Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 17:15




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
2014 Datsun On-Do 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 644
Miejscowość: Stuposiany
Post 2014 Datsun On-Do
Cytuj:
Najnowszym modelem i pierwszym oferowanym w Rosji będzie zaprezentowany w Moskwie Datsun on-Do. Nazwa, będąca zlepkiem rosyjskiego i japońskiego dobrze definiuje samochód, który jest Ładą z innym logo.

Już na pierwszy rzut oka widać, że kształt nadwozia, drzwi i lusterka są identyczne jak w Ładzie Grancie. Datsun będzie też powstawał w tej samej fabryce w Togliatti co rosyjski sedan. Jedną z zalet nowego Datsuna ma być jego strona praktyczna. 4337 mm długości, 1700 mm szerokości i 1500 mm wysokości oznacza, że on-Do wymiarami zbliżony będzie do Dacii Logan.

Image
Image
Image

Toć to rusek z japońską twarzą! :lol:

_________________
W oczekiwaniu na mojego własnego sedana RWD PB w manualu


Śro, 09.04.2014, 10:11
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1354
Post Re: 2014 Datsun On-Go
Tak się zastanawiam jaki to ma sens i nie widzę żadnego. Budżetowy samochód z rosyjskiego rynku przebrandowany na inny budżetowy samochód na rynek rosyjski, wtf?

_________________
Moja prospektów kolekcja niewielka


Śro, 09.04.2014, 11:03
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3300
Post Re: 2014 Datsun On-Go
On-Do, popraw temat. A tak swoją drogą to straszny paszkwil, pomyśleć że tak szkalają pamięć po Fairlady jakimś kacapowatym tworem. Dacia Logan to miss piękności przy tej Ladzie.

_________________
Cytuj:
okol napisał(a):
A juz IMO napewno lepsze niz obecne Bravo, ktore jest zupelnie nijakie.


Śro, 09.04.2014, 11:11
Profil

Postów: 2400
Samochód: Grande Punto 1.2
Post Re: 2014 Datsun On-Go
Jak będzie wyraźnie tańszy od Loganki to się sprzeda. ;)


Śro, 09.04.2014, 11:12
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 982
Miejscowość: Stargard Szcz.
Samochód: Leon TSI, C25 Camper
Post Re: 2014 Datsun On-Go
Mnie zastanawia czy w przyszłości ta marka nie zaoferuje czegoś lepszego w Polsce.


Śro, 09.04.2014, 13:30
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 2014 Datsun On-Do
Koniec świata, ruski udający japończyka... i ta głupia nazwa...

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

carscoops

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Śro, 09.04.2014, 13:58
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 8586
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
Post Re: 2014 Datsun On-Do
Aż oczy bolą jak się patrzy na ten samochód :/ Proporcje to jakiś koszmar :roll: Tutaj jest bogatsza wersja na 14' albo 15' calowych kołach a być może dadzą w standardzie 13' :>

_________________
Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni
Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu!
La vita è troppo corta per non guidare italiano!

Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?


Śro, 09.04.2014, 18:08
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: 2014 Datsun On-Do
Ciekawi mnie, jaki jest sens oferowania auta, które jest praktycznie bliźniakiem Łady Granty ;) Aczkolwiek Ruskie i tak kupią i mało ich obchodzi, że ma za wąskie przetłoczenie od słupka B do zderzaka patrząc pod kątem blasku zachodzącego słońca Riwiery.

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Śro, 09.04.2014, 19:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018