 |
|
Obecny czas: Czw, 25.06.2026, 0:17
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
Jakie fajne auta widzieliście?
| Autor |
Wiadomość |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Sob, 28.09.2013, 20:01 |
|
 |
|
kenji
Postów: 9296 Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Kurna, te felgi robią robotę.
_________________ locha lover
|
| Sob, 28.09.2013, 20:07 |
|
 |
|
Zygfrydiusz
Postów: 855 Miejscowość: Kołobrzeg
Samochód: Accord CM2
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
 Kocur.
_________________ ... hontou?
|
| Nie, 29.09.2013, 22:00 |
|
 |
|
choopster
Postów: 2897 Miejscowość: Inowrocław | Poznań
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
|
| Nie, 29.09.2013, 22:25 |
|
 |
|
Le Cobusier
Postów: 2188
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Warczyburg nieźle wygląda w tym kolorze. Ciekawe czy seryjnie można było dostać kolor niebieski( odcień bez znaczenia )?
|
| Pon, 30.09.2013, 8:29 |
|
 |
|
Roadrunner
Postów: 32 Miejscowość: CIN/PO
Samochód: Opel Astra F.
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Ta Impala gniecie system 
_________________ Car Spotted: Wielkopolska
|
| Pon, 30.09.2013, 9:21 |
|
 |
|
choopster
Postów: 2897 Miejscowość: Inowrocław | Poznań
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Le Cobusier, nie wiem, ale ten był oryginalnie biały 
|
| Pon, 30.09.2013, 11:00 |
|
 |
|
choopster
Postów: 2897 Miejscowość: Inowrocław | Poznań
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
|
| Pią, 04.10.2013, 20:12 |
|
 |
|
IceMen
Postów: 70 Miejscowość: Łódź
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Zgierz? Już od jakiegoś czasu śmiga po Łodzi i okolicach. Do tej pory tylko 1 sztuka w PL była, teraz widać 2 zadomowiał się na stałe 
_________________ https://www.facebook.com/ldzcarspotted
|
| Pią, 04.10.2013, 20:12 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Zgierz, Miasto Tkaczy, ul. Narutowicza. Nie wiem, czy się zadomowił, czy był przelotem.
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Pią, 04.10.2013, 21:01 |
|
 |
|
IceMen
Postów: 70 Miejscowość: Łódź
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
RR ltd Co. napisał(a): Zgierz, Miasto Tkaczy, ul. Narutowicza. Nie wiem, czy się zadomowił, czy był przelotem. Tak jak napisałem post wyżej było już widziane wcześniej w EL  1 sygnały że śmiga to z końcówki Lipca dostałem.
_________________ https://www.facebook.com/ldzcarspotted
|
| Pią, 04.10.2013, 22:06 |
|
 |
|
choopster
Postów: 2897 Miejscowość: Inowrocław | Poznań
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
 Przed chwilą w Poznaniu. Phantom vs. FS Speed 
|
| Sob, 05.10.2013, 19:12 |
|
 |
|
Piotr_24
Postów: 797 Miejscowość: Gliwice / Lubliniec
Samochód: Audi A4
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Te białe Porsche 911 cabrio to nie na Piątkowie przypadkiem stało??
_________________ Live ist brutal in zasadzkas
|
| Sob, 05.10.2013, 20:29 |
|
 |
|
choopster
Postów: 2897 Miejscowość: Inowrocław | Poznań
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Tak, pod moim blokiem  często wieczorami/w nocy bywa 
|
| Sob, 05.10.2013, 20:30 |
|
 |
|
choopster
Postów: 2897 Miejscowość: Inowrocław | Poznań
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
|
| Sob, 05.10.2013, 23:02 |
|
 |
|
Michae
Postów: 3769
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Chop jesteś moim mistrzem, te supercary chyba same do Ciebie lęgną 
_________________ Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia. Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.
|
| Sob, 05.10.2013, 23:08 |
|
 |
|
choopster
Postów: 2897 Miejscowość: Inowrocław | Poznań
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Tak jakoś wychodzi... 
|
| Sob, 05.10.2013, 23:17 |
|
 |
|
bartez
Postów: 7825 Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Jak to ktoś już wcześniej napisał, chyba jesteś tirówką 
_________________ PB RWD jest wysoko
|
| Nie, 06.10.2013, 7:48 |
|
 |
|
gibki8
Postów: 6186 Miejscowość: Jarosław
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
_________________ http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010# https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy
Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!
|
| Wto, 08.10.2013, 17:30 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Czw, 10.10.2013, 19:28 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |