Obecny czas: Pon, 22.06.2026, 2:53




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
1967-1971 Detomaso Mangusta 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 2394
Miejscowość: Tczew
Post 1967-1971 Detomaso Mangusta
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Silnik Forda V8. o poj. 5,0l
230 rumaczkĂłw
0-100km/h = 7 sek.
Vmax = 250 km/h

C za Maszyna :mrgreen:

(C) Fast-Autos.net

_________________
http://www.wagaciezka.com

Pozdrawiam :P


Sob, 18.09.2004, 6:44
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 24507
Post 
Niezly, ale brak mu tego błysku w reflektorach ;)

_________________
| pajacyk.plpolskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.


Sob, 18.09.2004, 7:53
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 22089
Post 
Ten De Tomaso juĹĽ mi siÄ™ mniej podoba, Pantera Rulez :!: :!:

_________________
https://www.instagram.com/Piotr.w.fotografia/


Sob, 18.09.2004, 8:03
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 644
Miejscowość: Stuposiany
Post 
Mam dziwne wrażenie, że jest podobny do ... nie pamiętam...

http://www.autogaleria.sitenet.pl/jarek/lamborghini_countach_25th_anniversary.jpg

_________________
W oczekiwaniu na mojego własnego sedana RWD PB w manualu


Sob, 18.09.2004, 8:06
Profil
Post 
Ice napisał(a):
Niezly, ale brak mu tego błysku w reflektorach ;)

ice jak zamontujesz bixenonowe reflektory a do tyłu diody led to bedą ładnie błyskały!!! :wink: :wink: :wink:
mi sie podoba bardzo


Sob, 18.09.2004, 10:23
Awatar użytkownika

Postów: 9888
Miejscowość: Gród Kraka
Samochód: 1.4 + 2.0
Post 
Orgazmiczny.

_________________
ExoticCars.pl - rzadkie auta z polskich dróg!


Sob, 18.09.2004, 11:13
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post 
el_payaco napisał(a):
Orgazmiczny.



Potwierdzam ! wspaniały !

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Sob, 18.09.2004, 13:44
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 9496
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Audi A4 B8 Avant
Post 
Przepiękny!

_________________
http://www.exoticcars.pl


Sob, 18.09.2004, 17:42
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7080
Miejscowość: Sokółka -----> Belastok
Samochód: das Astra von Opel
Post 
el_payaco napisał(a):
Orgazmiczny.

-----||-----

_________________
"Najpierw słyszysz rap, dopiero potem wjeżdża fura,
na 17 calach, na których moja Astra kula!!" 8)

http://www.astraklub.pl


Nie, 19.09.2004, 11:13
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 23638
Miejscowość: Bydgoszcz
Samochód: Opel Astra II
Post Re: 1969 Detomaso Mangusta
Super wielki mega odkop :twisted: Ale chyba warto przypomnieć sobie to auto bo natrafiłem na jego fotki, a wszystkie, które tu były wyzionęły ducha ;)
Image Image Image Image
Chicken napisał(a):
Silnik Forda V8. o poj. 5,0l
230 rumaczkĂłw
0-100km/h = 7 sek.
Vmax = 250 km/h


Co do silnika to znalazłem trochę inne dane:
Oczywiście V8 od Forda, ale pojemność 4.7 l, 310 KM :>

Źródło: news.caradisiac.com

_________________
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do powiedzenia.


Sob, 05.01.2008, 16:23
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 20837
Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
Post Re: 1969 Detomaso Mangusta
Image Image Image Image Image Image Image Image
classicdriver

_________________
Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram


Śro, 29.08.2012, 21:33
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 7543
Miejscowość: Warszawa
Post Re: 1967-1971 De Tomaso Mangusta
Image
Image
Image
Image
Image
Image

FILM:
Image

Dane techniczne
Producent: De Tomaso, Włochy
Okres produkcji: 1967-1971
401 szt.
Nadwozie: 3-drzwiowe coupe
Projektant: Ghia
Silnik: Ford 90° V8, OHV, 2 zawory na cylinder, chłodzony cieczą
Uklad zasilania: gaźnik, wolnossący
Pojemność skokowa: 4727 ccm
Średnica cylindra: 101,6 mm
Skok tłoka: 72,9 mm
Stopień sprężania: 9,8:1
Moc maksymalna: 309 KM (227 kW) przy 5000 obr/min
Maksymalny moment obrotowy: 531 Nm przy 3500 obr/min
Skrzynia biegów: manualna 5-biegowa
Napęd: silnik umieszczony pomiędzy osiami pojazdu, napędza koła tylne
Zawieszenie przednie: niezależne, wahacze, sprężyny śrubowe
Zawieszenie tylne: niezależne, sprężyny śrubowe
Hamulce: tarczowe ze wspomaganiem na 4 koła
Ogumienie: przednie Dunlop SP 185 HR 15, tylne Dunlop SP 225 HR 15
Długość: 4275 mm
Szerokość: 1834 mm
Wysokość: 1100 mm
Rozstaw osi: 2500 mm
Rozstaw kół przednich: 1394 mm
Rozstaw kół tylnych: 1450 mm
Prześwit: 120 mm
Masa własna: 1385 kg
Pojemnosć zbiornika paliwa: 90 l
Prędkość maksymalna: 249 km/h


(C) Encarsglobe.com
Shorey.net
Cars-database.com
Ridelust.com
Flickr.com
Forgotten-garage.pl
Youtube.com

_________________
no i jest!
Solidarni z Ukrainą


Sob, 12.01.2013, 22:56
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  


Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018