 |
|
Obecny czas: Śro, 24.06.2026, 23:43
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
Jakie fajne auta widzieliście?
| Autor |
Wiadomość |
|
Roadrunner
Postów: 32 Miejscowość: CIN/PO
Samochód: Opel Astra F.
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Ani to S6, ani CLK AMG 
_________________ Car Spotted: Wielkopolska
|
| Wto, 13.08.2013, 17:00 |
|
 |
|
wojtas23
Postów: 1624 Miejscowość: Łódź
Samochód: Volvo 940 kombi 2.0T
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
sebastianadam, proszę Cię... 
_________________ www.diecastclub.pl
|
| Wto, 13.08.2013, 20:48 |
|
 |
|
IceMen
Postów: 70 Miejscowość: Łódź
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
 Dawno nic nie wrzucałem coś  ale z tego co kojarzę to ostatnio też było Ferrari więc kontynuuje temat 
_________________ https://www.facebook.com/ldzcarspotted
|
| Pią, 16.08.2013, 18:27 |
|
 |
|
choopster
Postów: 2897 Miejscowość: Inowrocław | Poznań
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
|
| Pią, 16.08.2013, 22:07 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Też jestem ciekaw - wygląda ekstra.
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Pią, 16.08.2013, 22:22 |
|
 |
|
choopster
Postów: 2897 Miejscowość: Inowrocław | Poznań
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Wyjaśnione - Ford Taunus 15M Coupe 
|
| Sob, 17.08.2013, 0:36 |
|
 |
|
Roadrunner
Postów: 32 Miejscowość: CIN/PO
Samochód: Opel Astra F.
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Co ty byś beze mnie zrobił 
_________________ Car Spotted: Wielkopolska
|
| Nie, 18.08.2013, 15:00 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Taunus zmiażdzył te inne egzotyki 
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Nie, 18.08.2013, 20:46 |
|
 |
|
choopster
Postów: 2897 Miejscowość: Inowrocław | Poznań
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
|
| Sob, 24.08.2013, 22:25 |
|
 |
|
Triumph4111
Postów: 2013 Miejscowość: Białystok
Samochód: szwedzka cegła
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Fajne blachy i felgi w Wołdze.
_________________ "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.' - S. Lem
|
| Nie, 25.08.2013, 0:41 |
|
 |
|
choopster
Postów: 2897 Miejscowość: Inowrocław | Poznań
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
|
| Nie, 25.08.2013, 14:04 |
|
 |
|
choopster
Postów: 2897 Miejscowość: Inowrocław | Poznań
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
|
| Nie, 25.08.2013, 19:57 |
|
 |
|
Alfisti4ever
Postów: 8586 Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
choopster napisał(a): Rolls-Royce Ghost EWB Mansory Ten Rols jest piękny ale ten tuner słaby  Zawsze jak widzę jakiś ich produkt to myślę "man sor(r)ry" za to paskudztwo 
_________________ Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu! La vita è troppo corta per non guidare italiano!
Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?
|
| Nie, 25.08.2013, 22:24 |
|
 |
|
choopster
Postów: 2897 Miejscowość: Inowrocław | Poznań
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
A dla mnie ten pakiet jest obłędny, na żywo gniecie po całości 
|
| Nie, 25.08.2013, 22:52 |
|
 |
|
Bladyhel
Postów: 532
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Man-sorry  Leżę.
|
| Pon, 26.08.2013, 8:12 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
choopster napisał(a): A dla mnie ten pakiet jest obłędny, na żywo gniecie po całości  Akurat ten wygląda całkiem fajnie, nie przegięli z wodotryskami i fajerwerkami 
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Pon, 26.08.2013, 9:16 |
|
 |
|
bartez
Postów: 7825 Miejscowość: Szczecin
Samochód: nazi hacz fwd pb
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
_________________ PB RWD jest wysoko
|
| Pon, 26.08.2013, 19:43 |
|
 |
|
Triumph4111
Postów: 2013 Miejscowość: Białystok
Samochód: szwedzka cegła
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Gdyby jeszcze tylne lampy miał oryginalne...
_________________ "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.' - S. Lem
|
| Pon, 26.08.2013, 22:58 |
|
 |
|
choopster
Postów: 2897 Miejscowość: Inowrocław | Poznań
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
|
| Pią, 30.08.2013, 21:57 |
|
 |
|
Alfisti4ever
Postów: 8586 Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
|
 Re: Jakie fajne auta widzieliście?
Nowa S klasa  Szkoda, że nie masz więcej zdjęć tego Merca 
_________________ Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu! La vita è troppo corta per non guidare italiano!
Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?
|
| Pią, 30.08.2013, 22:57 |
|
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |