenia serwerów (http://www.gram.pl/news/2012/09/05/multiplayer-w-test-drive-unlimited-tylko-do-konca-wrzesnia.shtml), grupa fanów doprowadziła pod koniec września do pierwszych, udanych sesji online w Test Drive Unlimited.

Gdy patch zostanie oficjalnie udostępniony (wciąż nie wiadomo, w jakiej postaci będą serwery i czy darmowe) napiszę stosowne info oraz zapraszam do przypomnienia sobie o tej grze :)


Pon, 06.10.2014, 14:41
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: Kącik gracza
Wyłączanie serwerów niestety jest przekleństwem, szczególnie na konsolach gdzie fani nie mają możliwości (przynajmniej w "legalny" sposób ;)) wgrywania łatek. Ja najbardziej chyba żałuję wyłączenia serwerów do pierwszego GRID'a, bo druga część była bardzo słaba a Autosport też daleki od ideału (słaby widok z kokpitu, powolne postępy w karierze zachęcające do kupna DLC itp.)


Śro, 08.10.2014, 16:36
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 532
Post Re: Kącik gracza
Serwery wytrzymały pierwszą próbę czasu i wszystko działa wspaniale. Dodatkowo, odkąd serwer jest utrzymywany prywatnie a nie przez Atari, zagramy również na wersji nieoryginalnej.


http://y0b.net/tduclient.zip

Pliki wrzucamy w folder Test Drive Unlimited i nadpisujemy. W razie problemów, pw :)


Nie, 26.10.2014, 9:57
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1062
Miejscowość: Głowno (EZG)
Samochód: Hyundai Coupe
Post Re: Kącik gracza
Jak z frekwencją na serwerze ?
Musimy mieć konto z gamespy czy bez ?
Patch 1.66a wymagany ?

_________________
Zapraszam na Petrolheads Polska. Ciekawostki/Nowości/Relacje


Nie, 26.10.2014, 13:14
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 532
Post Re: Kącik gracza
Wczoraj sprawdzałem działanie na różnych .exe i (1) na cracku działa, ale nie da się robić wyścigów w karierze. (2)Na 1.45 nie działa, (3) na 1.66 działa wszystko. Nowy profil zakładamy na jakikolwiek mail, nie jest to weryfikowane.
Jeśli masz Xfire, to zapraszam, nick efffen73. Najłatwiej się umówić do gry. Wieczorami jest do 20 osób, nie więcej, rano jest pusto. Wczoraj jeździłem, to było 7 osób w sesji, i wszyscy na HC. W większości to wszyscy się tu już znają i to jeszcze z lat <2012.


Nie, 26.10.2014, 15:23
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1062
Miejscowość: Głowno (EZG)
Samochód: Hyundai Coupe
Post Re: Kącik gracza
Sesja dla HC i dla normalnego trybu jest inna ?
Sorka za pytania ale kupiłem TDU jak już serwery były zamknięte :/

_________________
Zapraszam na Petrolheads Polska. Ciekawostki/Nowości/Relacje


Nie, 26.10.2014, 18:03
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 532
Post Re: Kącik gracza
Nie, łączy graczy niezależnie od trybu. Większość gra na HC, ale niektórzy też na zwykłym. Tryby przełącza się z menu głównego, jak już osiągniesz rangę ekspert.


Nie, 26.10.2014, 22:13
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 303
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Peugeot 306
Post Re: Kącik gracza
A ja gram ostatnio w DriveClub na PlayStation 4. Muszę przyznać, że żadna gra samochodowa od długiego czasu mnie tak nie wciągnęła, bo DriveClub ma to, czego oczekuję od produkcji tego typu: jest malownicza grafika (rewelacyjne przejścia dzień -> noc), ciekawe trasy, masa najszybszych samochodów na świecie oraz co ważne oldschoolowe podejście. Bez jeżdżenia po mapie, ruchu ulicznego itp. Klasyczne wyścigi, klasyczna zabawa. Tak jak lubię :)

_________________
Zapraszam na motoWahacz, gdzie znajdziesz testy samochodów i aktualności motoryzacyjne :)
https://motowahacz.pl/


Ostatnio edytowany przez MrWahacz, Wto, 10.03.2015, 20:49, edytowano w sumie 1 raz

Nie, 08.03.2015, 20:01
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: Kącik gracza
Też gram w DriveCluba i od pewnego czasu mam nawet platynkę. :) Szkoda, że z serwerami pomimo tylu miesięcy od premiery nadal jest różnie i czasami wyszukiwanie wyścigu MP czy wyzwań zajmuje wieki.


Pon, 09.03.2015, 14:18
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 303
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Peugeot 306
Post Re: Kącik gracza
Mnie na szczęście od pewnego czasu wszystko działa w trybie sieciowym dobrze. A swoją drogą to skandal co oni zrobili podczas premiery, kiedy naprawdę nic nie działało. Ciekaw jestem jak przeprowadzane były testy trybu sieciowego i czy Sony/Evolution Studios ze swoim wieloletnim doświadczeniem nie przewidziało, że postawiona liczba serwerów/kod sieciowy nie da rady?

Przy okazji - gratuluję platyny :)

_________________
Zapraszam na motoWahacz, gdzie znajdziesz testy samochodów i aktualności motoryzacyjne :)
https://motowahacz.pl/


Wto, 10.03.2015, 21:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4465
Post Re: Kącik gracza
Może głupie, a może nie, ale wciągnęła mnie taka o to gra:

http://www.gry.pl/gra/woda-dla-zaby

i teraz prośba, niech ktoś przejdzie 31 level :)

_________________
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."


Śro, 06.05.2015, 11:27
Profil

Postów: 31
Post Re: Kącik gracza
Dzisiaj premiera takiej gry jak Project CARS. Miałem okazję pograć trochę w wersję na PC (jest też na PS4 oraz Xboksa One) i powiem Wam, że naprawdę jest świetna. Graficznie super, ale przede wszystkim model jazdy wymiata. Nie tam jakaś zręcznościówka jak Need for Speed, tylko bardziej symulacja. Zresztą sporo opcji można dostosować, więc zarówno fani realistycznych wyścigów jak i takich bardziej zręcznościowych, znajdą ustawienia dla siebie. No i auta oczywiście oryginalne :) Sprawdźcie, bo to nie tylko świetna rzecz dla graczy, ale też po prostu fanów motoryzacji.

_________________
Blog motoryzacyjny - http://www.motoday.pl/ - fajne miejsce w sieci dla motomaniaków :)


Czw, 07.05.2015, 21:20
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 250 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018