Obecny czas: Czw, 25.06.2026, 0:08




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1164 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 59  Następna
Jakie fajne auta widzieliście? 
Autor Wiadomość
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Małe jest piękne

Image Image Image Image Image Image

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Sob, 28.09.2013, 20:01
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9296
Miejscowość: ZS
Samochód: E39 & S203
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Kurna, te felgi robią robotę.

_________________
locha lover


Sob, 28.09.2013, 20:07
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 855
Miejscowość: Kołobrzeg
Samochód: Accord CM2
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Image
Kocur.

_________________
... hontou?


Nie, 29.09.2013, 22:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
To w temacie, trochę zdjęć ode mnie :)

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


Nie, 29.09.2013, 22:25
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2188
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Warczyburg nieźle wygląda w tym kolorze. Ciekawe czy seryjnie można było dostać kolor niebieski( odcień bez znaczenia )?


Pon, 30.09.2013, 8:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 32
Miejscowość: CIN/PO
Samochód: Opel Astra F.
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Ta Impala gniecie system :shock:

_________________
Car Spotted: Wielkopolska


Pon, 30.09.2013, 9:21
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Le Cobusier, nie wiem, ale ten był oryginalnie biały :wink:


Pon, 30.09.2013, 11:00
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


Pią, 04.10.2013, 20:12
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 70
Miejscowość: Łódź
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
RR ltd Co. napisał(a):
Małe jest piękne

Image Image Image Image Image Image


Zgierz?
Już od jakiegoś czasu śmiga po Łodzi i okolicach.
Do tej pory tylko 1 sztuka w PL była, teraz widać 2 zadomowiał się na stałe :mryellow:

_________________
https://www.facebook.com/ldzcarspotted


Pią, 04.10.2013, 20:12
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Zgierz, Miasto Tkaczy, ul. Narutowicza. Nie wiem, czy się zadomowił, czy był przelotem.

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Pią, 04.10.2013, 21:01
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 70
Miejscowość: Łódź
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
RR ltd Co. napisał(a):
Zgierz, Miasto Tkaczy, ul. Narutowicza. Nie wiem, czy się zadomowił, czy był przelotem.


Tak jak napisałem post wyżej było już widziane wcześniej w EL :P 1 sygnały że śmiga to z końcówki Lipca dostałem.

_________________
https://www.facebook.com/ldzcarspotted


Pią, 04.10.2013, 22:06
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Image

Przed chwilą w Poznaniu. Phantom vs. FS Speed 8)


Sob, 05.10.2013, 19:12
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 797
Miejscowość: Gliwice / Lubliniec
Samochód: Audi A4
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Te białe Porsche 911 cabrio to nie na Piątkowie przypadkiem stało??

_________________
Live ist brutal in zasadzkas


Sob, 05.10.2013, 20:29
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Tak, pod moim blokiem :) często wieczorami/w nocy bywa :)


Sob, 05.10.2013, 20:30
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


Sob, 05.10.2013, 23:02
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 3769
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Chop jesteś moim mistrzem, te supercary chyba same do Ciebie lęgną :twisted: :)

_________________
Czas dostrzec, że fora motoryzacyjne to siedlisko nieudaczników, którzy często nawet nie prowadzili samochodów, jakie skreślili za 'brzydki wygląd', cierpiących na przekonanie, że na prawdę znają się na motoryzacji, gdy... nie mają o niej pojęcia.
Nie marnuj życia, leć robić coś pożytecznego.


Sob, 05.10.2013, 23:08
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 2897
Miejscowość: Inowrocław | Poznań
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Tak jakoś wychodzi... :oops:


Sob, 05.10.2013, 23:17
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7825
Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Jak to ktoś już wcześniej napisał, chyba jesteś tirówką :lol: :wink:

_________________
PB RWD jest wysoko


Nie, 06.10.2013, 7:48
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 6186
Miejscowość: Jarosław
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
No to kilka zdjęć ode mnie z napotkanej schadzki Ferrari Katowice w Krakowie ;)
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Image Image Image Image Image Image Image Image

I jakiś tam filmik
http://www.youtube.com/watch?v=fMidozKW ... AAfHuRux0Q

_________________
http://picasaweb.google.pl/gibki8/Depec ... z11022010#
https://picasaweb.google.com/gibki8/Col ... onNarodowy



Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć dieslem!!


Wto, 08.10.2013, 17:30
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Image

Image

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Czw, 10.10.2013, 19:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1164 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 59  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018