
Re: 1981 Mercedes-Benz NAFA Concept
I dobrze, że go w tedy nie wprowadzili

Mogłoby to nadszarpnąć wizerunek marki która robiła duże limuzyny. Najbardziej chodzi o bezpieczeństwo którego w tamtych czasach nie można było zapewnić na odpowiednim poziomie w dużym aucie, nie mówiąc już o takim maleństwie
